Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Vysočiny mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Jihlava (7. 6. 2015)
100 m - Muži (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.30
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.50
3 Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.17
100 m - Dorostenci (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.84
2 Jan ŠpačekJan Špaček 990829 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.72
3 Tomáš BrázdaTomáš Brázda 990605 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.36
100 m - Ženy (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.22
2 Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.34
200 m - Muži (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.58
2 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 930513 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 24.40
3 Imrich BérešImrich Béreš 971219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.56
200 m - Dorostenci (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan ŠpačekJan Špaček 990829 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 26.52
200 m - Dorostenky (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.71
2 Pavlína KretováPavlína Kretová 986108 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.46
3 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 996001 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.70
400 m - Muži (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 930513 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 52.19
2 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 960907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.62
3 Imrich BérešImrich Béreš 971219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 57.71
400 m - Dorostenci (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.78
400 m - Ženy (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 59.70
400 m - Dorostenky (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 985407 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 63.30
2 Saša MelicharováSaša Melicharová 005427 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 69.38
800 m - Muži (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:04.38
2 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 960907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:15.41
800 m - Ženy (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 965713 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:33.41
2 Lucie ChodilováLucie Chodilová 976004 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:41.43
800 m - Dorostenky (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina NečasováKateřina Nečasová 995110 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:44.74
2 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 006118 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:47.84
3 Viktorie PechováViktorie Pechová 005920 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:57.59
1500 m - Muži (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rudolf VeletaRudolf Veleta 960523 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 4:55.41
2 Petr HornýPetr Horný 690611 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5:24.32
100 m překážek (0.84) - Ženy (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.34
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.45
2 Barbora VelebováBarbora Velebová 015207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.90
110 m překážek (0.99) - Junioři (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.36
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.43
2 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 Atletika JemniceAtletika Jemnice 18.43
3 Dan KováčDan Kováč 990727 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 19.34
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 42.42
2 Dan KováčDan Kováč 990727 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 50.56
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.10
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 985407 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.60
400 m překážek (0.91) - Muži (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 59.73
4 x 100 m - Dorostenci (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Švec, Szelke, Kaplánek, Chlád Švec, Szelke, Kaplánek, Chlád Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.14
4 x 100 m - Dorostenky (neděle, 7.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dvořáková, Kretová, Pertlíková, Malečková Dvořáková, Kretová, Pertlíková, Malečková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.09
2 Vaníčková, Nováčková, Vojáčková, Růžičková Vaníčková, Nováčková, Vojáčková, Růžičková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.19