Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Mladá Boleslav (13. 6. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.6.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.16
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.40
3 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.66
4 Matěj PařízekMatěj Pařízek 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.83
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.93
6 Tomáš ŠoóšTomáš Šoóš 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.25
MB Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.6.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.46
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.67
3 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.80
4 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.87
5 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.06
6 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.11
MB Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.6.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.60
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.73
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.87
4 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.88
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 12.17
6 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.34
7 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
MB Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.77
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 13.6.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.23 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.28 9.00
3 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.34 8.00
4 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.35 7.00
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.50 6.00
Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.6.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.64 4.00
2 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.82 3.00
3 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.83 2.00
4 Matěj PařízekMatěj Pařízek 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86 1.00
5 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.87
6 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.6.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.30
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 AK MostAK Most 12.78
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 13.12
4 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.25
5 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.50
6 Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.67
7 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.6.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.66
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.95
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.35
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.50
5 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 14.11
MB Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.31
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 13.6.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.39 11.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.87 9.00
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.07 8.00
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 13.30 7.00
5 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.34 6.00
6 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.50 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.6.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 AK MostAK Most 12.85 4.00
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.55 3.00
3 Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.60 2.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.00 1.00
5 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 14.16
6 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků