Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Beroun (14. 6. 2015)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kubicová, Zuzana 89 Spartak Praha 4 29,00
2 Červenková, Markéta 91 TJ Slavoj Stará Boleslav 28,00
3 Holeček, Adam 95 TJ Slavoj Stará Boleslav 27,00
4 Nováček, Martin 88 TJ Spartak Třebíč 27,00
5 Holica, Michal 92 TJ Spartak Třebíč 23,00
6 Viskotova, Alesia 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22,00
7 Štychová, Martina 92 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22,00
8 Benda, Pavel 92 AK Bílina 22,00
9 Svojanovská, Michaela 90 ASK Slavia Praha 21,00
10 Macháč, Bohuslav 89 AK ŠKODA Plzeň 20,00
11 Benešová, Denisa 94 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20,00
12 Honal, Pavel 85 TJ Slavoj Stará Boleslav 20,00
13 Litavský, Filip 96 SC Start Karlovy Vary 20,00
14 Záhorová, Adéla 99 TJ Vodní stavby Tábor 20,00
15 Košťál, Vojtěch 96 AK Bílina 19,00
16 Ogoun, Petr 84 TJ Slavoj Stará Boleslav 19,00
17 Kaňuchová, Veronika 93 ASK Slavia Praha 19,00
18 Čiviš, Jan 95 AC Domažlice 18,00
19 Škaloudová, Eliška 90 TJ Slavoj Stará Boleslav 18,00
20 Leidl, Sarah 87 TJ Vodní stavby Tábor 18,00
21 Strnad, Pavel 96 AK Bílina 18,00
22 Černý, David 95 AK ŠKODA Plzeň 18,00
23 Müllerová, Zděnka 77 TJ Vodní stavby Tábor 17,00
24 Lepešková, Klára 93 T. J. Sokol České Budějovice 17,00
25 Turková, Kateřina 91 ASK Slavia Praha 16,50
26 Hofmannová, Adéla 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16,00
27 Noasová, Jindřiška 78 Spartak Praha 4 16,00
28 Feher, Jan 86 Spartak Praha 4 16,00
29 Beľová, Katarina 84 Spartak Praha 4 16,00
30 Stewartová, Moira 95 Spartak Praha 4 16,00
31 Sedláčková, Monika 95 TJ Spartak Třebíč 15,00
32 Machová, Miroslava 94 T. J. Sokol České Budějovice 15,00
33 Hlaváčková, Šárka 95 ASK Slavia Praha 15,00
34 Urban, Michael 97 TJ Spartak Třebíč 15,00
35 Koutník, Jan 91 Spartak Praha 4 15,00
36 Šnajdr, Jan 94 AC Domažlice 14,00
37 Křížek, Ladislav 82 AK Bílina 14,00
38 Jonáš, Tomáš 94 AK Bílina 13,00
39 Mojdlová, Lucie 90 TJ Slavoj Stará Boleslav 13,00
40 Linhart, David 89 TJ Slavoj Stará Boleslav 13,00
41 Tauer, Jan 95 AC Domažlice 13,00
42 Růžička, Martin 95 TJ Spartak Třebíč 13,00
43 Kašparová, Kateřina 95 TJ Vodní stavby Tábor 13,00
44 Němec, Jan 97 TJ Spartak Třebíč 12,00
45 Ulrichová, Kateřina 87 ASK Slavia Praha 12,00
46 Franěk, Vladimír 76 Spartak Praha 4 12,00
47 Bělunek, Petr 79 AK ŠKODA Plzeň 11,00
48 Mašek, Vít 81 SC Start Karlovy Vary 11,00
49 Zeibert, Milan 63 TJ Spartak Třebíč 11,00
50 Fairaislová, Petra 84 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,00
51 Janoušek, Václav 85 Spartak Praha 4 11,00
52 Pražáková, Zdeňka 83 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
53 Brázdová, Lýdie 90 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
54 Černý, Pavel 91 AC Domažlice 11,00
55 Kašpar, Jan 91 TJ Spartak Třebíč 11,00
56 Adlerová, Kristýna 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,00
57 Doležalová, Lada 99 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
58 Saleh, Hakim 96 AK Bílina 11,00
59 Šimsa, Josef 96 AC Domažlice 11,00
60 Švábíková, Amálie 99 ASK Slavia Praha 11,00
61 Kodrová, Kateřina 93 ASK Slavia Praha 10,50
62 Rygl, Josef 92 TJ Spartak Třebíč 10,00
63 Šroubek, Petr 95 AK Bílina 10,00
64 Koubková, Anežka 90 Spartak Praha 4 10,00
65 Dobrsteinová, Aneta 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10,00
66 Macháčková, Nikola 97 TJ Slavoj Stará Boleslav 10,00
67 Holubová, Justýna 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 9,50
68 Kerbachová, Anna 00 ASK Slavia Praha 9,00
69 Bařtipán, Libor 76 AK Bílina 9,00
70 Nováček, Luboš 74 TJ Slavoj Stará Boleslav 9,00
71 Kliner, Jiří 84 TJ Spartak Třebíč 9,00
72 Houdek, Martin 82 AC Domažlice 9,00
73 Tylče, Jan 82 AK ŠKODA Plzeň 9,00
74 Rejmon, Vít 86 Spartak Praha 4 9,00
75 Luč, Jaroslav 87 AK Bílina 9,00
76 Kovalský, David 87 AK ŠKODA Plzeň 9,00
77 Švarc, Vladimír 87 AC Domažlice 9,00
78 Hochmut, Milan 87 AK ŠKODA Plzeň 9,00
79 Zeinert, Martin 88 AK ŠKODA Plzeň 9,00
80 Soukupová, Valerie 89 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
81 Malysa, Jiří 91 TJ Slavoj Stará Boleslav 9,00
82 Hrachovcová, Monika 94 ASK Slavia Praha 9,00
83 Cílková, Anna 93 Spartak Praha 4 9,00
84 Rajmonová, Anežka 97 Spartak Praha 4 9,00
85 Panovská, Alena 99 TJ Vodní stavby Tábor 9,00
86 Kolingerová, Agáta 99 ASK Slavia Praha 9,00
87 Burdová, Magdalena 98 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
88 Pivoňka, Martin 96 AC Domažlice 9,00
89 Kroupa, Tomáš 96 TJ Spartak Třebíč 8,00
90 Bažantová, Simona 95 TJ Vodní stavby Tábor 8,00
91 Hradil, Filip 95 AK Bílina 8,00
92 Černá, Karolína 95 TJ Vodní stavby Tábor 8,00
93 Mach, Matěj 97 TJ Spartak Třebíč 8,00
94 Nováková, Barbora 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8,00
95 Šíp, Jan 95 AC Domažlice 8,00
96 Horák, Jan 90 AK ŠKODA Plzeň 8,00
97 Ranc, David 91 AK ŠKODA Plzeň 8,00
98 Randáková, Hanka 86 ASK Slavia Praha 8,00
99 Coufal, Jakub 86 AK Bílina 8,00
100 Kalát, Josef 55 AK Bílina 8,00
101 Cílková, Kristýna 88 Spartak Praha 4 7,50
102 Kuptík, Jan 89 Spartak Praha 4 7,00
103 Krejčí, Matěj 90 Spartak Praha 4 7,00
104 Pittr, Pavel 90 AC Domažlice 7,00
105 Vozárová, Pavla 91 ASK Slavia Praha 7,00
106 Klukan, Matěj 95 AC Domažlice 7,00
107 Maruštík, Daniel 94 AK ŠKODA Plzeň 7,00
108 Jelínková, Kristýna 92 ASK Slavia Praha 7,00
109 Žižka, Filip 93 AK Bílina 7,00
110 Altman, Miroslav 93 AK ŠKODA Plzeň 7,00
111 Janoušek, Jiří 51 AK Bílina 7,00
112 Syrovátka, Milan 70 TJ Slavoj Stará Boleslav 7,00
113 Gerychová, Michaela 82 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7,00
114 Šleis, Tomáš 85 AC Domažlice 7,00
115 Krůta, Tomáš 97 AK ŠKODA Plzeň 7,00
116 Novotná, Lenka 97 TJ Vodní stavby Tábor 7,00
117 Cabrnochová, Pavla 97 TJ Slavoj Stará Boleslav 7,00
118 Váchová, Hana 99 TJ Vodní stavby Tábor 7,00
119 Stýblová, Bára 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7,00
120 Zykánová, Adriana 95 TJ Vodní stavby Tábor 7,00
121 Radová, Michaela 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7,00
122 Pavlát, Josef 96 Spartak Praha 4 7,00
123 Valášek, Jan 94 AC Domažlice 6,50
124 Plíhalová, Kateřina 93 Spartak Praha 4 6,00
125 Šroubek, Vlastimil 92 AK ŠKODA Plzeň 6,00
126 Pyšek, Jaroslav 92 AK ŠKODA Plzeň 6,00
127 Huclová, Kateřina 90 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
128 Benda, Ondřej 85 Spartak Praha 4 6,00
129 Sopoušek, Vojtěch 87 TJ Slavoj Stará Boleslav 6,00
130 Čapková, Jana 74 TJ Slavoj Stará Boleslav 6,00
131 Šmákalová, Petra 77 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
132 Pták, Jaroslav 47 AK Bílina 6,00
133 Kordová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6,00
134 Chládková, Denisa 95 TJ Vodní stavby Tábor 6,00
135 Holubová, Magdaléna 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6,00
136 Nová, Petra 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6,00
137 Sladovníková, Aneta 97 ASK Slavia Praha 6,00
138 Franková, Aneta 96 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
139 Škoda, Tomáš 91 AK ŠKODA Plzeň 5,50
140 Krobová, Romana 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5,00
141 Doubek, Jaroslav 93 Spartak Praha 4 5,00
142 Marek, Stanislav 42 TJ Spartak Třebíč 5,00
143 Šamanová, Simona 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5,00
144 Sekerák, Michal 69 AK Bílina 5,00
145 Holovský, Arnošt 82 AK Bílina 5,00
146 Valášek, Jan 88 Spartak Praha 4 5,00
147 Daněček, Petr 85 TJ Spartak Třebíč 5,00
148 Duchoňová, Andrea 99 ASK Slavia Praha 5,00
149 Pulgretová, Kateřina 99 TJ Vodní stavby Tábor 5,00
150 Gregovská, Jarmila 95 ASK Slavia Praha 5,00
151 Ekl, Šimon 96 AC Domažlice 5,00
152 Houska, Jan 96 Spartak Praha 4 5,00
153 Dyrynková, Nikola 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4,00
154 Burajová, Patricie 99 ASK Slavia Praha 4,00
155 Dolák, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč 4,00
156 Heroldová, Sára 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4,00
157 Kořízek, Tomáš 82 Spartak Praha 4 4,00
158 Fetter, Lukáš 82 Spartak Praha 4 4,00
159 Koubek, Jiří 84 Spartak Praha 4 4,00
160 Procházková, Regina 86 Spartak Praha 4 4,00
161 Fic, Jaroslav 61 TJ Slavoj Stará Boleslav 4,00
162 Auersvald, Miloš 92 Spartak Praha 4 4,00
163 Mach, Ondřej 94 TJ Spartak Třebíč 4,00
164 Mikoláš, Jakub 97 TJ Spartak Třebíč 3,50
165 Uhlíř, Jakub 96 AK ŠKODA Plzeň 3,50
166 Vojtěchová, Zuzana 96 TJ Vodní stavby Tábor 3,00
167 Kryšková, Anna 96 ASK Slavia Praha 3,00
168 Bílý, Vít 95 AC Domažlice 3,00
169 Tomek, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč 3,00
170 Brejchová, Pavla 99 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
171 Sova, Tomáš 95 SC Start Karlovy Vary 3,00
172 Hrudková, Anna 93 ASK Slavia Praha 3,00
173 Gregor, Jiří 94 AC Domažlice 3,00
174 Kuptík, Ondřej 91 Spartak Praha 4 3,00
175 Kašpar, Petr 91 Spartak Praha 4 3,00
176 Veverková, Markéta 89 ASK Slavia Praha 3,00
177 Příhodová, Klára 88 TJ Slavoj Stará Boleslav 3,00
178 Čechová, Eliška 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 3,00
179 Šetlíková, Jaroslava 78 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
180 Procházka, Pavel 79 SC Start Karlovy Vary 3,00
181 Kubová, Iveta 83 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
182 Vít, Michal 87 TJ Slavoj Stará Boleslav 2,00
183 Nejedlý, Petr 88 AK Bílina 2,00
184 Valešová, Jana 87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
185 Hanzl, Jan 78 AK ŠKODA Plzeň 2,00
186 Čechová, Lenka 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 2,00
187 Honkeová, Karolína 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2,00
188 Wenigová, Valentina 00 TJ Slavoj Stará Boleslav 2,00
189 Žáková, Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2,00
190 Prouzová, Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2,00
191 Zadák, Jakub 91 TJ Slavoj Stará Boleslav 2,00
192 Beran, Václav 91 AK ŠKODA Plzeň 2,00
193 Nováčková, Olga 92 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
194 Olič, Pavel 94 AC Domažlice 2,00
195 Kozáková, Anna 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
196 Vaníčková, Veronika 98 TJ Spartak Třebíč 2,00
197 Kalvová, Šárka 97 ASK Slavia Praha 2,00
198 Matějková, Jana 99 ASK Slavia Praha 2,00
199 Rajchart, Karel 98 AK ŠKODA Plzeň 1,50
200 Doležal, Jiří 91 AK Bílina 1,50
201 Josef, Jakub 94 AC Domažlice 1,00
202 Kratina, Jiří 95 Spartak Praha 4 1,00
203 Macháč, Bohuslav 66 AK ŠKODA Plzeň 1,00
204 Burgstallerová, Klára 01 TJ Vodní stavby Tábor 1,00
205 Váňová, Bohuslava 84 TJ Slavoj Stará Boleslav 1,00
206 Sunkovská, Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1,00
207 Roztočilová, Karolína 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1,00
208 Kunová, Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
209 Šedivá, Denisa 99 TJ Vodní stavby Tábor 1,00
210 Šimečková, Lucie 94 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
211 Dobrovolná, Kristýna 96 TJ Spartak Třebíč 1,00
212 Končický, Tomáš 96 Spartak Praha 4 1,00
213 Nováčková, Barbora 99 TJ Spartak Třebíč 1,00
214 Štychová, Kateřina 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0,50
215 Nedvědová, Lucie 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 0,50