Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo družstev mladšího žactva, Moravskoslezský kraj

Ostrava (11. 6. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.17
2 Roderik KuttyRoderik Kutty 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.26
3 Jiří KuchařJiří Kuchař 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.37
4 Matěj GregořicaMatěj Gregořica 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.37
5 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.73
6 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 10.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 11.6.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.33
2 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.34
3 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.44
4 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.63
5 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.67
6 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.83
7 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.87
8 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 11.6.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.43
2 Jan SvobodaJan Svoboda 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.56
3 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.72
4 Tomáš SoldánTomáš Soldán 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.74
5 Patrik HanusekPatrik Hanusek 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (čt, 11.6.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ChalupaAdam Chalupa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.91
2 Martin PyszkoMartin Pyszko 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.44
3 Mikuláš MarsinaMikuláš Marsina 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.87
4 Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.97
5 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.99
6 Patrik HořínekPatrik Hořínek 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.38
7 Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.53
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.44 11.00
2 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.48 9.00
3 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.53 8.00
4 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.70 7.00
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.79 6.00
6 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.87 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.74 4.00
2 Roderik KuttyRoderik Kutty 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.86 3.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89 2.00
4 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.08 1.00
5 Adam ChalupaAdam Chalupa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.23
6 Jiří KuchařJiří Kuchař 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.25
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.6.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.82
2 Patricie IndrákováPatricie Indráková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.44
3 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.89
4 Jana BednářováJana Bednářová 04 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 10.03
5 Lucie PifkováLucie Pifková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.05
6 Tara NabielcováTara Nabielcová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DržiakováDaniela Držiaková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.17
2 Klára ČechováKlára Čechová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.36
3 Ema LangerováEma Langerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.62
4 Simona PipiekováSimona Pipieková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.90
5 Julie NovotnáJulie Novotná 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 11.6.2015) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.16
2 Martina BednářováMartina Bednářová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.44
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.10
4 Kateřina KaločováKateřina Kaločová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.20
5 Denisa PohorelliDenisa Pohorelli 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.41
6 Beata MalinkováBeata Malinková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.92
7 Tereza TomečkováTereza Tomečková 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.02
8 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 11.6.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.80
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.03
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.12
4 Tereza VávrováTereza Vávrová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.19
5 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.29
6 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.73
2 Klára GerekováKlára Gereková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.38
3 Klára DzialováKlára Dzialová 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.87
4 Terezie ChovancováTerezie Chovancová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.03
5 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 10.09
6 Laura PruskováLaura Prusková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.26
7 Tereza KalmusováTereza Kalmusová 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.44
MB Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.65
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.29
3 Sára RelovskáSára Relovská 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.31
4 Martina VavroMartina Vavro 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.37
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.41
6 Veronika ValováVeronika Valová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.63
7 Lucie KnapováLucie Knapová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.67
Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.09
2 Nikola NemtudováNikola Nemtudová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.81
3 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.85
4 Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková 02 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 09.89
5 Agáta ValickováAgáta Valicková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.90
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.11
3 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.81
4 Kristina FrolesováKristina Frolesová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.96
5 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.05
6 Katka BockováKatka Bocková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.26
7 Vendula ŠpačkováVendula Špačková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.57
8 Michaela DrlíkováMichaela Drlíková 02 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 11.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (čt, 11.6.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.97
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.29
3 Amélie JaníčkováAmélie Janíčková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.41
4 Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.53
5 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.12
Kateřina NešutováKateřina Nešutová 04 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.42 11.00
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.62 9.00
3 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.70 8.00
4 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.76 7.00
5 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.84 6.00
6 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.94 4.00
2 Daniela DržiakováDaniela Držiaková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.97 3.00
3 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.13 2.00
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.29 1.00
5 Tereza VávrováTereza Vávrová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.34
6 Klára GerekováKlára Gereková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.74
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.35 9.00
2 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.77 7.00
3 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.80 6.00
4 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 22.26
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.24
Václav KadlecVáclav Kadlec 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.65 2.00
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.66 0.50
3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.66 0.50
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.14
5 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.88
6 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.88
Matěj GregořicaMatěj Gregořica 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.33 3.00
2 Tomáš RoikTomáš Roik 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.29
3 Jan SvobodaJan Svoboda 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.56
4 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.54
5 David SkotnicaDavid Skotnica 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 25.26
6 Ondřej SkotnicaOndřej Skotnica 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 26.58
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.31 4.00
2 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.09
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.78
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.16
5 Kryštof GrendysaKryštof Grendysa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.29
Lukáš DadakLukáš Dadak 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Patrik HanusekPatrik Hanusek 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.08 11.00
2 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.51 8.00
3 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.98 5.00
4 Patrik HořínekPatrik Hořínek 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.57
Jaromír KoflákJaromír Koflák 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.76 11.00
2 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.94 9.00
3 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.21 8.00
4 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.22 7.00
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.41 6.00
6 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.53 5.00
7 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.57 4.00
8 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.77 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.71 3.00
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.78 1.00
3 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 21.82
4 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.17
5 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.24
6 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.28
7 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.51
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.79
2 Daniela DržiakováDaniela Držiaková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 22.35
3 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.57
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.65
5 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.20
6 Sára RelovskáSára Relovská 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.33
7 Nikol ReinertováNikol Reinertová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.45
8 Lucie LukešováLucie Lukešová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.78
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.99
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.61
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.64
4 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.00
5 Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.37
6 Karolína BuchtováKarolína Buchtová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.74
7 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.89
8 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.04
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.13
2 Martina BednářováMartina Bednářová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 22.93
3 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.11
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.28
5 Bára StrumienskáBára Strumienská 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.22
6 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.17
7 Michaela DrlíkováMichaela Drlíková 02 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 27.48
8 Tereza MichelováTereza Michelová 04 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 31.36
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina BjalkováMartina Bjalková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.29
2 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.91
3 Katka BockováKatka Bocková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.65
4 Adriana PřívarováAdriana Přívarová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 25.05
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 25.33
6 Laura PruskováLaura Prusková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 26.29
Natálie WorkováNatálie Worková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Agáta ValickováAgáta Valicková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ČechováKlára Čechová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.22
2 Petra BinderováPetra Binderová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.83
3 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 28.39
4 Tereza KalmusováTereza Kalmusová 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 29.30
MB Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.17
Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.73
2 Amélie JaníčkováAmélie Janíčková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 23.20
3 Tereza JachanováTereza Jachanová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 23.95
4 Klára DzialováKlára Dzialová 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.52
5 Kateřina MičkalováKateřina Mičkalová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 24.67
6 Vendula StanjurováVendula Stanjurová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.92
7 Tara NabielcováTara Nabielcová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 26.23
8 Adriana PřivarováAdriana Přivarová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 26.68
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.78 9.00
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.24 8.00
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.69 6.00
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.32 4.00
5 Jiří LhotskýJiří Lhotský 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.67
Václav RohmVáclav Rohm 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.89 7.00
2 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.09 5.00
3 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.06 2.00
4 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.57 1.00
5 David EndtDavid Endt 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 50.15
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 43.06 11.00
2 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 47.81 3.00
3 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.02
4 Vojtěch ZupkaVojtěch Zupka 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 60.58
5 Daniel VčelkaDaniel Včelka 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 62.19
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.62 11.00
2 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 46.92 9.00
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.25 8.00
4 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.48 7.00
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.14 6.00
6 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.40 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 48.34 5.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 49.14 3.00
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 50.34 2.00
4 Tereza VávrováTereza Vávrová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 50.45 1.00
5 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 51.07
6 Markéta GlogerováMarkéta Glogerová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 52.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 52.72
2 Lucie LukešováLucie Lukešová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.75
3 Klára TomoszkováKlára Tomoszková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.42
4 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 53.99
5 Jana BednářováJana Bednářová 04 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 61.22
6 Tereza MichelováTereza Michelová 04 B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 64.88
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 51.43
2 Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 53.93
3 Nikola JeníšováNikola Jeníšová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 54.78
4 Klára BittnerováKlára Bittnerová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 54.79
5 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.37
6 Adriana PřívarováAdriana Přívarová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 55.52
MB Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.69
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:22.88 11.00
2 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:28.68 9.00
3 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.86 8.00
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:34.00 7.00
5 Václav KadlecVáclav Kadlec 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.37 6.00
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:37.58 5.00
7 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.67 4.00
8 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:41.77 3.00
9 Jonáš RyškaJonáš Ryška 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:42.84 2.00
10 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:43.50 1.00
11 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:49.59
12 Tomáš RoikTomáš Roik 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:53.27
13 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:54.32
14 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:56.77
15 Ondřej SkotnicaOndřej Skotnica 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:00.54
MB Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:21.86
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:39.31 11.00
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:40.55 9.00
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:41.08 8.00
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:44.10 7.00
5 Vendula PiskořováVendula Piskořová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:44.86 6.00
6 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:45.46 5.00
7 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:45.79 4.00
8 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:46.23 3.00
9 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:46.46 2.00
10 Veronika KřenkováVeronika Křenková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:46.74 1.00
11 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:53.86
12 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:00.00
Edita PiprekováEdita Pipreková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:51.65
2 Vendula StanjurováVendula Stanjurová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.70
3 Petra BinderováPetra Binderová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:59.09
4 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:01.13
5 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:02.45
6 Denisa KuklováDenisa Kuklová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:03.28
7 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:05.75
8 Klára ČechováKlára Čechová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:09.83
9 Barbora KaňokováBarbora Kaňoková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3:12.42
10 Tereza LinderováTereza Linderová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3:13.25
11 Julie NovotnáJulie Novotná 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:19.67
Elena PiprekováElena Pipreková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam FeranecAdam Feranec 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:20.71 11.00
2 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:24.51 9.00
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:26.20 8.00
4 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:36.34 7.00
5 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:42.50 6.00
6 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:46.83 5.00
7 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:48.08 4.00
8 Dominik HornýDominik Horný 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:51.91 3.00
9 Tomáš FolwarcznyTomáš Folwarczny 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:52.96 2.00
10 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:07.37 1.00
Jakub DočekalJakub Dočekal 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.66 6.00
2 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.91 5.00
3 Roderik KuttyRoderik Kutty 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.78
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.12
5 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.29
6 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.94
Jakub DočekalJakub Dočekal 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.64 11.00
2 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.08 8.00
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.43 7.00
4 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.98 4.00
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.01 3.00
6 Šimon KollerŠimon Koller 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.67
7 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.27
Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.00 9.00
2 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.10 2.00
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.19 1.00
4 Patrik HořínekPatrik Hořínek 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.28
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.17
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.19
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.75
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.51
5 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15.55
Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.98
2 Klára BittnerováKlára Bittnerová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 13.50
3 Laura WludykováLaura Wludyková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.29
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.16 6.00
2 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.84 2.00
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.92 1.00
4 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.08
5 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.11
6 Anežka CigánováAnežka Cigánová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.23
7 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.32
8 Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.33
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.42 11.00
2 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.56 9.00
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.59 8.00
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.53 4.00
5 Julie OvšánkováJulie Ovšánková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.78 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.88 7.00
2 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.44 5.00
3 Eliška LindnerováEliška Lindnerová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.94
4 Ema LangerováEma Langerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.19
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.35
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Pyszko,Ferfecki,Dadák,Roik A: Pyszko,Ferfecki,Dadák,Roik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35.49 11.00
2 B:Feranec,Gottlicher,Svoboda,Vlk B:Feranec,Gottlicher,Svoboda,Vlk TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 36.33 9.00
3 A:Endt,Zajíček,Klozík,Vlček A:Endt,Zajíček,Klozík,Vlček Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 36.42 8.00
4 C:Bartoň,Kratochvíl,Ryška,Pavelek V. C:Bartoň,Kratochvíl,Ryška,Pavelek V. TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 36.69 7.00
5 B:Janík,Hynčica,Soldán,Humík B:Janík,Hynčica,Soldán,Humík Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.39 6.00
6 A: Lisák, Marsina, Kubečka, Protivánek A: Lisák, Marsina, Kubečka, Protivánek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.86 5.00
7 D:Bednář,Burkovič,Pavelek J.,Skotnica D:Bednář,Burkovič,Pavelek J.,Skotnica TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 40.81 4.00
A:Dokoupil,Dortík,Kuchař,Pavelek A:Dokoupil,Dortík,Kuchař,Pavelek TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 40.81
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Buczková,Indráková,Valová,Vávrová B:Buczková,Indráková,Valová,Vávrová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 36.86 7.00
2 B: Wantuloková,Misiorzová,Bocková,Popiolková B: Wantuloková,Misiorzová,Bocková,Popiolková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.91 6.00
3 A:Smetanová,Šipošová,Škárková,Šušková A:Smetanová,Šipošová,Škárková,Šušková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.88 2.00
4 B:Buchtová,Jeníšová,Matrnová,Glogerová B:Buchtová,Jeníšová,Matrnová,Glogerová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 39.23 1.00
C:Bizoňová,Gajdošíková,Štalzerová,Ťahanová C:Bizoňová,Gajdošíková,Štalzerová,Ťahanová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DQ
Poznámky:
DQ podle pravidla 170/6
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A:Gereková,Minářová,Pánková,Zemaníková A:Gereková,Minářová,Pánková,Zemaníková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 35.92 9.00
2 A:Javorková,Korusová,Lukešová,Oborná A:Javorková,Korusová,Lukešová,Oborná SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.75 8.00
3 A:Feilhauerová,Soukalová,Bačová,Tkáčová A:Feilhauerová,Soukalová,Bačová,Tkáčová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 37.21 5.00
4 A: Jurásková,Bruková,Petříčková,Tomoszková A: Jurásková,Bruková,Petříčková,Tomoszková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37.38 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Síkorová,Dzialová,Bednářová,Gebková Síkorová,Dzialová,Bednářová,Gebková AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 34.84 11.00
2 C: C: Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.44 3.00
3 Kočvarová,Prusková,Přivarová,Nabielcová Kočvarová,Prusková,Přivarová,Nabielcová SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 40.55
4 D:Bednářová,Drlíková,Sakalová,Michelová D:Bednářová,Drlíková,Sakalová,Michelová B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek 41.21
5 B:Cigánková,Knapová,Kovářová,Pifková B:Cigánková,Knapová,Kovářová,Pifková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 43.29
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.52 11.00
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.49 9.00
3 Lukáš DadakLukáš Dadak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.46 8.00
4 Marek ŠpokMarek Špok
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.40 7.00
5 Jiří VavrekJiří Vavrek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.35 6.00
6 Ondřej LabuzOndřej Labuz
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.35 5.00
7 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.30 4.00
8= Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 1.30 2.50
8= Hugo HynčicaHugo Hynčica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.30 2.50
10 Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.25 1.00
12= Václav KadlecVáclav Kadlec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.25
12= Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.25
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 DNP
David SkotnicaDavid Skotnica
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 NM
Oliver ZamazalOliver Zamazal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM
Karel WankeKarel Wanke
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.35 10.00
1= Karolína MagerováKarolína Magerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.35 10.00
3 Bára StoklasováBára Stoklasová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.30 8.00
4 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.30 7.00
5 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.30 6.00
6 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.30 5.00
7= Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 1.25 3.50
7= Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.25 3.50
9 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.25 2.00
10= Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.25 0.50
10= Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 1.25 0.50
12= Tereza ŠkárkováTereza Škárková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 1.25
12= Markéta GlogerováMarkéta Glogerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 1.25
14 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.20
15 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.20
Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková
B Slezan Frýdek - MístekB Slezan Frýdek - Místek
02 DNP
Adéla SalamonováAdéla Salamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 DNP
Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.79 11.00
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.47 9.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.43 8.00
4 Daniel UrbanDaniel Urban
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.28 7.00
5 Karel WankeKarel Wanke
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.15 6.00
6 Matěj GregořicaMatěj Gregořica
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 4.14 5.00
7 Adam ChalupaAdam Chalupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.04 4.00
8 Ondřej LabuzOndřej Labuz
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.03 3.00
9 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 4.03 2.00
10 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.02 1.00
11 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.99
12 Jonáš RyškaJonáš Ryška
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.96
13 Hynek BartoňHynek Bartoň
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.91
14 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.86
Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.86
16 Šimon KollerŠimon Koller
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
03 3.83
17 Matěj JavůrekMatěj Javůrek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.82
18 Kryštof GrendysaKryštof Grendysa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.77
19 Daniel JuříčekDaniel Juříček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.67
20 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.62
21 Jiří LhotskýJiří Lhotský
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.59
22 Jiří KubečkaJiří Kubečka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.43
Jiří VavrekJiří Vavrek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 DNP
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.73 11.00
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.55 9.00
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.50 8.00
4 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.46 7.00
5 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.20 6.00
6 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 4.18 5.00
7 Eliška MarszalekEliška Marszalek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 4.16 4.00
8 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.15 3.00
9 Nikol MezeyováNikol Mezeyová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 3.84 2.00
10 Tereza MartínkováTereza Martínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.83 1.00
11 Tereza ŠkárkováTereza Škárková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.82
12 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.80
13 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.80
14 Veronika JavorkováVeronika Javorková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.79
15 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.79
16 Eliška JuráskováEliška Jurásková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.77
17 Lucie KnapováLucie Knapová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.70
18 Klára GerekováKlára Gereková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.70
19 Martina VavroMartina Vavro
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.65
20 Lenka WantulokováLenka Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.64
21 Patricie IndrákováPatricie Indráková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.57
22 Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.57
23 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.54
24 Anna KovalčíkováAnna Kovalčíková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 3.54
25 Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.53
26 Strumienská Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.52
27 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 3.49
28 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.48
29 Kateřina BřeskováKateřina Břesková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.44
30 Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.43
31 Anežka CigánováAnežka Cigánová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.34
32 Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.32
33 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.31
34 Kristina FrolesováKristina Frolesová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.23
35 Laura WludykováLaura Wludyková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.10
36 Beata MalinkováBeata Malinková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 2.91
37 Tereza TomečkováTereza Tomečková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 2.89
Amálie BarvíkováAmálie Barvíková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
03 0.00
Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 0.00
Vendula PiskořováVendula Piskořová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 DNP
Nela KonupkováNela Konupková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
03 DNP
Eliška KramnáEliška Kramná
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
04 DNP
Celkem 42 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 10.70 11.00
2 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 10.35 9.00
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 09.88 8.00
4 Katrin BrzyskowskáKatrin Brzyskowská
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 09.32 7.00
5 Kateřina TomaškováKateřina Tomašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 08.78 6.00
6 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 08.60 5.00
7 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 08.44 4.00
8 Ema ŠťastnáEma Šťastná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 08.28 3.00
9 Beata MalinkováBeata Malinková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 08.16 2.00
10 Eliška KašpárkováEliška Kašpárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.94 1.00
11 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
00 07.90
12 Bára StoklasováBára Stoklasová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.88
13 Amélie JaníčkováAmélie Janíčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 07.77
14 Vendula PiskořováVendula Piskořová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 07.68
15 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.25
16 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.17
17 Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 07.14
18 Adéla KněžínkováAdéla Kněžínková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 06.50
19 Terezie ChovancováTerezie Chovancová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 06.45
20 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 06.25
21 Veronika ValováVeronika Valová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 05.70
22 Nikol ReinertováNikol Reinertová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 05.63
23 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 05.47
MB Vanesa MynářováVanesa Mynářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 05.32
Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 DNP
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.97 11.00
2 Adam BrunclíkAdam Brunclík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 10.20 9.00
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 09.52 8.00
4 Petr HonyszPetr Honysz
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 07.81 7.00
5 Jiří VavrekJiří Vavrek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 07.72 6.00
6 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.21 5.00
7 Damián JaníkDamián Janík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 07.20 4.00
8 Hugo HynčicaHugo Hynčica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 07.04 3.00
9 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 06.62 2.00
10 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 06.34 1.00
11 Jiří KuchařJiří Kuchař
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 06.10
12 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 05.60
13 David EndtDavid Endt
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 05.55
14 Samuel RobinsonSamuel Robinson
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 05.20
15 Jakub WodeckiJakub Wodecki
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 04.73
16 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 04.05
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 56.16 11.00
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 54.21 9.00
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 52.76 8.00
4 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 48.80 7.00
5 Hynek BartoňHynek Bartoň
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 48.07 6.00
6 Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 47.37 5.00
7 Adam ChalupaAdam Chalupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 47.08 4.00
8 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 47.03 3.00
9 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 42.92 2.00
10 Adam BrunclíkAdam Brunclík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 42.17 1.00
11 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 41.65
12 David SkotnicaDavid Skotnica
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 41.34
13 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 40.90
14 Damián JaníkDamián Janík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 40.49
15 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 39.98
16 Samuel RobinsonSamuel Robinson
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 39.28
17 Tomáš SoldánTomáš Soldán
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 38.94
18 Mikuláš MarsinaMikuláš Marsina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 38.12
19 Matěj HoppMatěj Hopp
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
04 35.18
20 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 35.03
21 Daniel UrbanDaniel Urban
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 34.64
22 Martin PyszkoMartin Pyszko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 33.11
23 Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 32.59
24 Petr HonyszPetr Honysz
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 30.71
25 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 30.69
26 Kryštof GrendysaKryštof Grendysa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 29.13
27 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 26.33
28 Jakub WodeckiJakub Wodecki
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 21.73
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarszalekEliška Marszalek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 48.10 11.00
2 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 43.41 9.00
3 Eliška KašpárkováEliška Kašpárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 43.08 8.00
4 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 42.42 7.00
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 39.75 6.00
6 Ema ŠťastnáEma Šťastná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 39.14 5.00
7= Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 37.80 3.50
7= Adéla KněžínkováAdéla Kněžínková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 37.80 3.50
9 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 36.77 2.00
10 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 36.58 1.00
11 Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 36.56
12 Anna MachačováAnna Machačová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 36.48
13 Sára RelovskáSára Relovská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 36.40
14 Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 36.38
15 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 35.57
16 Eliška JuráskováEliška Jurásková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 34.82
17 Katrin BrzyskowskáKatrin Brzyskowská
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 34.38
18 Daniela DržiakováDaniela Držiaková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 34.37
19 Lenka WantulokováLenka Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 34.32
20 Terezie ChovancováTerezie Chovancová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 33.05
21 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 32.26
22 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 32.03
23 Anna KovalčíkováAnna Kovalčíková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 31.09
24 Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 30.46
25 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 30.01
26 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 29.77
27 Tereza TomečkováTereza Tomečková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 29.62
28 Natálie MaternováNatálie Maternová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29.60
29 Lucie PifkováLucie Pifková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 29.56
30 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 29.05
31 Denisa PohorelliDenisa Pohorelli
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 28.07
32 Tereza LinderováTereza Linderová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 27.77
33 Kateřina TomaškováKateřina Tomašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 27.70
34 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 27.66
35 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 27.60
36 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 27.10
37 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 26.00
38 Tereza HajdukováTereza Hajduková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 24.93
39 Vendula ŠpačkováVendula Špačková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 23.59
40 Laura WludykováLaura Wludyková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 21.45
41 Kateřina MičkalováKateřina Mičkalová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 19.31
MB Vanesa MynářováVanesa Mynářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 30.86
Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 DNP
Celkem 43 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 157.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 127.00
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 118.00
4 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 108.00
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 051.00
6 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 034.00
7 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 010.00
8 SLEOP SLEOP TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 005.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 300 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 151.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 124.00
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 095.00
4 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 088.00
5 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 042.00
6 LBKKO LBKKO Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 026.50
7 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 026.00
8 BVITKO BVITKO SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 007.00
9 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 000.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m, 150 m, 60 m př., 4x60 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků