Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje

Uherské Hradiště (10. 6. 2015)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 6.25 11.00
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.90 9.00
3 David HájekDavid Hájek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 5.51 8.00
4 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.49 7.00
5 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 5.34 6.00
6 Matěj ReňákMatěj Reňák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 5.32 5.00
7 Jakub SlivkaničJakub Slivkanič
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5.03 4.00
8 Karel HozaKarel Hoza
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4.75 3.00
9 Daniel StrážnickýDaniel Strážnický
AK KroměřížAK Kroměříž
01 4.30 2.00
10 Pavel SuchánekPavel Suchánek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 3.85 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 5.11 11.00
2 Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.55 9.00
3 Emma JoachimczykováEmma Joachimczyková
AK KroměřížAK Kroměříž
01 4.29 8.00
4 Simona ChovancováSimona Chovancová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 4.23 7.00
5 Simona VymětalováSimona Vymětalová
AK KroměřížAK Kroměříž
01 4.23 6.00
6 Natálie OrságováNatálie Orságová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.12 5.00
7 Adéla KrpejšováAdéla Krpejšová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.04 4.00
8 Vendula FrůňkováVendula Frůňková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.80 3.00
9 Nikola ZbrankováNikola Zbranková
AK KroměřížAK Kroměříž
01 2.82 2.00
Celkem 9 závodníků