Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň
České Budějovice (21. 6. 2015)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DolejšíLukáš Dolejší | 03 | TJ Sokol Milevsko | 09.51 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KubalaTomáš Kubala | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.83 | |||||||||||||||
4 | David JoštDavid Jošt | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.09 | |||||||||||||||
5 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.46 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Jan DubšíkJan Dubšík | 04 | TJ Nová Včelnice | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Kryštof VansaKryštof Vansa | 03 | TJ Sokol Milevsko | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.38 | |||||||||||||||
6 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Matěj BeckMatěj Beck | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Norbert HausnerNorbert Hausner | 03 | TJ ČZ Strakonice | 09.31 | |||||||||||||||
6 | Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Petr PetákPetr Peták | 03 | TJ Sokol Milevsko | 09.87 | |||||||||||||||
MS | Vít MartínekVít Martínek | 04 | TJ Sokol Milevsko | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.87 | |||||||||||||||
2 | Petr BořuckýPetr Bořucký | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.36 | |||||||||||||||
3 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.78 | |||||||||||||||
4 | Jan PekárekJan Pekárek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.47 | |||||||||||||||
Jan KačerJan Kačer | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 08.50 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.78 | |||||||||||||||
6 | Matěj BeckMatěj Beck | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Adéla MartínkováAdéla Martínková | 02 | TJ Sokol Milevsko | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Daniela KlečackáDaniela Klečacká | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.77 | |||||||||||||||
5 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.13 | |||||||||||||||
6 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 10.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.79 | |||||||||||||||
2= | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.19 | |||||||||||||||
2= | Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.31 | |||||||||||||||
5 | Lucie HorejšováLucie Horejšová | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.72 | |||||||||||||||
6 | Tereza PolákováTereza Poláková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Monika DrobilováMonika Drobilová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.41 | |||||||||||||||
5 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.65 | |||||||||||||||
6 | Klára ŠimkováKlára Šimková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.63 | |||||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.25 | |||||||||||||||
4 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 09.27 | |||||||||||||||
5 | Ema KřížkováEma Křížková | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.47 | |||||||||||||||
6 | Darina PeterkováDarina Peterková | 04 | ŠSK ZŠ Borotín | 10.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Zuzana NěmcováZuzana Němcová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.35 | |||||||||||||||
6 | Yveta PráškováYveta Prášková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Anna BabkováAnna Babková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Barbora HlasováBarbora Hlasová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Kamila KůtováKamila Kůtová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.54 | |||||||||||||||
5 | Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.82 | |||||||||||||||
6 | Markéta PeterkováMarkéta Peterková | 02 | TJ ČZ Strakonice | 10.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.53 | |||||||||||||||
2 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.63 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.65 | |||||||||||||||
4 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.75 | |||||||||||||||
6 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof VansaKryštof Vansa | 03 | TJ Sokol Milevsko | 23.14 | |||||||||||||||
2 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice | 23.68 | |||||||||||||||
3 | Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.22 | |||||||||||||||
Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.94 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.31 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.92 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ČapekVojtěch Čapek | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 27.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 20.92 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 20.94 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 22.04 | |||||||||||||||
MS | Vít MartínekVít Martínek | 04 | TJ Sokol Milevsko | 30.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 19.15 | |||||||||||||||
2 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.11 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.75 | |||||||||||||||
4 | Filip HulaFilip Hula | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DubšíkJan Dubšík | 04 | TJ Nová Včelnice | 22.28 | |||||||||||||||
2 | Petr DolejšPetr Dolejš | 02 | TJ Sokol Milevsko | 22.84 | |||||||||||||||
3 | Petr BořuckýPetr Bořucký | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.96 | |||||||||||||||
4 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 26.86 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.29 | |||||||||||||||
2 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.56 | |||||||||||||||
3 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.12 | |||||||||||||||
Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 21.25 | |||||||||||||||
2 | Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.42 | |||||||||||||||
3 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.12 | |||||||||||||||
4 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.63 | |||||||||||||||
2 | Monika DrobilováMonika Drobilová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 22.00 | |||||||||||||||
3 | Anna BabkováAnna Babková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.46 | |||||||||||||||
MS | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 22.69 | |||||||||||||||
2 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 22.81 | |||||||||||||||
3 | Veronika HájkováVeronika Hájková | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 24.53 | |||||||||||||||
4 | Darina PeterkováDarina Peterková | 04 | ŠSK ZŠ Borotín | 26.52 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KlečackáDaniela Klečacká | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 24.01 | |||||||||||||||
2 | Klára ŠimkováKlára Šimková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.72 | |||||||||||||||
Yveta PráškováYveta Prášková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec | 24.04 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠimerováAneta Šimerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 25.36 | |||||||||||||||
Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.06 | |||||||||||||||
2 | Adéla MartínkováAdéla Martínková | 02 | TJ Sokol Milevsko | 24.39 | |||||||||||||||
3 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 27.94 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:33.72 | |||||||||||||||
2 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 2:34.19 | |||||||||||||||
3 | Kryštof SelnarKryštof Selnar | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:44.40 | |||||||||||||||
4 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:47.27 | |||||||||||||||
5 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:49.60 | |||||||||||||||
6 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:55.88 | |||||||||||||||
7 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:07.73 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec | 2:39.77 | |||||||||||||||
2 | Tereza BartlováTereza Bartlová | 02 | TJ Jiskra Třeboň | 2:41.88 | |||||||||||||||
3 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:43.74 | |||||||||||||||
4 | Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:47.14 | |||||||||||||||
5 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:48.76 | |||||||||||||||
6 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:53.65 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:57.07 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:51.08 | |||||||||||||||
2 | Darina PeterkováDarina Peterková | 04 | ŠSK ZŠ Borotín | 2:53.34 | |||||||||||||||
3 | Tereza VetýškováTereza Vetýšková | 02 | TJ Nová Včelnice | 2:58.87 | |||||||||||||||
4 | Klára ŠimkováKlára Šimková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:12.79 | |||||||||||||||
5 | Sylvie HendrychováSylvie Hendrychová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:12.94 | |||||||||||||||
6 | Tereza PolákováTereza Poláková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:14.56 | |||||||||||||||
7 | Yveta PráškováYveta Prášková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 3:32.19 | |||||||||||||||
Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:15.52 | |||||||||||||||
2 | Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:24.09 | |||||||||||||||
3 | Filip HulaFilip Hula | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:35.11 | |||||||||||||||
4 | Matyáš StaněkMatyáš Staněk | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:38.46 | |||||||||||||||
5 | Petr PetákPetr Peták | 03 | TJ Sokol Milevsko | 5:42.91 | |||||||||||||||
6 | Petr BořuckýPetr Bořucký | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:47.51 | |||||||||||||||
7 | Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 6:05.12 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch ČapekVojtěch Čapek | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 6:28.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6:29.30 | |||||||||||||||
2 | Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková | 02 | TJ Nová Včelnice | 6:49.80 | |||||||||||||||
Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.27 | |||||||||||||||
2 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.44 | |||||||||||||||
3 | Jan DanielJan Daniel | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.16 | |||||||||||||||
4 | Ondřej VojtaOndřej Vojta | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 12.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 11.19 | |||||||||||||||
2 | Kryštof SelnarKryštof Selnar | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.59 | |||||||||||||||
3 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 12.34 | |||||||||||||||
Čeněk JansaČeněk Jansa | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.52 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DolejšíLukáš Dolejší | 03 | TJ Sokol Milevsko | 11.41 | |||||||||||||||
3 | Petr DolejšPetr Dolejš | 02 | TJ Sokol Milevsko | 11.95 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.82 | |||||||||||||||
2 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.96 | |||||||||||||||
3 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.76 | |||||||||||||||
4 | Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 10.91 | |||||||||||||||
2 | Ema KřížkováEma Křížková | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.89 | |||||||||||||||
3 | Daniela KlečackáDaniela Klečacká | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.95 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 11.95 | |||||||||||||||
2 | Zuzana BerounskáZuzana Berounská | 02 | TJ Nová Včelnice | 12.13 | |||||||||||||||
3 | Lucie HorejšováLucie Horejšová | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 12.39 | |||||||||||||||
4 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková | 02 | TJ Nová Včelnice | 12.69 | |||||||||||||||
2 | Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.39 | |||||||||||||||
Yveta PráškováYveta Prášková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šutera, Kratochvíl, Kortus, Beck Šutera, Kratochvíl, Kortus, Beck | T. J. Sokol České Budějovice | 32.66 | ||||||||||||||||
2 | Krňanský, Dubšík, Holoubek, Průša Krňanský, Dubšík, Holoubek, Průša | TJ Nová Včelnice | 34.67 | ||||||||||||||||
3 | Daniel, Gribbin, Dvořák, Sak Daniel, Gribbin, Dvořák, Sak | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 36.08 | ||||||||||||||||
4 | Bahenský, Bořucký, Kofroň, Kubala Bahenský, Bořucký, Kofroň, Kubala | T. J. Sokol České Budějovice | 37.06 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarolím, Hausner, Janáč, Tikal Jarolím, Hausner, Janáč, Tikal | TJ ČZ Strakonice | 34.46 | ||||||||||||||||
2 | Svědínek, Jodl, Malinský, Votýpka Svědínek, Jodl, Malinský, Votýpka | T. J. Sokol České Budějovice | 34.51 | ||||||||||||||||
3 | Jošt, Selnar, Staněk, Pěknic Jošt, Selnar, Staněk, Pěknic | TJ Vodní stavby Tábor | 36.95 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 33.88 | ||||||||||||||||
2 | Zykánová, Basíková, Křížková, Hesová Zykánová, Basíková, Křížková, Hesová | TJ Vodní stavby Tábor | 34.53 | ||||||||||||||||
3 | Bendová, Ošmerová, Faktorová, Němcová Bendová, Ošmerová, Faktorová, Němcová | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 35.56 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halounová, Peterková, Kůtová, Kahudová Halounová, Peterková, Kůtová, Kahudová | TJ ČZ Strakonice | 35.65 | ||||||||||||||||
2 | Šiková, Kulhavá, Šedivá, Mazaná Šiková, Kulhavá, Šedivá, Mazaná | TJ Vodní stavby Tábor | 36.38 | ||||||||||||||||
3 | Psohlavcová, Šimerová, Poláková, Urbanová Psohlavcová, Šimerová, Poláková, Urbanová | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 39.56 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vozábalová M., Vozábalová V., Babická, Řezníková Vozábalová M., Vozábalová V., Babická, Řezníková | T. J. Sokol České Budějovice | 32.68 | ||||||||||||||||
2 | Vašková, Vaníčková, Šímová, Raušová Vašková, Vaníčková, Šímová, Raušová | TJ Nová Včelnice | 34.28 | ||||||||||||||||
3 | Drobilová, Molová, Zmeškalová, Hájková Drobilová, Molová, Zmeškalová, Hájková | TJ Jiskra Nová Bystřice | 34.60 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.101.151.201.251.281.311.341.371.401.431.461.531.611.681.72 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.68 | ---O--O-O-OOOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 1.43 | ---OOOOOXXOXOXXX | |||||||||||||||
3= |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 1.34 | OOOOOOXOXXX | |||||||||||||||
3= |
Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 1.34 | O-OOOOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 1.28 | OOOXOOXXX | |||||||||||||||
6= |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.20 | OOOXXX | |||||||||||||||
6= |
Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.20 | OOOXXX | |||||||||||||||
8 |
David JoštDavid Jošt
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 1.20 | OXOOXXX | |||||||||||||||
9 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 1.20 | XXOOXXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová Bystřice |
03 | 1.15 | OOXXX | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.101.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.52 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 1.50 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 1.41 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.41 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 1.35 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 1.35 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Eliška ProkýškováEliška Prokýšková
TJ Nová Včelnice |
03 | 1.35 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
7 |
Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 1.30 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
8 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 1.30 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
9 |
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 1.25 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
10= |
Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 1.25 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
10= |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 1.25 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
12 |
Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.25 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
13 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 1.15 | ----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
MS |
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice |
01 | 1.47 | ||||||||||||||||
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 4.87 +0.0 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
2 |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 4.69 +0.1 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
3 |
Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.58 +0.5 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
4 |
Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.39 +0.1 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
5 |
Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol Milevsko |
03 | 4.39 +0.2 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
6 |
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec |
03 | 4.37 +1.2 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
7 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.36 +0.3 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
8 |
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.34 +1.1 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
9 |
Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice |
03 | 4.18 -0.1 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
10 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 4.05 +0.0 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
11 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 4.05 +0.7 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
12 |
Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ Borotín |
02 | 3.89 +0.2 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
13 |
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.78 +0.1 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
14 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 3.77 +0.8 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
15 |
Petr PetákPetr Peták
TJ Sokol Milevsko |
03 | 3.69 -0.4 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
16 |
Filip HoloubekFilip Holoubek
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.68 +1.2 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
17 |
Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3.42 +0.3 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
18 |
Vojtěch ČapekVojtěch Čapek
ŠSK ZŠ Borotín |
02 | 3.28 +0.1 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
19 |
Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.11 +0.3 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
20 |
Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová Bystřice |
03 | 2.98 +0.1 m/s | 2.87-0.1 | 2.57+0.2 | 2.66+0.5 | 2.87 | ||||||||||||
MS |
Vít MartínekVít Martínek
TJ Sokol Milevsko |
04 | 2.87 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
Jan KačerJan Kačer
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.51 -0.2 m/s | X | X | 4.45+0.6 | 4.45 | 4.51-0.2 | 4.40+0.7 | 4.36+0.7 | |||||||||
2 |
Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 4.51 -0.3 m/s | 4.36+0.3 | 4.51-0.3 | 4.34+1.6 | 4.51 | 4.36-0.4 | 4.25-0.3 | 4.45+1.3 | |||||||||
3 |
Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 4.47 +0.0 m/s | 4.01-0.1 | 4.43-1.8 | 4.39+1.6 | 4.43 | 4.470.0 | 4.47+0.7 | 4.46+0.4 | |||||||||
4 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.43 +2.2 m/s | X | X | 4.24+0.1 | 4.24 | X | 4.43+2.2 | X | |||||||||
5 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 4.21 -0.3 m/s | 4.12+0.2 | 3.96+0.3 | 4.02-1.3 | 4.12 | 4.06-0.3 | 4.21-0.3 | 4.19-0.4 | |||||||||
6 |
Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 4.19 +0.1 m/s | 4.15+0.9 | 4.05+0.4 | 4.15-0.2 | 4.15 | 4.08+0.2 | 4.19+0.1 | X+0.8 | |||||||||
7 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 4.18 +0.7 m/s | 4.100.0 | 3.94+0.4 | 4.14+0.3 | 4.14 | 4.15+0.2 | 4.17+0.2 | 4.18+0.7 | |||||||||
8 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 4.12 +0.3 m/s | X | 3.88-0.9 | 4.12+0.3 | 4.12 | X | 3.89 | 3.76 | |||||||||
9 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.09 +0.5 m/s | 4.09+0.5 | 4.03+1.3 | X-0.6 | 4.09 | ||||||||||||
10 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 4.08 -0.1 m/s | 4.08-0.1 | 3.87+0.2 | 3.68+1.2 | 4.08 | ||||||||||||
11 |
Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 4.03 +0.2 m/s | 4.03+0.2 | 3.91+0.5 | 3.96+0.1 | 4.03 | ||||||||||||
12 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.02 +1.5 m/s | 3.99-0.1 | 3.79+0.4 | 4.02+1.5 | 4.02 | ||||||||||||
13 |
Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.96 +0.0 m/s | 3.960.0 | 3.77+2.0 | X | 3.96 | ||||||||||||
14 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 3.93 +0.7 m/s | 3.87-0.1 | 3.79-0.9 | 3.93+0.7 | 3.93 | ||||||||||||
15 |
Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 3.92 +0.9 m/s | 3.84-0.1 | 3.85-0.4 | 3.92+0.9 | 3.92 | ||||||||||||
16 |
Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.81 +0.6 m/s | 3.10+0.1 | X-0.9 | 3.81+0.6 | 3.81 | ||||||||||||
17 |
Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 3.79 +0.1 m/s | X | 3.76-0.5 | 3.79+0.1 | 3.79 | ||||||||||||
18 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.70 +0.0 m/s | 3.700.0 | 3.51-1.0 | 3.65+0.2 | 3.70 | ||||||||||||
19 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.69 +0.2 m/s | 3.69+0.2 | X | 3.60+1.2 | 3.69 | ||||||||||||
20 |
Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.69 +0.5 m/s | X | 3.69+0.5 | X | 3.69 | ||||||||||||
21 |
Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 3.65 +0.0 m/s | 3.650.0 | 3.38-0.4 | 3.62-0.5 | 3.65 | ||||||||||||
22 |
Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 3.62 +0.4 m/s | 3.62+0.4 | X | X | 3.62 | ||||||||||||
23 |
Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.58 +1.0 m/s | 3.19+0.5 | 3.58+1.0 | 3.44+0.2 | 3.58 | ||||||||||||
24 |
Světlana JakšováSvětlana Jakšová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.53 -0.5 m/s | 3.53-0.5 | 3.26-0.5 | 3.27+0.5 | 3.53 | ||||||||||||
25 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 3.48 -1.2 m/s | 3.48-1.2 | 3.15+1.1 | 3.39+1.1 | 3.48 | ||||||||||||
26 |
Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 3.48 +1.0 m/s | 3.48+1.0 | 3.36+1.1 | 3.06+0.2 | 3.48 | ||||||||||||
27 |
Aneta ŠimerováAneta Šimerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.35 -0.7 m/s | X | X | 3.35-0.7 | 3.35 | ||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 10.44 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
2 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 10.43 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
3 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 10.23 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
4 |
Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice |
02 | 09.49 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
5 |
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 09.25 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
6 |
Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec |
02 | 08.97 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
7 |
Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice |
02 | 08.79 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
8 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 08.52 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
9 |
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 07.83 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
10 |
Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice |
02 | 07.72 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
11 |
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 07.70 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
12 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 07.50 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
13 |
Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 07.07 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
14 |
Eliška ProkýškováEliška Prokýšková
TJ Nová Včelnice |
03 | 06.60 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
15 |
Sylvie HendrychováSylvie Hendrychová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 06.16 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
16 |
Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 05.26 | 05.26 | 04.72 | 04.95 | 05.26 | ||||||||||||
Tereza ŠlechtováTereza Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 11.36 | 05.37 | 06.27 | 06.53 | 06.53 | 06.16 | 06.14 | 05.79 | |||||||||
2 |
Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 10.89 | 05.37 | 06.27 | 06.53 | 06.53 | 06.16 | 06.14 | 05.79 | |||||||||
3 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 08.46 | 05.37 | 06.27 | 06.53 | 06.53 | 06.16 | 06.14 | 05.79 | |||||||||
4 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 08.24 | 05.37 | 06.27 | 06.53 | 06.53 | 06.16 | 06.14 | 05.79 | |||||||||
5 |
Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol Milevsko |
02 | 07.96 | 05.37 | 06.27 | 06.53 | 06.53 | 06.16 | 06.14 | 05.79 | |||||||||
6 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 07.07 | 05.37 | 06.27 | 06.53 | 06.53 | 06.16 | 06.14 | 05.79 | |||||||||
7 |
Jan PekárekJan Pekárek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 06.65 | 05.37 | 06.27 | 06.53 | 06.53 | 06.16 | 06.14 | 05.79 | |||||||||
8 |
Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol Milevsko |
03 | 06.53 | 05.37 | 06.27 | 06.53 | 06.53 | 06.16 | 06.14 | 05.79 | |||||||||
Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 66.14 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
2 |
Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 51.39 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
3 |
Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 51.19 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
4 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 46.38 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
5 |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 46.16 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
6 |
Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ Strakonice |
03 | 44.40 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
7 |
Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol Milevsko |
02 | 44.20 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
8 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 43.80 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
9 |
Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice |
02 | 41.59 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
10 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 40.70 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
11 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 39.77 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
12 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 39.08 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
13 |
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 38.38 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
14 |
Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová Bystřice |
03 | 31.13 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
15 |
Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 27.65 | 27.65 | 23.53 | 27.29 | 27.65 | ||||||||||||
Jan KačerJan Kačer
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 21.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice |
02 | 44.90 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
2 |
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 42.38 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
3 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 41.42 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
4 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 41.18 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
5 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 40.80 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
6 |
Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 38.63 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
7 |
Eliška ProkýškováEliška Prokýšková
TJ Nová Včelnice |
03 | 37.22 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
8 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 36.55 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
9 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 36.27 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
10 |
Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 35.87 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
11 |
Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
02 | 34.87 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
12 |
Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice |
02 | 32.76 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
13 |
Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 29.74 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
14 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 26.41 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
15 |
Aneta ŠimerováAneta Šimerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 23.93 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
16 |
Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová Bystřice |
02 | 23.74 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
17 |
Markéta PeterkováMarkéta Peterková
TJ ČZ Strakonice |
02 | 23.32 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
18 |
Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 16.75 | 14.61 | 16.24 | 16.75 | 16.75 | ||||||||||||
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |