Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třinec (7. 6. 2015)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.80
2 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.53
3 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.19
Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 NMN
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 7.04 +0.0 m/s
2 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 6.32 -0.6 m/s
3 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 6.22 -0.6 m/s
4 Ivo BabišIvo Babiš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 6.10 -1.6 m/s
5 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
97 5.87 -0.8 m/s
6 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SK PřerovSK Přerov
97 5.83 +0.0 m/s
7 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 5.77 -1.4 m/s
8 Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.72 +0.0 m/s
9 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.57 +0.4 m/s
10 Matouš KonrádMatouš Konrád
AC ProstějovAC Prostějov
97 5.20 +0.0 m/s
11 Petr SpáčilPetr Spáčil
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.74 +0.0 m/s
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6.50 +0.3 m/s
2 Jakub BystroňJakub Bystroň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 6.39 +0.0 m/s
3 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 6.38 +0.5 m/s
4 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
99 6.17 +0.0 m/s
5 Jakub KozubekJakub Kozubek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 5.91 +0.0 m/s
6 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.81 +0.2 m/s
7 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.65 -0.3 m/s
8 František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.64 +0.4 m/s
9 Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2.50 -0.9 m/s
Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 NM
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.56 +1.2 m/s
2 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.54 +0.4 m/s
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 5.08 +0.0 m/s
4 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 4.71 +0.5 m/s
5 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 4.38 +0.0 m/s
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.92 -0.2 m/s
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.28 +0.0 m/s
3 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 5.09 +0.0 m/s
4 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 4.89 -1.6 m/s
5 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 4.74 -0.6 m/s
6 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.69 +0.0 m/s
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.56 +0.1 m/s
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.23 -1.1 m/s
3 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.20 -0.4 m/s
4 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 5.10 -1.1 m/s
5 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.03 +0.5 m/s
6 Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.95 +0.0 m/s
7 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 4.91 -0.1 m/s
8 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.72 +0.0 m/s
9 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.72 +0.1 m/s
10 Natálie KořistkováNatálie Kořistková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.63 -0.2 m/s
11 Denisa MachováDenisa Machová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 4.45 +0.2 m/s
12 Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.32 +0.0 m/s
13 Marie JoanniduMarie Joannidu
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.26 +0.6 m/s
14 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.13 +0.7 m/s
15 Anežka ČernáAnežka Černá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.98 -0.5 m/s
16 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 3.48 +0.4 m/s
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 DNP
Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
99 DNP
Jana DebnárováJana Debnárová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 DNP
Celkem 19 závodníků