Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Beroun (14. 6. 2015)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.641.691.741.791.841.891.931.961.992.012.032.05 Body
1 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.01 ---O-OOO-XO-XXX 11.00
2 David KovalskýDavid Kovalský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 1.96 ----OXOXOXO-XX--X 9.00
3 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 1.93 ---OXXOOOXXX 8.00
4 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.93 ---OOOXOXXX 7.00
5 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.93 ---OXXOXXOXXOXXX 6.00
6 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 1.84 --OXXOOXXX 5.00
7 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.79 OOOOXXX 4.00
8= Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.74 OOOXXX 1.50
8= Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
91 1.74 OOOXXX 1.50
8= Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.74 OOOXXX 1.50
8= Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.74 OOOXXX 1.50
12 Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.74 OXOOXXX
13 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.64 OXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,441,491,541,581,621,651,681,701,72 Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.70 -OOOXOXOOXOXXX 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.68 -OOOOOXOXXX 9.00
3= Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.62 OOOOOXXX 7.00
3= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.62 -OOOOXXX 7.00
3= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.62 OOOOOXX- 7.00
6 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.62 OOOOXOXXX 5.00
7 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.62 -OXOXOXOXXX 4.00
8 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.58 -OOOXXX 3.00
9 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.58 OOXOXXOXXX 2.00
10= Lucie NedvědováLucie Nedvědová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 1.54 OOOXXX 0.50
10= Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 1.54 OOOXXX 0.50
12 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.54 OXOXOXXX
13 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.49 OOXXX
14 Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.49 OXXOXXX
15 Anna LisováAnna Lisová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 1.44 OXXX
16 Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 XXX
Celkem 16 závodníků