Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň
České Budějovice (21. 6. 2015)60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.27 | |||||||||||||||
2 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.44 | |||||||||||||||
3 | Jan DanielJan Daniel | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.16 | |||||||||||||||
4 | Ondřej VojtaOndřej Vojta | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 12.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 11.19 | |||||||||||||||
2 | Kryštof SelnarKryštof Selnar | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.59 | |||||||||||||||
3 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 12.34 | |||||||||||||||
Čeněk JansaČeněk Jansa | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.52 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DolejšíLukáš Dolejší | 03 | TJ Sokol Milevsko | 11.41 | |||||||||||||||
3 | Petr DolejšPetr Dolejš | 02 | TJ Sokol Milevsko | 11.95 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.82 | |||||||||||||||
2 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.96 | |||||||||||||||
3 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.76 | |||||||||||||||
4 | Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 10.91 | |||||||||||||||
2 | Ema KřížkováEma Křížková | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.89 | |||||||||||||||
3 | Daniela KlečackáDaniela Klečacká | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.95 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 11.95 | |||||||||||||||
2 | Zuzana BerounskáZuzana Berounská | 02 | TJ Nová Včelnice | 12.13 | |||||||||||||||
3 | Lucie HorejšováLucie Horejšová | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 12.39 | |||||||||||||||
4 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 21.6.2015) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková | 02 | TJ Nová Včelnice | 12.69 | |||||||||||||||
2 | Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.39 | |||||||||||||||
Yveta PráškováYveta Prášková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |