Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Beroun (14. 6. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.6.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 11.27
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.38
3 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.40
4 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.52
5 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.63
Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.09
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 11.18
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.19
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.59
MB Matěj MachMatěj Mach 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.36
Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK BílinaAK Bílina
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
3 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
4 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
5 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
6 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
Poznámky:
čas nezměřen, pořadí ověřeno
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 14.6.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 10.83 11.00
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK BílinaAK Bílina 10.93 9.00
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 11.04 8.00
4 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.06 7.00
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.12 6.00
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.31 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.6.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.10 4.00
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.39 3.00
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.40 2.00
4 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.43 1.00
5 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.53
6 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.55
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.29
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.82
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.02
4 Marie KonopováMarie Konopová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.35
5 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.50
6 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.34
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.62
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.98
4 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.19
5 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.28
MB Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.52
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.72
3 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.06
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.14
5 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.42
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.76
3 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.09
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.42
5 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.56
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.21 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.42 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.47 8.00
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.64 7.00
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.64 6.00
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.6.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.72 4.00
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.73 3.00
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.01 2.00
4 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.07 1.00
5 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.19
Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 21.92 11.00
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.07 9.00
3 Matěj MachMatěj Mach 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.25 8.00
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.47 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.28 7.00
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 22.30 6.00
3 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.43 3.00
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.66
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 23.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK BílinaAK Bílina 22.40 4.00
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.65
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 23.30
4 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.38
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.42
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 14.6.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 22.35 5.00
2 Jan ValášekJan Valášek 94 AC DomažliceAC Domažlice 22.52 1.00
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 AC DomažliceAC Domažlice 23.46
4 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.24
Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 22.75
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.73
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.85
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.50 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.99 9.00
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.41 8.00
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.86 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.73 7.00
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.77 6.00
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.98 4.00
4 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.29 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.07 3.00
2 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.24 2.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.49
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.98
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.78
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KonopováMarie Konopová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.68
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.71
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.95
4 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.22
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.65
2 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.53
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.65
4 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.73
5 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.80
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 14.6.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.87
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.99
3 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.73
4 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.53
MB Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 30.78
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 49.06 11.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.88 8.00
3 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 49.94 7.00
4 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.62 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 49.22 9.00
2= Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.24 5.50
2= Jan ValášekJan Valášek 94 AC DomažliceAC Domažlice 50.24 5.50
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC DomažliceAC Domažlice 50.70 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.99 2.00
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.47 1.00
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 51.79
4 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.03
5 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.19
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 56.00 11.00
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.05 9.00
3= Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.94 7.50
3= Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.94 7.50
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 59.21 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.18 6.00
2 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.88 5.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.56 3.00
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 59.73 2.00
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61.09
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 60.47 1.00
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 61.71
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.55
4 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 63.19
5 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.34
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.62 11.00
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.86 9.00
3 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 1:59.08 8.00
4 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.25 7.00
5 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:59.74 6.00
6 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.89 5.00
7 Ondřej MachOndřej Mach 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:00.01 4.00
8 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:00.14 3.00
9 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.27 2.00
10 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 2:04.75 1.00
11 Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:10.77
12 Roman StránskýRoman Stránský 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:12.70
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:11.85 11.00
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.84 9.00
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:15.13 8.00
4 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.73 7.00
5 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.15 6.00
6 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.50 5.00
7 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:18.13 4.00
8 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.22 3.00
9 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.78 2.00
10 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.25 1.00
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:24.45
2 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:26.80
3 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.26
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.97
5 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:49.24
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:04.51 11.00
2 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 4:04.86 9.00
3 Jan ŠípJan Šíp 95 AC DomažliceAC Domažlice 4:04.95 8.00
4 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:05.23 7.00
5 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 4:07.14 6.00
6 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:07.28 5.00
7 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:07.89 4.00
8 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:08.66 3.00
9 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 4:10.28 2.00
10 Jakub JosefJakub Josef 94 AC DomažliceAC Domažlice 4:14.09 1.00
11 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:18.67
12 Ondřej MachOndřej Mach 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:27.21
13 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 4:29.52
Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:37.76 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:38.72 9.00
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:44.23 8.00
4 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:45.30 7.00
5 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:48.50 6.00
6 Katarina BeľováKatarina Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:51.86 5.00
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:52.51 4.00
8 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:53.00 3.00
9 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:04.40 2.00
10 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:16.10 1.00
11 Anna JirsováAnna Jirsová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:23.88
12 Jaroslava ŠetlíkováJaroslava Šetlíková 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:29.90
Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 15 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarina BeľováKatarina Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:08.71 11.00
2 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:09.70 9.00
3 Hanka RandákováHanka Randáková 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:25.70 8.00
4 Michaela GerychováMichaela Gerychová 82 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10:27.10 7.00
5 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:40.52 6.00
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10:52.48 5.00
7 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:11.63 4.00
8 Jaroslava ŠetlíkováJaroslava Šetlíková 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:38.86 3.00
9 Lenka ČechováLenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13:10.91 2.00
Celkem 9 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32:44.66 11.00
2 Milan HochmutMilan Hochmut 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34:07.69 9.00
3 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 34:22.80 8.00
4 Matěj KrejčíMatěj Krejčí 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34:47.75 7.00
5 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35:11.28 6.00
6 Jan ValášekJan Valášek 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35:29.67 5.00
7 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35:51.60 4.00
8 Vít BílýVít Bílý 95 AC DomažliceAC Domažlice 39:50.79 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.03 11.00
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.27 9.00
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.70 7.00
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15.81 4.00
5 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.92 2.00
6 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.17
Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.41 8.00
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.75 6.00
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.80 5.00
4 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.84 3.00
5 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.00 1.00
6 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.64
7 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 17.62
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.47 11.00
2 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 15.54 9.00
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.68 8.00
4 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.91 7.00
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.09 6.00
6 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16.21 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.70 4.00
2 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 16.81 3.00
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.39 2.00
Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
David VeselýDavid Veselý 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 168/7D
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC DomažliceAC Domažlice 54.25 11.00
2 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.51 9.00
3 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.02 8.00
4 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.79 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.09 7.00
2 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.25 5.00
3 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 58.90 4.00
4 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.47 3.00
5 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.87 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.35 11.00
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 69.57 7.00
MB Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 61.94
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.35 9.00
2 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 67.92 8.00
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.05 6.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kratina, Koutník, Feher, Benda A - Kratina, Koutník, Feher, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.57 11.00
2 Rygl, Nováček, Růžička, Mach O. Rygl, Nováček, Růžička, Mach O. TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 42.69 9.00
3 A - Altman, Maruštík, Pyšek, Hanzl A - Altman, Maruštík, Pyšek, Hanzl AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.21 7.00
A - Nejedlý, Jonáš, Benda, Křížek A - Nejedlý, Jonáš, Benda, Křížek AK BílinaAK Bílina DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Ledvina, Tauer, Šnajdr, Černý A - Ledvina, Tauer, Šnajdr, Černý AC DomažliceAC Domažlice 43.21 8.00
2 A - Gocala, Ogoun, Zadák, Linhart A - Gocala, Ogoun, Zadák, Linhart TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.78 5.00
3 A - Košťál, Šroubek, Doležal, Strnad A - Košťál, Šroubek, Doležal, Strnad AK BílinaAK Bílina 44.98 4.00
4 B - Černý, Škoda, Beran, Uhlíř B - Černý, Škoda, Beran, Uhlíř AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.02 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Merxbauer, Petrák, Houdek, Valášek B - Merxbauer, Petrák, Houdek, Valášek AC DomažliceAC Domažlice 44.60 6.00
2 B - J. Kuptík, Kašpar, Fetter, Končický B - J. Kuptík, Kašpar, Fetter, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.24 2.00
3 B - Nováček, Kuner, Němec, Daněček B - Nováček, Kuner, Němec, Daněček TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.80 1.00
4 C - Horák, Rajchart, Řeřicha, Větrovský C - Horák, Rajchart, Řeřicha, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
DQ podle pravidla 177
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Hlaváčková, Hrudková, Sladovníková, Kalvová A - Hlaváčková, Hrudková, Sladovníková, Kalvová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.34 11.00
2 Rajmonová, Kubicová, Plíhalová, Ondrková Rajmonová, Kubicová, Plíhalová, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.57 9.00
3 A - Karešová, Štychová, Kozáková, Adlerová A - Karešová, Štychová, Kozáková, Adlerová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.63 8.00
4 B - Burianová, Svojanovská, Veverková, Vondrášková B - Burianová, Svojanovská, Veverková, Vondrášková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.13 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Radová, Benešová D., Konopová, Přástková B - Radová, Benešová D., Konopová, Přástková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.16 5.00
2 A - Barešová, Hankeová, Škaloudová, Váňová A - Barešová, Hankeová, Škaloudová, Váňová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51.27 4.00
3 A - Burdová, Kunová, Švecová A., Zikešová A - Burdová, Kunová, Švecová A., Zikešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.45 3.00
4 A - Dyrynková, Bozemanová, Sklenářová, Bezuchová A - Dyrynková, Bozemanová, Sklenářová, Bezuchová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 54.03 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Brejchová, Lepešková, Švejdová, Machová M. B - Brejchová, Lepešková, Švejdová, Machová M. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.42 6.00
2 B - Roztočilová, Krobová, Langmansová, Honkeová B - Roztočilová, Krobová, Langmansová, Honkeová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 53.64 2.00
3 B - Cerhová, Sládková, Trnková, Slezáková B - Cerhová, Sládková, Trnková, Slezáková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.20
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Čiviš, Šnajdr, Černý, Gregor A-Čiviš, Šnajdr, Černý, Gregor AC DomažliceAC Domažlice 3:22.99 11.00
2 A-Končický, Koutník, Fetler, Rejmon A-Končický, Koutník, Fetler, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:24.01 9.00
3 A-Pyšek, Hanzl, Černý, Škoda A-Pyšek, Hanzl, Černý, Škoda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:24.70 8.00
4 A-Rygl, Nováček, Růžička, Mach O. A-Rygl, Nováček, Růžička, Mach O. TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:34.63 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Šimsa, Ekl, Pivoňka, Valášek B-Šimsa, Ekl, Pivoňka, Valášek AC DomažliceAC Domažlice 3:27.31 7.00
2 A-Veselý, Sopoušek, Beneš, Hatka A-Veselý, Sopoušek, Beneš, Hatka TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:32.06 6.00
3 A-Doležal, Janetka, Luč, Saleh A-Doležal, Janetka, Luč, Saleh AK BílinaAK Bílina 3:33.18 4.00
4 B-Kroupa, Kašpar, Tomek, Kliner B-Kroupa, Kašpar, Tomek, Kliner TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:35.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Uhlíř, Horák, Šroubek, Beran B-Uhlíř, Horák, Šroubek, Beran AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:33.06 5.00
2 C-Ouč-Šleis-Šíp-Tauer C-Ouč-Šleis-Šíp-Tauer AC DomažliceAC Domažlice 3:34.50 3.00
3 B-Kašpar, Pavlát, Auersvald, Doubev B-Kašpar, Pavlát, Auersvald, Doubev Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:34.83 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Franková, Lepešková, Tvrzová, Zikešová A - Franková, Lepešková, Tvrzová, Zikešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:05.96 9.00
2 A - Kodrová, Veverková, Burianová, Kryšková A - Kodrová, Veverková, Burianová, Kryšková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:07.06 8.00
3 A - Barešová, Čechová L., Čechová E., Bafoe A - Barešová, Čechová L., Čechová E., Bafoe TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:10.34 7.00
4 A - Heroldová, Hřebíková, Šimečková, Šmákalová A - Heroldová, Hřebíková, Šimečková, Šmákalová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:11.84 6.00
5 Plíhalová, Stewartová, Ondrková, Koubková Plíhalová, Stewartová, Ondrková, Koubková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:17.73 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Viskotová, Hofmanová, Žáková, Stýblová A - Viskotová, Hofmanová, Žáková, Stýblová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:04.80 11.00
2 B - Švejdová, Švecová A., Dvořáková, Machová M. B - Švejdová, Švecová A., Dvořáková, Machová M. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:17.57 5.00
3 B - Prouzová, Bezuchová, Sobotková, Šamanová B - Prouzová, Bezuchová, Sobotková, Šamanová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:18.26 3.00
4 B - Váňová, Slezáková, Škaloudová, Kleinerová B - Váňová, Slezáková, Škaloudová, Kleinerová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:20.86 2.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.641.691.741.791.841.891.931.961.992.012.032.05 Body
1 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.01 ---O-OOO-XO-XXX 11.00
2 David KovalskýDavid Kovalský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 1.96 ----OXOXOXO-XX--X 9.00
3 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 1.93 ---OXXOOOXXX 8.00
4 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.93 ---OOOXOXXX 7.00
5 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.93 ---OXXOXXOXXOXXX 6.00
6 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 1.84 --OXXOOXXX 5.00
7 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.79 OOOOXXX 4.00
8= Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.74 OOOXXX 1.50
8= Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
91 1.74 OOOXXX 1.50
8= Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.74 OOOXXX 1.50
8= Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.74 OOOXXX 1.50
12 Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.74 OXOOXXX
13 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.64 OXXX
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,441,491,541,581,621,651,681,701,72 Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.70 -OOOXOXOOXOXXX 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.68 -OOOOOXOXXX 9.00
3= Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.62 OOOOOXXX 7.00
3= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.62 -OOOOXXX 7.00
3= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.62 OOOOOXX- 7.00
6 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.62 OOOOXOXXX 5.00
7 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.62 -OXOXOXOXXX 4.00
8 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.58 -OOOXXX 3.00
9 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.58 OOXOXXOXXX 2.00
10= Lucie NedvědováLucie Nedvědová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 1.54 OOOXXX 0.50
10= Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 1.54 OOOXXX 0.50
12 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.54 OXOXOXXX
13 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.49 OOXXX
14 Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.49 OXXOXXX
15 Anna LisováAnna Lisová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 1.44 OXXX
16 Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 XXX
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2,903,153,403,603,803,954,104,204,304,40 Body
1 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 3.95 ---XOXXOOX 11.00
2 Vladimír ŠvarcVladimír Švarc
AC DomažliceAC Domažlice
87 3.80 ---OXOXXX 9.00
3 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 3.60 ---OX- 8.00
4 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3.40 XOOXOXXX 7.00
5 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 3.15 OOXXX 6.00
6 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 2.90 OXXX 5.00
7 Tomáš KořízekTomáš Kořízek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 2.90 XXOXXX 4.00
8 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 0 XXX
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.352.652.802.953.053.153.203.253.303.403.603.803.95 Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.80 --------O-OXOXXX 11.00
2 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 3.30 ----OO--OXXX 9.00
3= Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.05 -OOOOXXX 7.50
3= Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.05 ---OOXXX 7.50
5 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 2.80 OOOXXX 6.00
6 Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 2.35 OXXX 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 6.62 +0.0 m/s X0,06.610,0X0,06.616.23-2,06.620,06.04-1,0 11.00
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.59 -0.9 m/s X0,5X1,06.400,96.406.540,06.59-0,96.56-0,7 9.00
3 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 6.49 +1.7 m/s 6.050,76.380,06.270,06.386.491,7---- 8.00
4 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.44 +0.0 m/s X0,96.170,06.440,06.446.380,0X-1,05.46-0,8 7.00
5 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.41 +0.3 m/s 6.110,06.290,1X-1,16.296.400,66.19-1,26.410,3 6.00
6 Petr DaněčekPetr Daněček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
85 6.41 +0.9 m/s 6.050,56.211,56.410,96.416.190,04.64-1,7-- 5.00
7 Michael UrbanMichael Urban
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.33 +1.6 m/s 6.331,66.191,05.53-1,16.332.400,7X-0,96.241,3 4.00
8 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.31 +0.5 m/s 6.130,06.030,06.310,56.31--6.01-0,3X1,4 3.00
9 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 6.12 +0.1 m/s X2,05.980,06.120,16.12 2.00
10 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 6.08 +0.0 m/s 5.860,06.080,06.020,06.08 1.00
11 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 6.08 +0.0 m/s 5.780,06.080,06.021,76.08
12 Daniel BauerDaniel Bauer
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 6.07 +2.1 m/s 5.910,05.760,06.072,16.07
13 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.83 +0.7 m/s 4.080,05.610,05.830,75.83
14 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.52 +0.0 m/s 5.520,05.320,04.991,85.52
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.64 +0.8 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 11.00
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.54 +1.9 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 9.00
3 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.50 +0.1 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 8.00
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.38 -0.9 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 7.00
5 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.35 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 6.00
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.24 +0.4 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 5.00
7 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.23 +0.8 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 4.00
8 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.06 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 3.00
9 Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.98 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 2.00
10 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
90 4.96 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36 1.00
11 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.93 +0.5 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
12 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.88 -0.1 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
13 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.88 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
14 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 4.88 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
15 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.85 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
16 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.78 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
17 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.78 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
18 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.76 +0.0 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
19 Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.36 +0.1 m/s 4.33-0,44.180,04.360,14.36
Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 DNP
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 DNP
Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 DNP
Celkem 22 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 13.64 +0.0 m/s 13.310,013.550,013.350,013.5513.47-0,213.640,013.620,0 11.00
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 13.38 +0.0 m/s 13.020,013.380,013.190,013.3811.550,013.270,013.190,0 9.00
3 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 13.38 +0.0 m/s X0,013.010,011.600,013.0112.870,013.380,0X-0,6 8.00
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 13.22 +0.9 m/s X0,013.010,0X0,013.01X0,013.220,913.070,2 7.00
5 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.76 +0.3 m/s 12.420,012.730,012.550,012.7312.470,012.760,3-- 6.00
6 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 12.54 +0.0 m/s 12.140,012.470,012.460,012.47X0,012.540,0-- 5.00
7 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.47 +0.0 m/s 11.940,012.470,0X0,012.47X-0,3X0,012.190,0 4.00
8 David LinhartDavid Linhart
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
89 12.41 +0.0 m/s 11.830,012.04-0,312.230,012.2311.900,012.190,012.410,0 3.00
9 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 12.01 +0.0 m/s 12.010,0X0,011.720,012.01 2.00
10 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 11.92 +0.0 m/s 11.120,311.920,011.77-0,311.92 1.00
11 Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 11.91 +0.0 m/s 11.070,011.090,011.910,011.91
12 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 11.84 +0.0 m/s 11.701,011.840,011.810,111.84
13 Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 11.62 +0.0 m/s 11.620,011.130,0X0,811.62
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 0 0
Václav ŽižkaVáclav Žižka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 0 X0,0X0,0X-1,10
Celkem 15 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.98 +1.6 m/s X0,4X0,0X1,10 11.00
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.68 +0.0 m/s X0,4X0,0X1,10 9.00
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.43 +1.9 m/s X0,4X0,0X1,10 8.00
4 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.22 +0.0 m/s X0,4X0,0X1,10 7.00
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 10.98 +0.0 m/s X0,4X0,0X1,10 6.00
6 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
90 10.96 +1.6 m/s X0,4X0,0X1,10 5.00
7 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 10.87 +0.9 m/s X0,4X0,0X1,10 4.00
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10.56 +1.0 m/s X0,4X0,0X1,10 3.00
9 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 10.08 +0.6 m/s X0,4X0,0X1,10 2.00
10 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 09.79 +1.4 m/s X0,4X0,0X1,10 1.00
11 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 09.60 +1.7 m/s X0,4X0,0X1,10
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 0 X0,4X0,0X1,10
Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 DNP
Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 DNP
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 15.90 08.8708.97X08.97 11.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.06 08.8708.97X08.97 9.00
3 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 11.67 08.8708.97X08.97 8.00
4 Sarah LeidlSarah Leidl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
87 11.60 08.8708.97X08.97 7.00
5 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 11.54 08.8708.97X08.97 6.00
6 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 11.41 08.8708.97X08.97 5.00
7 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 11.07 08.8708.97X08.97 4.00
8 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 10.96 08.8708.97X08.97 3.00
9 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 10.12 08.8708.97X08.97 2.00
10 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
84 09.86 08.8708.97X08.97 1.00
11 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 09.77 08.8708.97X08.97
12 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 08.97 08.8708.97X08.97
Marie KonopováMarie Konopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 DNP
Nicola LeidlNicola Leidl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 DNP
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.87 XX10.4710.47 11.00
2 Pavel HonalPavel Honal
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 14.56 XX10.4710.47 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 14.33 XX10.4710.47 8.00
4 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
70 14.33 XX10.4710.47 7.00
5 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 14.09 XX10.4710.47 6.00
6 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 13.95 XX10.4710.47 5.00
7 Jan TylčeJan Tylče
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
82 13.77 XX10.4710.47 4.00
8 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 13.30 XX10.4710.47 3.00
9 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.29 XX10.4710.47 2.00
10 Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 13.25 XX10.4710.47 1.00
11 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 12.47 XX10.4710.47
12 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 12.17 XX10.4710.47
13 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 11.49 XX10.4710.47
14 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 11.30 XX10.4710.47
15 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 10.47 XX10.4710.47
Luboš NováčekLuboš Nováček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
74 DNS
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 48.10 XOO0OOO 11.00
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 40.47 OOO0XOO 9.00
3 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 38.84 OOO0OXO 8.00
4 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 35.27 OOO0OOO 7.00
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 34.71 OOO0OOX 6.00
6 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
84 30.62 OOO0OOO 5.00
7 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 30.37 OOX0OOX 4.00
8 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 29.69 OOO0XOX 3.00
9 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 25.04 OOO0 2.00
10 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 23.47 OXO0 1.00
11 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 22.55 XOO0
12 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 20.55 XXO0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 54.46 11.00
2 Pavel HonalPavel Honal
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 44.87 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 43.88 8.00
4 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 42.86 7.00
5 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 40.50 6.00
6 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 40.38 5.00
7 Jaroslav FicJaroslav Fic
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
61 39.94 4.00
8 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 39.22 3.00
9 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 37.08 2.00
10 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
66 35.41 1.00
11 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 35.23
12 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 34.99
13 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 34.63
14 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 30.06
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 DNP
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 DNP
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 63.50 XXO0OOX 11.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 50.44 OOO0OOX 9.00
3 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 47.50 OOO0OOO 8.00
4 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 44.38 OOO0XOO 7.00
5 Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
74 40.57 XXO0OOO 6.00
6 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 37.75 OOX0XXX 5.00
7 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 35.95 XOO0XOO 4.00
8 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 34.89 OOO0OXO 3.00
9 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
87 33.95 OOO0 2.00
10 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 30.92 OXO0 1.00
11 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 30.18 OXO0
12 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 21.10 OOO0
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 0 XXX0
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 57.11 11.00
2 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 49.57 9.00
3 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 48.22 8.00
4 Pavel PittrPavel Pittr
AC DomažliceAC Domažlice
90 45.44 7.00
5 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 44.06 6.00
6 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 43.85 5.00
7 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 43.11 4.00
8 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 41.13 3.00
9 Pavel HonalPavel Honal
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 39.35 2.00
10 Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 37.52 1.00
11 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 37.18
12 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 35.86
13 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
66 35.79
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sarah LeidlSarah Leidl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
87 48.92 OXX0 11.00
2 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 42.00 OXX0 9.00
3 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 41.00 OXX0 8.00
4 Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 40.65 OXX0 7.00
5 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 39.69 OXX0 6.00
6 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
84 35.31 OXX0 5.00
7 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 35.21 OXX0 4.00
8 Eliška ČechováEliška Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 33.67 OXX0 3.00
9 Valentina WenigováValentina Wenigová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 33.22 OXX0 2.00
10 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 30.90 OXX0 1.00
11 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
90 30.19 OXX0
12 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 25.35 OXX0
Vendula VeseláVendula Veselá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 DNP
Nicola LeidlNicola Leidl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 DNP
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
79 61.31 OOO0 11.00
2 Luboš NováčekLuboš Nováček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
74 60.11 OOO0 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 50.58 OOO0 8.00
4 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 48.80 OOO0 7.00
5 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 46.79 OOO0 6.00
6 Jan TylčeJan Tylče
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
82 46.57 OOO0 5.00
7 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 46.48 OOO0 4.00
8 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 46.13 OOO0 3.00
9 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 45.15 OOO0 2.00
10 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 45.12 OOO0 1.00
11 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
66 43.42 OOO0
12 Petr DaněčekPetr Daněček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
85 42.44 OOO0
13 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 42.31 OOO0
14 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 39.92 OOO0
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 NM
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11
2 Jiří MalysaJiří Malysa 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 9
3 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 8
4 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 AK BílinaAK Bílina 7
5 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 6
6 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 190.50
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 183.50
3 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 178.50
4 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 172.50
5 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 152.00
6 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 129.00
7 SCSKV SCSKV SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 037.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 110 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 213.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 163.00
3 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 135.50
4 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 126.50
SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 126.50
6 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 106.50
7 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 086.00
8 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 019.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků