Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Vysočiny mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Jihlava (7. 6. 2015)

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.30
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.50
3 Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.17
4 Libor ČaloudLibor Čaloud 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.29
5 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.30
6 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 15.04
MS Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.44
MS Miroslav ManMiroslav Man 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.53
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.84
2 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.72
3 Tomáš BrázdaTomáš Brázda 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.36
4 Jan VojáčekJan Vojáček 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.99
Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DQ
Jan TrutnaJan Trutna 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.22
2 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.34
Zuzana BustováZuzana Bustová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.38
2 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.40
3 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.69
4 Barbora SlivkováBarbora Slivková 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14.08
5 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.12
6 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.24
Soňa DoležalováSoňa Doležalová 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14.06
2 Vendula VejnarováVendula Vejnarová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.05
3 Viktorie PechováViktorie Pechová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.19
4 Adéla KřížováAdéla Křížová 99 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 15.23
5 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.32
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.58
2 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 24.40
3 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.56
4 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.00
MS Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.75
MS Miroslav ManMiroslav Man 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.52
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 26.52
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.71
2 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.46
3 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.70
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.81
Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 52.19
2 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.62
3 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 57.71
Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.78
Celkem 1 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 59.70
Zuzana BustováZuzana Bustová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 63.30
2 Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 69.38
Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:04.38
2 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:15.41
Celkem 2 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:33.41
2 Lucie ChodilováLucie Chodilová 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:41.43
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina NečasováKateřina Nečasová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:44.74
2 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:47.84
3 Viktorie PechováViktorie Pechová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:57.59
4 Vendula VejnarováVendula Vejnarová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:57.92
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rudolf VeletaRudolf Veleta 96 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 4:55.41
2 Petr HornýPetr Horný 69 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5:24.32
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.34
Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.45
2 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.90
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.36
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.43
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 18.43
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 19.34
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 42.42
2 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 50.56
Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DQ
Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNS
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.10
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.60
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 59.73
Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Švec, Szelke, Kaplánek, Chlád Švec, Szelke, Kaplánek, Chlád Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.14
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dvořáková, Kretová, Pertlíková, Malečková Dvořáková, Kretová, Pertlíková, Malečková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.09
2 Vaníčková, Nováčková, Vojáčková, Růžičková Vaníčková, Nováčková, Vojáčková, Růžičková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.19
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.96
2 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.93
3 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.87
4 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.84
5 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.78
6 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.75
7 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.72
MS David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 1.93
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.78
2 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.72
3 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.55
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.55
2 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 1.49
3 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 1.46
4 Klára PrombergerováKlára Prombergerová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 1.43
5 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.43
6 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 1.40
7 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 1.35
Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNS
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.30
2 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.90
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.20
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.09 -0.7 m/s
2 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
93 5.97 -0.5 m/s
3 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.90 -0.8 m/s
4 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.62 +0.0 m/s
5 Libor ČaloudLibor Čaloud
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 5.22 -0.4 m/s
6 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 4.09 +0.9 m/s
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 6.04 +1.2 m/s
2 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 5.86 -0.5 m/s
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.60 +2.1 m/s 5,27 -1.4 m/s
4 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 5.53 -0.9 m/s
5 Jan VojáčekJan Vojáček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 4.15 +0.4 m/s
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.48 +0.4 m/s
2 Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 4.20 -0.6 m/s
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 DNS
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 5.02 +0.0 m/s
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 4.93 +0.0 m/s
3 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.59 -0.5 m/s
4 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.50 -1.9 m/s
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.44 -1.9 m/s
6 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.38 -0.5 m/s
7 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 4.30 +0.5 m/s
8 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.28 -1.3 m/s
9 Klára PrombergerováKlára Prombergerová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 4.28 -0.7 m/s
10 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 4.11 -1.4 m/s
11 Adéla KřížováAdéla Křížová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
99 3.85 -0.9 m/s
12 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.67 -0.6 m/s
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 DNS
Celkem 13 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 13.46 -0.8 m/s
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 13.43 +0.0 m/s
3 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 13.39 +0.5 m/s
4 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 11.35 -1.9 m/s
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 12.12 +1.2 m/s
2 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 11.70 +0.6 m/s
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 10.82
2 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 10.13
3 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 09.40
4 Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 08.98
5 Vendula VejnarováVendula Vejnarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 05.78
6 Soňa DoležalováSoňa Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastien PilařSebastien Pilař
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 10.87
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 14.18
2 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 13.91
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 13.36
2 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 12.35
3 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 11.52
4 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 11.50
5 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 11.17
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 11.89
2 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 10.82
3 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 10.82
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 DNS
Celkem 4 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 30.00
Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNS
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastien PilařSebastien Pilař
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 28.84
2 Matěj KocanMatěj Kocan
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 24.27
3 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 19.96
4 Martin HanákMartin Hanák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 18.68
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 50.66
2 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
96 30.57
3 Kateřina BizoňováKateřina Bizoňová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
96 22.69
4 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 22.04
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 29.03
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 28.10
3 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 24.49
4 Marcela VojáčkováMarcela Vojáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 19.81
5 Kateřina NečasováKateřina Nečasová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 17.14
6 Adéla-Natálie ŠpulákováAdéla-Natálie Špuláková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 16.40
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 46.01
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 38.56
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 28.53
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 39.65
2 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 34.27
3 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 28.95
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 36.29
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 34.23
2 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 32.81
3 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 31.64
4 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 30.32
5 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 27.89
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 DNS
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 42.87
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 40.56
3 Adéla-Natálie ŠpulákováAdéla-Natálie Špuláková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 29.87
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 15.05
2 Martin HanákMartin Hanák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 11.72
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
96 29.93
2 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 23.56
3 Kateřina BizoňováKateřina Bizoňová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
96 23.43
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
98 37.34
2 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 30.04
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 49.17
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 35.54
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
76 45.57
2 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 37.16
3 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 36.96
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 DNS
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 33.06
2 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 30.43
3 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 28.87
4 Klára PrombergerováKlára Prombergerová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 28.06
5 Julie RáčkováJulie Ráčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 26.48
6 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 23.96
Denisa ChlumeckáDenisa Chlumecká
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNS
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 38.02
2 Matěj KocanMatěj Kocan
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 27.18
3 Sebastien PilařSebastien Pilař
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 24.15
4 Martin HanákMartin Hanák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 22.26
5 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 21.49
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 32.06
2 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
96 30.84
3 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 28.26
4 Kateřina BizoňováKateřina Bizoňová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
96 24.82
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš BrázdaTomáš Brázda
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
99 30.94
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 55.96
2 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 47.62
3 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 45.73
4 David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
94 42.77
5 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 33.66
6 Dominik ŠimáčekDominik Šimáček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
97 28.46
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 DNS
Celkem 7 závodníků