Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo atletických přípravek Olomouckého kraje

Prostějov (27. 5. 2015)

40 yardů - Atletická přípravka-hoši

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK Olomouc AK Olomouc 07.04 11.00
2 Viktor LankasViktor Lankas 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 07.30 9.00
3 Matthew HockadayMatthew Hockaday 07 AK Olomouc AK Olomouc 07.50 8.00
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 AC Prostějov AC Prostějov 07.60 7.00
5 David VáňaDavid Váňa 05 AK Olomouc AK Olomouc 07.65 6.00
6 Erik TalaErik Tala 06 SK Přerov SK Přerov 07.80 5.00
7 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 AC Prostějov AC Prostějov 07.84 4.00
8 Karel ZdražilKarel Zdražil 05 SK Přerov SK Přerov 07.86 3.00
9= Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK Přerov SK Přerov 08.00 1.50
9= Adam HatalaAdam Hatala 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.00 1.50
11 Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík 05 AK Olomouc AK Olomouc 08.02
12 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 08.05
13 Jan KadalaJan Kadala 04 SK Přerov SK Přerov 08.06
14 Viktor DoležalViktor Doležal 04 SK Přerov SK Přerov 08.10
15 Vojtěch PrečanVojtěch Prečan 04 AC Prostějov AC Prostějov 08.12
16 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 SK Přerov SK Přerov 08.16
17 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk AK Šternberk 08.24
18 David KasalDavid Kasal 06 TJ Uničov TJ Uničov 08.27
19 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 SK Přerov SK Přerov 08.34
20 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 AC Prostějov AC Prostějov 08.35
21 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK Přerov SK Přerov 08.36
22= Matěj PěčekMatěj Pěček 06 SK Přerov SK Přerov 08.41
22= Ondřej JašekOndřej Jašek 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.41
24 Daniel PlachýDaniel Plachý 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 08.44
25 Jan BittnerJan Bittner 05 AK Olomouc AK Olomouc 08.45
26 Adam BlaťákAdam Blaťák 05 AK Olomouc AK Olomouc 08.54
27= Jakub HrazdilJakub Hrazdil 05 SK Hranice SK Hranice 08.66
27= Antonín SvobodaAntonín Svoboda 05 SK Hranice SK Hranice 08.66
29 Ondřej SkácelOndřej Skácel 05 SK Přerov SK Přerov 08.74
30 Ondřej KonečnýOndřej Konečný 05 SK Přerov SK Přerov 08.76
31 Petr PavelkaPetr Pavelka 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.17
32 Matěj MalíkMatěj Malík 06 SK Hranice SK Hranice 09.55
33 František VrbaFrantišek Vrba 06 SK Přerov SK Přerov 10.30
Celkem 33 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 AK Olomouc AK Olomouc 06.96 11.00
2 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 AK Olomouc AK Olomouc 07.03 9.00
3= Julie PoláškováJulie Polášková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 07.35 7.50
3= Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 07.35 7.50
5 Kateřina SiskováKateřina Sisková 04 AK Olomouc AK Olomouc 07.39 6.00
6 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice SK Hranice 07.53 5.00
7= Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 AC Prostějov AC Prostějov 07.56 3.50
7= Veronika VenclováVeronika Venclová 04 SK Přerov SK Přerov 07.56 3.50
9= Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 AK Olomouc AK Olomouc 07.60 1.50
9= Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 AK Olomouc AK Olomouc 07.60 1.50
11 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK Přerov SK Přerov 07.64
12 Kateřina Julie SedláčkováKateřina Julie Sedláčková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 07.65
13 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 SK Přerov SK Přerov 07.66
14 Amálie JančíkováAmálie Jančíková 08 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 07.69
15 Jolana ŠvestkováJolana Švestková 05 AK Šternberk AK Šternberk 07.72
16 Aneta ZahradničkováAneta Zahradničková 04 AC Prostějov AC Prostějov 07.73
17 Julie KestlováJulie Kestlová 04 AK Olomouc AK Olomouc 07.76
18 Aneta UlehlováAneta Ulehlová 04 SK Přerov SK Přerov 07.77
19 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská 04 AC Prostějov AC Prostějov 07.78
20 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK Olomouc AK Olomouc 07.81
21 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK Olomouc AK Olomouc 07.84
22 Gabriela BegováGabriela Begová 05 AK Olomouc AK Olomouc 07.85
Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 07.85
24 Elen BernardováElen Bernardová 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 08.00
25 Kateřina PacovskáKateřina Pacovská 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 08.03
26 Sára TomáškováSára Tomášková 05 SK Přerov SK Přerov 08.09
27 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.10
28 Zuzana LovětínskáZuzana Lovětínská 05 SK Hranice SK Hranice 08.16
29 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 AK Olomouc AK Olomouc 08.22
30 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová 04 AC Prostějov AC Prostějov 08.23
31 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 SK Přerov SK Přerov 08.25
Natálie VařekováNatálie Vařeková 04 AC Prostějov AC Prostějov 08.25
Klára BudinováKlára Budinová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 08.25
34 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK Přerov SK Přerov 08.27
35 Aneta PírkováAneta Pírková 04 AC Prostějov AC Prostějov 08.28
36 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice SK Hranice 08.29
37 Veronika BučkováVeronika Bučková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 08.31
38 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 08.32
39 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.38
40 Eliška SíkorováEliška Síkorová 04 AK Šternberk AK Šternberk 08.50
Julie KřivánkováJulie Křivánková 04 AC Prostějov AC Prostějov 08.50
42 Eliška ZámečníkováEliška Zámečníková 06 TJ Uničov TJ Uničov 08.51
43 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk AK Šternberk 08.56
44 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk AK Šternberk 08.60
45 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.62
Sandra KrálíkováSandra Králíková 05 SK Přerov SK Přerov 08.62
47 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 AK Olomouc AK Olomouc 08.71
48 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.72
49 Laura LapčíkováLaura Lapčíková 05 SK Hranice SK Hranice 08.75
50 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk AK Šternberk 08.76
51 Marie; DočkalováMarie; Dočkalová 04 SK Přerov SK Přerov 08.80
52 Elen KinclováElen Kinclová 06 TJ Uničov TJ Uničov 08.81
53 Klára IndrákováKlára Indráková 05 SK Přerov SK Přerov 09.03
54 Ema KlimentováEma Klimentová 07 AK Šternberk AK Šternberk 09.05
55 Karolína KoláčkováKarolína Koláčková 06 SK Přerov SK Přerov 09.06
56 Narálie ŠárníkováNarálie Šárníková 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.09
57 Nela LekešováNela Lekešová 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.55
58 Amélie KoláčkováAmélie Koláčková 06 SK Přerov SK Přerov 09.91
59 Veronika PlodkováVeronika Plodková 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.03
60 Magdalena MuchováMagdalena Muchová 05 SK Přerov SK Přerov 10.26
Celkem 60 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PechanecAdam Pechanec 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.40 5.00
2 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 SK Hranice SK Hranice 09.43 3.00
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.47 2.00
4 Adam DubovýAdam Dubový 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.71
5 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.09
6 Erik FilipenskýErik Filipenský 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.51
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.31 6.00
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.75
3 Ondřej ŠustrOndřej Šustr 04 AC Prostějov AC Prostějov 09.79
Jan KobzaJan Kobza 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.79
5 Daniel IndraDaniel Indra 04 AC Prostějov AC Prostějov 09.83
6 Šimon KikaŠimon Kika 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.93
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KhýrDaniel Khýr 04 AC Prostějov AC Prostějov 08.97 11.00
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 AC Prostějov AC Prostějov 09.01 9.00
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 SK Přerov SK Přerov 09.19 8.00
4 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.27 7.00
5 Tomáš PekařTomáš Pekař 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.51
6 Vojtěch PrečanVojtěch Prečan 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk AK Šternberk 10.07
2 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.31
3 Robert ŠťastnýRobert Šťastný 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.40
4 Jan ŠtorekJan Štorek 05 AC Prostějov AC Prostějov 10.42
5 Antonín SvobodaAntonín Svoboda 05 SK Hranice SK Hranice 10.51
6 Jan BittnerJan Bittner 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.70
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RichterJosef Richter 05 AK Šternberk AK Šternberk 09.54 0.50
2 Ondřej BorovecOndřej Borovec 05 AC Prostějov AC Prostějov 10.47
3 Tomáš RakusTomáš Rakus 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.79
4 Adam BlaťákAdam Blaťák 05 AK Olomouc AK Olomouc 11.12
5 Patrik MusialPatrik Musial 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.13
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ZemanAntonín Zeman 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.03
2 Samuel PungeSamuel Punge 06 SK Přerov SK Přerov 10.11
3 Ondřej JašekOndřej Jašek 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.22
4 David VáňaDavid Váňa 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.43
5 Matěj MalíkMatěj Malík 06 SK Hranice SK Hranice 12.90
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HorákRichard Horák 06 TJ Uničov TJ Uničov 09.42 4.00
2 Jakub VránaJakub Vrána 05 AK Olomouc AK Olomouc 09.54 0.50
3 David KrovDavid Krov 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.50
4 Jakub HrazdilJakub Hrazdil 05 SK Hranice SK Hranice 11.07
5 Adam HatalaAdam Hatala 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.08
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 09.12 9.00
2 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.31 7.00
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.34 6.00
4 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.09
5 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Uničov TJ Uničov 10.45
MB Zuzana PlodkováZuzana Plodková 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.42 3.00
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ Uničov TJ Uničov 09.53 2.00
3 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 SK Přerov SK Přerov 09.75
4 Aneta ZahradničkováAneta Zahradničková 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.10
5 Julie KestlováJulie Kestlová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.34
6 Eliška SíkorováEliška Síkorová 04 AK Šternberk AK Šternberk 11.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.16 8.00
2 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.61 1.00
3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.11
4 Nellie LustigováNellie Lustigová 04 SK Hranice SK Hranice 10.45
5 Aneta PírkováAneta Pírková 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.59
6 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.91
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice SK Hranice 10.26
2 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.46
3 Julie KřivánkováJulie Křivánková 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.49
4 Tereza PařilováTereza Pařilová 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.54
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.97
6 Veronika PlodkováVeronika Plodková 05 AK Olomouc AK Olomouc 11.09
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.39 4.00
2 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.27
3 Martina ŠulcováMartina Šulcová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.35
4 Natálie VařekováNatálie Vařeková 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.55
5 Gabriela BegováGabriela Begová 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.57
Tereza BílkováTereza Bílková 04 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PoláškováJulie Polášková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.06 11.00
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 AK Olomouc AK Olomouc 09.72
3 Klára IndrákováKlára Indráková 05 SK Přerov SK Přerov 10.21
4 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.32
5 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová 04 AC Prostějov AC Prostějov 11.08
6 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.09
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk AK Šternberk 09.69
2 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 AC Prostějov AC Prostějov 09.71
3 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 AC Prostějov AC Prostějov 10.53
4 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.57
5 Eliška ZámečníkováEliška Zámečníková 06 TJ Uničov TJ Uničov 10.75
6 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.82
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 05 AC Prostějov AC Prostějov 10.39
Darina HomoláčkováDarina Homoláčková 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.74
Elen KinclováElen Kinclová 06 TJ Uničov TJ Uničov 10.54
Laura LapčíkováLaura Lapčíková 05 SK Hranice SK Hranice 10.51
Anna LochmanováAnna Lochmanová 06 AK Olomouc AK Olomouc 10.21
Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.70
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.69
2 Amálie JančíkováAmálie Jančíková 08 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.39
3 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 AK Olomouc AK Olomouc 10.59
4 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ Uničov TJ Uničov 10.64
5 Karolína BurdejováKarolína Burdejová 06 SK Hranice SK Hranice 11.08
6 Ema KlimentováEma Klimentová 07 AK Šternberk AK Šternberk 11.13
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 AC Prostějov AC Prostějov 09.38 5.00
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ Uničov TJ Uničov 10.01
3 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.05
4 Martina MazurováMartina Mazurová 05 AK Olomouc AK Olomouc 10.21
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 1:59.40 11.00
2 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:05.40 9.00
3 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:08.70 8.00
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk AK Šternberk 2:10.70 7.00
5 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:12.60 6.00
6 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:12.90 5.00
7 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:17.70 4.00
8 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:18.90 3.00
9 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK Přerov SK Přerov 2:21.40 2.00
10 Eva KlimentováEva Klimentová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:23.70 1.00
11 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK Přerov SK Přerov 2:24.20
12 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Uničov TJ Uničov 2:27.00
13 Nellie LustigováNellie Lustigová 04 SK Hranice SK Hranice 2:27.60
14 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice SK Hranice 2:32.20
15 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk AK Šternberk 2:33.70
16 Lucie SíkorováLucie Síkorová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:37.40
17 Eliška GajdoštínováEliška Gajdoštínová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:38.50
18 Zuzana LovětínskáZuzana Lovětínská 05 SK Hranice SK Hranice 2:39.70
MB Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:19.40
Celkem 19 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:54.00 11.00
2 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK Přerov SK Přerov 2:55.90 9.00
3 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 SK Hranice SK Hranice 3:00.40 8.00
4 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK Olomouc AK Olomouc 3:01.10 7.00
5 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk AK Šternberk 3:04.60 6.00
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK Přerov SK Přerov 3:06.90 5.00
7 David HastíkDavid Hastík 06 SK Přerov SK Přerov 3:07.40 4.00
8 Petr DivišPetr Diviš 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:11.30 3.00
9 Samuel PungeSamuel Punge 06 SK Přerov SK Přerov 3:12.00 2.00
10 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:12.50 1.00
11 Matěj HápMatěj Háp 04 AK Olomouc AK Olomouc 3:12.80
12 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk AK Šternberk 3:13.30
13 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 SK Přerov SK Přerov 3:13.60
14 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ Uničov TJ Uničov 3:14.70
15 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice SK Hranice 3:17.20
16 Daniel IndraDaniel Indra 04 AC Prostějov AC Prostějov 3:19.40
17 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 SK Přerov SK Přerov 3:20.90
18 Filip ŠenkFilip Šenk 05 SK Přerov SK Přerov 3:23.10
19 Jan KadalaJan Kadala 04 SK Přerov SK Přerov 3:24.20
20 Matthew HockadayMatthew Hockaday 07 AK Olomouc AK Olomouc 3:24.90
21 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk AK Šternberk 3:25.30
22 Patrik MusialPatrik Musial 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:28.00
23 Petr PavelkaPetr Pavelka 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:37.10
24 Antonín ZemanAntonín Zeman 06 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:48.50
25 Erik FilipenskýErik Filipenský 04 AC Prostějov AC Prostějov 4:04.30
Celkem 25 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Budař, Hastík, Punge, Vojáček Budař, Hastík, Punge, Vojáček SK Přerov SK Přerov 38.20 11.00
2 Dubový, Kobza, Macák, Pechanec Dubový, Kobza, Macák, Pechanec TJ Šumperk TJ Šumperk 38.27 9.00
3 Indra, Khýr, Svoboda, Prečan Indra, Khýr, Svoboda, Prečan AC Prostějov AC Prostějov 38.60 8.00
4 Jakob, Kika, Vachutka, Váňa Jakob, Kika, Vachutka, Váňa AK Olomouc AK Olomouc 39.74 7.00
5 Mondek, Spurný, Vereskov, Jurkulák Mondek, Spurný, Vereskov, Jurkulák AK Šternberk AK Šternberk 40.51 5.00
6 Diviš, Krov, Rakus, Zeman Diviš, Krov, Rakus, Zeman Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 43.19 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Háger, Beran, Kratochvíl, Skácel Háger, Beran, Kratochvíl, Skácel Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 40.15 6.00
2 Bittner, Hockaday, Dohnal, Švrdlík Bittner, Hockaday, Dohnal, Švrdlík AK Olomouc AK Olomouc 41.75 4.00
3 Hiksch, Karlík, Kouba, Pěček Hiksch, Karlík, Kouba, Pěček SK Přerov SK Přerov 42.19 3.00
4 Musial, Hatala, Jašek, Pospíšil Musial, Hatala, Jašek, Pospíšil TJ Šumperk TJ Šumperk 42.85 2.00
5 Šenk, Tala, Zdražil K., Zdražil M. Šenk, Tala, Zdražil K., Zdražil M. SK Přerov SK Přerov 43.75
6 Doležal, Hanzelka, Konečný, Skácel Doležal, Hanzelka, Konečný, Skácel SK Přerov SK Přerov 44.71
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stejskalová, Hajduková, Pupíková, Štoplová Stejskalová, Hajduková, Pupíková, Štoplová TJ Šumperk TJ Šumperk 37.74 11.00
2 Bílková, Světlíková, Nekoksová, Vařeková Bílková, Světlíková, Nekoksová, Vařeková AC Prostějov AC Prostějov 39.53 9.00
3 Mičudová, Sedláčková, Šťastná, Vrtalová Mičudová, Sedláčková, Šťastná, Vrtalová Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 39.70 8.00
4 Niebauerová, Kolářová, Burdová, Stejskalová Niebauerová, Kolářová, Burdová, Stejskalová AK Olomouc AK Olomouc 40.01 7.00
5 Černocká, Máčalová, Bundilová, Švestková Černocká, Máčalová, Bundilová, Švestková AK Šternberk AK Šternberk 42.98 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bučková, Hansgutová, Homoláčová, Macourková Bučková, Hansgutová, Homoláčová, Macourková Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 40.55 6.00
2 Bittnerová, Hájková, Lochmanová, Zelová Bittnerová, Hájková, Lochmanová, Zelová AK Olomouc AK Olomouc 40.71 5.00
3 Hýbnerová, Navrátilová K., Navrátilová T., Salajová Hýbnerová, Navrátilová K., Navrátilová T., Salajová TJ Uničov TJ Uničov 41.09 4.00
4 Hloušková, Sikorová, Drásalová, Škrachová Hloušková, Sikorová, Drásalová, Škrachová TJ Šumperk TJ Šumperk 41.48 3.00
5 Gardiánová, Chmelařová, Indráková, Králíková Gardiánová, Chmelařová, Indráková, Králíková SK Přerov SK Přerov 45.25
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulcová, Juránková, Čtvrtlíková, Smýkalová Šulcová, Juránková, Čtvrtlíková, Smýkalová TJ Šumperk TJ Šumperk 42.02 2.00
2 Bernardová, Šárníková, Pacovská, Lekešová Bernardová, Šárníková, Pacovská, Lekešová Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 43.75
3 Koláčková A., Koláčková K., Novotná, Tomášková Koláčková A., Koláčková K., Novotná, Tomášková SK Přerov SK Přerov 44.51
4 Síkorová, Gajdoštínová, Grégrová, Prchlíková Síkorová, Gajdoštínová, Grégrová, Prchlíková AK Šternberk AK Šternberk 45.06
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK Olomouc AK Olomouc
04 4.02 11.00
2 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
SK Hranice SK Hranice
04 3.98 9.00
3 Adam PechanecAdam Pechanec
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.91 8.00
4 Jan KobzaJan Kobza
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.77 7.00
5 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
SK Přerov SK Přerov
04 3.72 6.00
6 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.70 5.00
7 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.69 4.00
8 David HastíkDavid Hastík
SK Přerov SK Přerov
06 3.53 3.00
9 Jakub DostálekJakub Dostálek
AC Prostějov AC Prostějov
05 3.53 2.00
10 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
SK Přerov SK Přerov
04 3.52 1.00
11 Josef RichterJosef Richter
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.50
12 Šimon KikaŠimon Kika
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.45
13 Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.38
14 Ondřej BudařOndřej Budař
SK Přerov SK Přerov
04 3.31
15 Ondřej ŠustrOndřej Šustr
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.28
Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.28
17 Matěj HápMatěj Háp
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.27
18 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.25
Antonín SvobodaAntonín Svoboda
SK Hranice SK Hranice
05 3.25
20 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice SK Hranice
05 3.22
21 Jan ŠtorekJan Štorek
AC Prostějov AC Prostějov
05 3.20
22 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 3.18
23 Karel ZdražilKarel Zdražil
SK Přerov SK Přerov
05 3.10
24 David KrovDavid Krov
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 3.05
25 Ondřej BorovecOndřej Borovec
AC Prostějov AC Prostějov
05 3.01
26 Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK Hranice SK Hranice
05 2.90
Viktor DoležalViktor Doležal
SK Přerov SK Přerov
04 2.90
28 Lukáš PavelaLukáš Pavela
AK Šternberk AK Šternberk
04 2.89
29 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 2.86
30 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 2.79
31 Jan SoušekJan Soušek
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 2.69
32 František VrbaFrantišek Vrba
SK Přerov SK Přerov
06 2.57
33 Petr PavelkaPetr Pavelka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 2.48
34 Lukáš VíchaLukáš Vícha
AC Prostějov AC Prostějov
05 2.47
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK Šternberk AK Šternberk
04 4.12 11.00
2 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 4.07 9.00
3 Elen VlčkováElen Vlčková
AK Olomouc AK Olomouc
04 4.00 8.00
4 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.87 7.00
5 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.85 6.00
6 Aneta ZahradničkováAneta Zahradničková
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.84 5.00
7 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.83 4.00
8 Elen MelcrováElen Melcrová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.80 3.00
9 Valerie DitmarováValerie Ditmarová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.78 2.00
10 Julie PoláškováJulie Polášková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.72 1.00
11 Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.65
12 Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK Šternberk AK Šternberk
04 3.50
13 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
AK Olomouc AK Olomouc
05 3.46
14= Anna LochmanováAnna Lochmanová
AK Olomouc AK Olomouc
06 3.45
14= Nellie LustigováNellie Lustigová
SK Hranice SK Hranice
04 3.45
16 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.44
17 Kristina KolářováKristina Kolářová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.39
18 Julie NekoksováJulie Nekoksová
AC Prostějov AC Prostějov
05 3.37
19 Amálie JančíkováAmálie Jančíková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
08 3.31
20 Marie; DočkalováMarie; Dočkalová
SK Přerov SK Přerov
04 3.30
21 Darina HomoláčkováDarina Homoláčková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 3.28
22= Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK Přerov SK Přerov
04 3.20
22= Veronika VenclováVeronika Venclová
SK Přerov SK Přerov
04 3.20
24= Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 3.15
24= Klára ChmelařováKlára Chmelařová
SK Přerov SK Přerov
05 3.15
26 Julie KřivánkováJulie Křivánková
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.12
27 Tereza PařilováTereza Pařilová
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.09
28= Terezie SikorováTerezie Sikorová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 3.08
28= Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
AC Prostějov AC Prostějov
05 3.08
30 Zuzna MacourkováZuzna Macourková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.07
31 Aneta PírkováAneta Pírková
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.03
32= Tereza NovotnáTereza Novotná
SK Přerov SK Přerov
05 3.02
32= Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková
TJ Šumperk TJ Šumperk
06 3.02
34 Zuzana LovětínskáZuzana Lovětínská
SK Hranice SK Hranice
05 3.01
35 Gabriela BegováGabriela Begová
AK Olomouc AK Olomouc
05 3.00
36 Laura LapčíkováLaura Lapčíková
SK Hranice SK Hranice
05 2.97
37= Sára TomáškováSára Tomášková
SK Přerov SK Přerov
05 2.95
37= Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice SK Hranice
05 2.95
39 Martina ŠulcováMartina Šulcová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 2.90
40 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice SK Hranice
05 2.88
41 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
AC Prostějov AC Prostějov
04 2.85
42 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 2.84
43= Karolína BurdejováKarolína Burdejová
SK Hranice SK Hranice
06 2.80
43= Jana DrásalováJana Drásalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 2.80
45 Elen BernardováElen Bernardová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 2.77
46= Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková
AK Šternberk AK Šternberk
06 2.65
46= Aneta HegerováAneta Hegerová
SK Hranice SK Hranice
06 2.65
48= Magdalena MuchováMagdalena Muchová
SK Přerov SK Přerov
05 2.60
48= Kateřina PacovskáKateřina Pacovská
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 2.60
48= Nela LekešováNela Lekešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 2.60
51 Narálie ŠárníkováNarálie Šárníková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 2.40
52 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
SK Přerov SK Přerov
05 2.33
53 Zuzana BernáZuzana Berná
SK Hranice SK Hranice
04
54 Dominika LekešováDominika Lekešová
SK Hranice SK Hranice
05
55 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk TJ Šumperk
06
56 Ellen Korandová Ellen Korandová
AK Olomouc AK Olomouc
05
57 Tereza BílkováTereza Bílková
AC Prostějov AC Prostějov
04
MB Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.27
MB Zuzana PlodkováZuzana Plodková
AK Olomouc AK Olomouc
03
Celkem 59 závodníků

hod oštěpem 800g - Atletická přípravka-hoši

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC Prostějov AC Prostějov
04 26.80 11.00
2 Matěj HápMatěj Háp
AK Olomouc AK Olomouc
04 22.00 9.00
3 Lukáš PavelaLukáš Pavela
AK Šternberk AK Šternberk
04 21.80 8.00
4= Richard HorákRichard Horák
TJ Uničov TJ Uničov
06 20.80 6.50
4= Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 20.80 6.50
6 Erik FilipenskýErik Filipenský
AC Prostějov AC Prostějov
04 19.50 5.00
7 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
AK Olomouc AK Olomouc
05 16.80 4.00
8 Tomáš MacákTomáš Macák
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 16.10 3.00
9 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 15.50 2.00
10 Matouš HikschMatouš Hiksch
SK Přerov SK Přerov
05 15.00 1.00
11 Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ Uničov TJ Uničov
05 14.50
12 Tomáš PekařTomáš Pekař
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 13.10
13 Jakub VránaJakub Vrána
AK Olomouc AK Olomouc
05 12.90
14 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 12.40
15 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 12.30
16= Jan SoušekJan Soušek
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 11.90
16= Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 11.90
18 Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík
AK Olomouc AK Olomouc
05 11.60
19 Jan KadalaJan Kadala
SK Přerov SK Přerov
04 11.40
20 Michal NekoksaMichal Nekoksa
AC Prostějov AC Prostějov
05 11.20
21 Jan ŠtorekJan Štorek
AC Prostějov AC Prostějov
05 10.85
22= Robert ŠťastnýRobert Šťastný
AC Prostějov AC Prostějov
04 10.80
22= Petr PavelkaPetr Pavelka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 10.80
24 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 10.70
25= Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka
SK Přerov SK Přerov
05 10.50
25= David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
06 10.50
27 Lukáš VíchaLukáš Vícha
AC Prostějov AC Prostějov
05 10.20
28 Ondřej SkácelOndřej Skácel
SK Přerov SK Přerov
05 09.80
29 Ondřej BorovecOndřej Borovec
AC Prostějov AC Prostějov
05 09.50
30= Petr DivišPetr Diviš
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 09.40
30= Adam BlaťákAdam Blaťák
AK Olomouc AK Olomouc
05 09.40
32 Erik TalaErik Tala
SK Přerov SK Přerov
06 09.30
33= František VrbaFrantišek Vrba
SK Přerov SK Přerov
06 08.00
33= Matěj PěčekMatěj Pěček
SK Přerov SK Přerov
06 08.00
35 Ondřej KonečnýOndřej Konečný
SK Přerov SK Přerov
05 07.60
36 Matěj MalíkMatěj Malík
SK Hranice SK Hranice
06 06.70
Celkem 36 závodníků

hod oštěpem 800g - Atletická přípravka-dívky

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
SK Přerov SK Přerov
05 14.90 11.00
2 Aneta UlehlováAneta Ulehlová
SK Přerov SK Přerov
04 13.10 9.00
3 Nela HájkováNela Hájková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 12.90 8.00
4 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 12.80 7.00
5 Eliška SíkorováEliška Síkorová
AK Šternberk AK Šternberk
04 12.20 6.00
6= Anna Bittnerová Anna Bittnerová
AK Olomouc AK Olomouc
05 11.20 4.50
6= Karolína KoláčkováKarolína Koláčková
SK Přerov SK Přerov
06 11.20 4.50
8 Veronika PlodkováVeronika Plodková
AK Olomouc AK Olomouc
05 10.90 3.00
9 Marie; DočkalováMarie; Dočkalová
SK Přerov SK Přerov
04 10.70 2.00
10= Kateřina SiskováKateřina Sisková
AK Olomouc AK Olomouc
04 10.60 0.50
10= Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 10.60 0.50
12 Tereza SvobodováTereza Svobodová
AK Olomouc AK Olomouc
05 10.20
13 Zuzna MacourkováZuzna Macourková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 09.60
14 Eliška ZámečníkováEliška Zámečníková
TJ Uničov TJ Uničov
06 09.30
15= Aneta HegerováAneta Hegerová
SK Hranice SK Hranice
06 09.20
15= Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 09.20
17 Eliška GajdoštínováEliška Gajdoštínová
AK Šternberk AK Šternberk
04 08.70
18 Veronika BučkováVeronika Bučková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 08.30
19 Sandra KrálíkováSandra Králíková
SK Přerov SK Přerov
05 08.20
20 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
AC Prostějov AC Prostějov
04 07.60
21 Amélie KoláčkováAmélie Koláčková
SK Přerov SK Přerov
06 07.50
22= Elen KinclováElen Kinclová
TJ Uničov TJ Uničov
06 07.30
22= Tereza PařilováTereza Pařilová
AC Prostějov AC Prostějov
04 07.30
24 Magdalena MuchováMagdalena Muchová
SK Přerov SK Přerov
05 06.20
25 Martina MazurováMartina Mazurová
AK Olomouc AK Olomouc
05 06.00
26 Ema PernicováEma Pernicová
AK Olomouc AK Olomouc
04
27 Dominika LekešováDominika Lekešová
SK Hranice SK Hranice
05
28 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC Prostějov AC Prostějov
04
29 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
AC Prostějov AC Prostějov
04
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
05 45.60 11.00
2 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
AK Olomouc AK Olomouc
05 39.11 9.00
3 Adam DubovýAdam Dubový
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 38.01 8.00
4 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC Prostějov AC Prostějov
04 37.71 7.00
5 Josef RichterJosef Richter
AK Šternberk AK Šternberk
05 37.50 6.00
6 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 36.96 5.00
7 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC Prostějov AC Prostějov
04 35.60 4.00
8 Richard HorákRichard Horák
TJ Uničov TJ Uničov
06 34.51 3.00
9 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 34.28 2.00
10 Lukáš PavelaLukáš Pavela
AK Šternberk AK Šternberk
04 34.10 1.00
11 Robert ŠťastnýRobert Šťastný
AC Prostějov AC Prostějov
04 33.01
12 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
AK Olomouc AK Olomouc
04 32.92
13 Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ Uničov TJ Uničov
05 31.60
14 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK Olomouc AK Olomouc
04 31.53
15 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 31.52
16 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 28.04
17 Tomáš MacákTomáš Macák
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 27.60
18 Jáchym KoubaJáchym Kouba
SK Přerov SK Přerov
04 26.44
19 Tomáš PekařTomáš Pekař
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 26.22
20 Michal NekoksaMichal Nekoksa
AC Prostějov AC Prostějov
05 26.15
21 Tomáš RakusTomáš Rakus
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 24.15
22 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
06 24.01
23 David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
06 23.95
24 Filip ŠenkFilip Šenk
SK Přerov SK Přerov
05 23.54
25 Lukáš VíchaLukáš Vícha
AC Prostějov AC Prostějov
05 23.01
26 Marek ZdražilMarek Zdražil
SK Přerov SK Přerov
05 22.81
27 Ondřej ŠustrOndřej Šustr
AC Prostějov AC Prostějov
04 22.71
28 Jakub VránaJakub Vrána
AK Olomouc AK Olomouc
05 22.30
29 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice SK Hranice
05 22.29
30 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka
SK Přerov SK Přerov
05 22.15
31 Jakub DostálekJakub Dostálek
AC Prostějov AC Prostějov
05 21.80
32 Jan SoušekJan Soušek
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 20.51
Celkem 32 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková
AK Olomouc AK Olomouc
04 34.40 11.00
2 Kateřina Julie SedláčkováKateřina Julie Sedláčková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 32.06 9.00
3 Kateřina SiskováKateřina Sisková
AK Olomouc AK Olomouc
04 31.52 8.00
4 Aneta UlehlováAneta Ulehlová
SK Přerov SK Přerov
04 29.12 7.00
5 Nela HájkováNela Hájková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 27.01 6.00
6 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK Olomouc AK Olomouc
04 25.70 5.00
7 Silvie BeňováSilvie Beňová
SK Přerov SK Přerov
05 23.90 4.00
8 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 23.71 3.00
9 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
SK Přerov SK Přerov
05 22.90 2.00
10 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
SK Přerov SK Přerov
05 22.50 1.00
11 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová
TJ Uničov TJ Uničov
04 22.30
12 Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ Uničov TJ Uničov
07 22.20
13 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 22.12
14 Anna Bittnerová Anna Bittnerová
AK Olomouc AK Olomouc
05 21.96
15 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC Prostějov AC Prostějov
04 20.92
16 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 19.92
17 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
AC Prostějov AC Prostějov
04 19.85
18 Veronika VenclováVeronika Venclová
SK Přerov SK Přerov
04 18.51
19 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ Uničov TJ Uničov
07 16.80
20 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 15.91
21 Aneta HegerováAneta Hegerová
SK Hranice SK Hranice
06 14.70
22 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
AC Prostějov AC Prostějov
05 13.30
23 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
AK Olomouc AK Olomouc
07 12.41
24 Martina MazurováMartina Mazurová
AK Olomouc AK Olomouc
05 12.32
25 Lucie SíkorováLucie Síkorová
AK Šternberk AK Šternberk
04 10.90
26 Dominika LekešováDominika Lekešová
SK Hranice SK Hranice
05
27 Karolína BurdejováKarolína Burdejová
SK Hranice SK Hranice
06
28 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk TJ Šumperk
06
MB Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK Olomouc AK Olomouc
03 20.10
MB Zuzana PlodkováZuzana Plodková
AK Olomouc AK Olomouc
03 12.40
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 107.50
2 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 068.00
3 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 062.50
4 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 043.50
5 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 039.50
6 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 037.50
7 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 020.00
8 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 013.50
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 120.00
2 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 085.50
3 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 056.00
4 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 051.00
5 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 046.00
6 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 022.50
7 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 006.00
8 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 005.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 4x60 m, dálka, kriket, 40 y, oštěp 800g, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků