Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Beroun (14. 6. 2015)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Čiviš, Šnajdr, Černý, Gregor A-Čiviš, Šnajdr, Černý, Gregor AC DomažliceAC Domažlice 3:22.99 11.00
2 A-Končický, Koutník, Fetler, Rejmon A-Končický, Koutník, Fetler, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:24.01 9.00
3 A-Pyšek, Hanzl, Černý, Škoda A-Pyšek, Hanzl, Černý, Škoda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:24.70 8.00
4 A-Rygl, Nováček, Růžička, Mach O. A-Rygl, Nováček, Růžička, Mach O. TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:34.63 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Šimsa, Ekl, Pivoňka, Valášek B-Šimsa, Ekl, Pivoňka, Valášek AC DomažliceAC Domažlice 3:27.31 7.00
2 A-Veselý, Sopoušek, Beneš, Hatka A-Veselý, Sopoušek, Beneš, Hatka TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:32.06 6.00
3 A-Doležal, Janetka, Luč, Saleh A-Doležal, Janetka, Luč, Saleh AK BílinaAK Bílina 3:33.18 4.00
4 B-Kroupa, Kašpar, Tomek, Kliner B-Kroupa, Kašpar, Tomek, Kliner TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:35.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Uhlíř, Horák, Šroubek, Beran B-Uhlíř, Horák, Šroubek, Beran AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:33.06 5.00
2 C-Ouč-Šleis-Šíp-Tauer C-Ouč-Šleis-Šíp-Tauer AC DomažliceAC Domažlice 3:34.50 3.00
3 B-Kašpar, Pavlát, Auersvald, Doubev B-Kašpar, Pavlát, Auersvald, Doubev Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:34.83 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Franková, Lepešková, Tvrzová, Zikešová A - Franková, Lepešková, Tvrzová, Zikešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:05.96 9.00
2 A - Kodrová, Veverková, Burianová, Kryšková A - Kodrová, Veverková, Burianová, Kryšková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:07.06 8.00
3 A - Barešová, Čechová L., Čechová E., Bafoe A - Barešová, Čechová L., Čechová E., Bafoe TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:10.34 7.00
4 A - Heroldová, Hřebíková, Šimečková, Šmákalová A - Heroldová, Hřebíková, Šimečková, Šmákalová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:11.84 6.00
5 Plíhalová, Stewartová, Ondrková, Koubková Plíhalová, Stewartová, Ondrková, Koubková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:17.73 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Viskotová, Hofmanová, Žáková, Stýblová A - Viskotová, Hofmanová, Žáková, Stýblová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:04.80 11.00
2 B - Švejdová, Švecová A., Dvořáková, Machová M. B - Švejdová, Švecová A., Dvořáková, Machová M. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:17.57 5.00
3 B - Prouzová, Bezuchová, Sobotková, Šamanová B - Prouzová, Bezuchová, Sobotková, Šamanová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:18.26 3.00
4 B - Váňová, Slezáková, Škaloudová, Kleinerová B - Váňová, Slezáková, Škaloudová, Kleinerová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:20.86 2.00
Celkem 4 závodníků