Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třinec (7. 6. 2015)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.00
2 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 2.00
3 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95
4 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.95
5 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.90
6 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC BrnoJAC Brno
95 1.90
7 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.80
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 DNP
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin ŠípekMartin Šípek
JAC BrnoJAC Brno
96 1.95
2 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.85
3 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 1.65
Matouš KonrádMatouš Konrád
AC ProstějovAC Prostějov
97 0
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 DNP
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.90
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.85
3 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 1.85
4 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.80
5 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.75
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.75
7 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
99 1.75
8 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 1.70
9 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
SK PřerovSK Přerov
99 1.65
10 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.65
11 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.60
František MužnýFrantišek Mužný
AK OlomoucAK Olomouc
99 NM
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 1.65
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.55
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.65
2 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.60
3 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.60
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.50
5 Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.45
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.70
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.60
3 Veronika MájováVeronika Májová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 1.60
4 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.55
5 Natálie KořistkováNatálie Kořistková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.55
6 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.50
7 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.50
8 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ...
99 1.45
9 Markéta ZvrtkováMarkéta Zvrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.45
10 Michaela TuroňováMichaela Turoňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.45
MS Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.63
Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 DNP
Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 DNP
Celkem 13 závodníků