výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Hranice (9. 6. 2015)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: 3.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KolářJakub Kolář 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.46 7.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.53 6.00
3 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.58 5.00
4 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.78 2.00
5 Robin SloukaRobin Slouka 02 SK PřerovSK Přerov 08.86 1.00
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.92
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: 2.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.74 3.00
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.94
3 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.16
4 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.22
5 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.33
6 Tomáš BílýTomáš Bílý 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: 5.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HandlFilip Handl 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.11
2 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 09.68
3 Filip ŠubrtFilip Šubrt 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.83
4 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 SK PřerovSK Přerov 09.91
5 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.17
Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht 02 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 9.6.2015) Vítr: 1.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 07.99 11.00
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.37 9.00
3 Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.00
4 Matyáš ValachMatyáš Valach 03 SK HraniceSK Hranice 09.44
5 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK PřerovSK Přerov 09.51
6 Lukáš GrulichLukáš Grulich 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.06
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 9.6.2015) Vítr: 3.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.42 8.00
2 Jonáš PeterkaJonáš Peterka 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.68 4.00
3 Martin HaukMartin Hauk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.35
4 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.89
MB Martin BábekMartin Bábek 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.25
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: 2.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.25 11.00
2 Vendula VenclováVendula Venclová 02 SK PřerovSK Přerov 08.50 9.00
3 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.78 7.00
4 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.84 6.00
5 Anna KrátkáAnna Krátká 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.87 5.00
6 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.10 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: 2.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.16 2.00
2 Tereza KostruchováTereza Kostruchová 02 SK HraniceSK Hranice 09.20 1.00
3 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.22
4 Anna KolářováAnna Kolářová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.47
5 Anita MarákováAnita Maráková 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.55
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.79
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: 2.8m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.45
2 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.46
3 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.64
4 Barbora MaťováBarbora Maťová 03 SK PřerovSK Přerov 09.74
5 Hana SchejbalováHana Schejbalová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.29
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.6.2015) Vítr: 5.0m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková 02 SK PřerovSK Přerov 08.97 4.00
2 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.27
3 Irena MoničováIrena Moničová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.49
4 Natálie MackováNatálie Macková 00 AK ŠternberkAK Šternberk 10.39
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 9.6.2015) Vítr: 2.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 08.55 8.00
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.31
MB Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.22
MB Klára AdlerováKlára Adlerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.62
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: 3.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.50 11.00
2 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 21.35 9.00
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 21.90 7.00
4 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 22.50 3.00
5 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 AC ProstějovAC Prostějov 23.00 1.00
Jakub JurčíkJakub Jurčík 03 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: 3.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 21.70 8.00
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.14 6.00
3 Filip HavlíkFilip Havlík 02 AK OlomoucAK Olomouc 22.33 5.00
4 David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.45 4.00
5 Matyáš ValachMatyáš Valach 03 SK HraniceSK Hranice 23.35
Jonáš PeterkaJonáš Peterka 02 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: 5.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.60 2.00
2 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 23.19
3 Jan WinklerJan Winkler 02 AK OlomoucAK Olomouc 23.74
4 Petr ObloukPetr Oblouk 03 SK HraniceSK Hranice 26.95
MB Martin BábekMartin Bábek 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: 2.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VenclováVendula Venclová 02 SK PřerovSK Přerov 21.14 11.00
2 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 21.76 9.00
3 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 21.83 8.00
4 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 22.30 4.00
5 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 AK OlomoucAK Olomouc 22.37 3.00
6 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková 02 AC ProstějovAC Prostějov 22.57 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: 2.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 21.99 7.00
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 22.16 5.00
3 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.39 2.00
4 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 23.33
5 Zuzana MarkováZuzana Marková 03 AC ProstějovAC Prostějov 23.93
Michaela KukulováMichaela Kukulová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: 1.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NavarováKlára Navarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.07 6.00
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 23.30
3 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK HraniceSK Hranice 24.82
4 Diana JanáčkováDiana Janáčková 02 AK OlomoucAK Olomouc 25.13
5 Natálie MackováNatálie Macková 00 AK ŠternberkAK Šternberk 26.90
6 Martina BrokešováMartina Brokešová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 30.04
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 49.24 8.00
2 Martin HaukMartin Hauk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 49.47 6.00
3 Filip SehnalFilip Sehnal 03 SK PřerovSK Přerov 49.61 5.00
4 Jan WinklerJan Winkler 02 AK OlomoucAK Olomouc 51.27 4.00
5 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK PřerovSK Přerov 54.22 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 44.17 11.00
2 Robin SloukaRobin Slouka 02 SK PřerovSK Přerov 48.67 9.00
3 Jonáš PeterkaJonáš Peterka 02 AC ProstějovAC Prostějov 49.28 7.00
4 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 54.82 2.00
5 Patrik MikulíkPatrik Mikulík 03 SK HraniceSK Hranice 56.49 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 43.83 11.00
2 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc 48.48 9.00
3 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 48.99 8.00
4 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 49.76 7.00
5 Klára NavarováKlára Navarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 51.39 4.00
Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 50.16 6.00
2 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 51.05 5.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK HraniceSK Hranice 52.71 3.00
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 AK OlomoucAK Olomouc 56.20 2.00
5 Karolína MikulováKarolína Mikulová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 59.10 1.00
6 Martina BrokešováMartina Brokešová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 66.99
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:43.33 11.00
2 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:47.38 9.00
3 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2:50.85 8.00
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK HraniceSK Hranice 2:51.45 7.00
5 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:56.41 6.00
6 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 SK PřerovSK Přerov 2:57.85 5.00
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 SK PřerovSK Přerov 2:59.16 4.00
8 Adéla SteidlováAdéla Steidlová 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:01.25 3.00
9 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 SK PřerovSK Přerov 3:02.57 2.00
10 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 3:02.66 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 5:22.07 11.00
2 Šimon LukašákŠimon Lukašák 02 AK ŠternberkAK Šternberk 5:23.20 9.00
3 Filip SehnalFilip Sehnal 03 SK PřerovSK Přerov 5:27.11 8.00
4 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 5:34.47 7.00
5 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:34.58 6.00
6 František SvětnickýFrantišek Světnický 02 AK ŠternberkAK Šternberk 5:34.65 5.00
7 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 5:37.31 4.00
8 Tomáš BílýTomáš Bílý 02 AC ProstějovAC Prostějov 5:42.77 3.00
9 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 5:43.26 2.00
10 Kryštof SmitalKryštof Smital 02 AK OlomoucAK Olomouc 5:47.41 1.00
11 Štěpán NešporŠtěpán Nešpor 03 AK ŠternberkAK Šternberk 5:47.66
12 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:57.05
13 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK OlomoucAK Olomouc 6:00.21
14 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK OlomoucAK Olomouc 6:07.65
15 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 6:55.10
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: 4.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.73 11.00
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 09.77 9.00
3 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.59 5.00
4 Filip SehnalFilip Sehnal 03 SK PřerovSK Přerov 12.73 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: 3.7m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.57 8.00
2 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.90 7.00
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.56 6.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: 3.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.76 11.00
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.42 9.00
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.10 8.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.30 5.00
5 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.38 4.00
6 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.90 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: 2.8m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VenclováVendula Venclová 02 SK PřerovSK Přerov 12.04 1.00
2 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.27
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 12.34
4 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 SK PřerovSK Přerov 12.66
5 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK HraniceSK Hranice 13.99
Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: 3.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.18 7.00
2 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 SK PřerovSK Přerov 13.21
3 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 13.77
4 Veronika KochánkováVeronika Kochánková 03 AC ProstějovAC Prostějov 13.96
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 9.6.2015) Vítr: 3.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.25 6.00
2 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.72 3.00
3 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.34
Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotný, Zedník, Sládek, Peřina Novotný, Zedník, Sládek, Peřina AK OlomoucAK Olomouc 33.30 11.00
2 Dohnal, Grégr J.,Grégr L.,Doležal Dohnal, Grégr J.,Grégr L.,Doležal AK ŠternberkAK Šternberk 33.44 9.00
3 A Bartoň, Hauk, Březovský, Staněk A Bartoň, Hauk, Březovský, Staněk TJ ŠumperkTJ Šumperk 34.79 8.00
4 A Jurčík, Slezák, Vačkář, Zmidloch A Jurčík, Slezák, Vačkář, Zmidloch AC ProstějovAC Prostějov 34.80 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Harapát,Hromek, Karlíček, Vavřík C Harapát,Hromek, Karlíček, Vavřík TJ ŠumperkTJ Šumperk 37.17 6.00
2 B Grulich, Stryk, Brokeš, Matyáš B Grulich, Stryk, Brokeš, Matyáš TJ ŠumperkTJ Šumperk 37.21 5.00
3 B Dohnal, Moučka, Śípek, Šubrt B Dohnal, Moučka, Śípek, Šubrt AC ProstějovAC Prostějov 37.85 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Korhoňová, Dohnalová, Vyroubalová, Vysloužilová A Korhoňová, Dohnalová, Vyroubalová, Vysloužilová AC ProstějovAC Prostějov 32.97 11.00
2 Krejčířová K.,Krejčířová T.,Urbášková, Šubová Krejčířová K.,Krejčířová T.,Urbášková, Šubová AK ŠternberkAK Šternberk 33.74 9.00
3 A Hlochová, Krátká, Morbitzerová, Pazderová A Hlochová, Krátká, Morbitzerová, Pazderová AK OlomoucAK Olomouc 34.02 8.00
4 Juránková, Navarová, Divišová, Hájková Juránková, Navarová, Divišová, Hájková TJ ŠumperkTJ Šumperk 34.89 6.00
5 Kostruchová, Podjuklová, Zápotocká, Dostálová Kostruchová, Podjuklová, Zápotocká, Dostálová SK HraniceSK Hranice 36.72 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Herníková,Hiemerová,Mráková, Vykopalová B Herníková,Hiemerová,Mráková, Vykopalová AC ProstějovAC Prostějov 34.77 7.00
2 B Kolářová, Machová, Moničová, Stloukalová B Kolářová, Machová, Moničová, Stloukalová AK OlomoucAK Olomouc 35.66 5.00
3 C Báťková, Klvaňová, Marková, Nenálová C Báťková, Klvaňová, Marková, Nenálová AC ProstějovAC Prostějov 36.48 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.111.161.211.261.311.361.391.421.451.481.511.561.58 Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 1.56 -------OOOOOXXX 11.00
2 Jakub KolářJakub Kolář
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.39 ----OXOXOXXX 9.00
3 Jan WinklerJan Winkler
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.36 OOOOOXOXXX 8.00
4 Filip HavlíkFilip Havlík
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.26 XOOOOXXX 7.00
5 Dan BřezovskýDan Březovský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.21 OXXOOXXX 6.00
6 Viliam HromekViliam Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.21 OOXOXXX 5.00
7 Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.21 XXOXOXOXXX 4.00
8 Jan SamiecJan Samiec
SK HraniceSK Hranice
02
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.071.121.171.221.271.321.351.381.41 Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.38 --OOOXOOOXXX 11.00
2 Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.32 -OOOOXOXXX 9.00
3 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.32 --O-OXXOXXX 8.00
4 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.32 OOOXOOXXOXXX 7.00
5 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 1.27 OOOOOXXX 6.00
6 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 1.27 -OOOXOXXX 5.00
7 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.27 OXOOOXXOXXX 4.00
8 Hana SchejbalováHana Schejbalová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 1.22 OXOXOXXOXXX 3.00
9= Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.17 OOOXXX 1.50
9= Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 1.17 OOOXXX 1.50
11 Gabriela PatalováGabriela Patalová
SK PřerovSK Přerov
03 1.17 OXOOXXX
12 Diana JanáčkováDiana Janáčková
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.17 OXXOXOXXX
13 Barbora MaťováBarbora Maťová
SK PřerovSK Přerov
03 1.12 XXOOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 5.29 +1.7 m/s 11.00
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.59 +2.4 m/s 9.00
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.56 +2.1 m/s 8.00
4 Josef PeřinaJosef Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.55 +1.4 m/s 7.00
5 Aleš BřezinaAleš Březina
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 4.36 +1.8 m/s 6.00
6 Jonáš PeterkaJonáš Peterka
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.29 +2.1 m/s 5.00
7 Matyáš ValachMatyáš Valach
SK HraniceSK Hranice
03 4.21 +2.2 m/s 4.00
8 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.11 +2.2 m/s 3.00
9 Dan BřezovskýDan Březovský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 4.02 +2.3 m/s 2.00
10 Jan ŠalmanJan Šalman
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.92 +1.7 m/s 1.00
11 Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.84 +1.4 m/s
12 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.82 +3.3 m/s
13 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.78 +2.4 m/s
2 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.78 +2.5 m/s
15 Filip HandlFilip Handl
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.76 +1.6 m/s
16 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.75 +2.2 m/s
17 Tomáš BílýTomáš Bílý
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.63 +4.0 m/s
18 Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.57 +4.0 m/s
19 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.55 +4.0 m/s
2 Adam HoušťavaAdam Houšťava
SK PřerovSK Přerov
03 3.55 +3.6 m/s
21 Marek KarlíčekMarek Karlíček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.36 +2.7 m/s
22 Filip ŠubrtFilip Šubrt
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.32 +1.5 m/s
23 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.10 +3.9 m/s
MB Martin BábekMartin Bábek
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.85 +3.8 m/s
Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
03 0
Jan BartoňJan Bartoň
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 DNP
Jan SamiecJan Samiec
SK HraniceSK Hranice
02 DNP
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HlochováAdéla Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.44 +3.3 m/s 11.00
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 4.26 +1.2 m/s 9.00
3 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.21 +2.6 m/s 8.00
4 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 4.18 +2.8 m/s 7.00
5 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
SK PřerovSK Přerov
02 4.14 +1.1 m/s 6.00
6 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.99 +2.2 m/s 5.00
7 Anna KolářováAnna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.95 +0.3 m/s 4.00
8 Irena MoničováIrena Moničová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.89 +2.7 m/s 3.00
9 Zuzana MarkováZuzana Marková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.84 +1.5 m/s 2.00
10 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.80 +2.9 m/s 1.00
11 Anna KrátkáAnna Krátká
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.78 +2.1 m/s
12 Gabriela PatalováGabriela Patalová
SK PřerovSK Přerov
03 3.76 +2.6 m/s
13 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.70 +0.9 m/s
14 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.63 +1.1 m/s
15 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.59 +2.3 m/s
16 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.48 +2.6 m/s
Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.48 +1.1 m/s
18 Veronika KochánkováVeronika Kochánková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.39 +1.1 m/s
19 Sarah ToškováSarah Tošková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.35 +2.0 m/s
20 Tereza KostruchováTereza Kostruchová
SK HraniceSK Hranice
02 3.24 +0.3 m/s
MB Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.78 +1.1 m/s
MB Klára AdlerováKlára Adlerová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.77 +1.1 m/s
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa OndákováDenisa Ondáková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 09.65 09.6509.480.9109.65 11.00
2 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.64 08.7108.8109.6409.64 9.00
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.61 09.1908.9709.6109.61 8.00
4 Karolína HerníkováKarolína Herníková
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.38 09.0709.3808.7309.38 7.00
5 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.35 07.1509.3508.1409.35 6.00
6 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 08.93 08.6208.9308.2208.93 5.00
7 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 08.86 08.5608.8608.8208.86 4.00
8 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
AK OlomoucAK Olomouc
02 08.71 08.7108.4308.1508.71 3.00
9 Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC ProstějovAC Prostějov
02 07.28 07.0207.2807.1007.28 2.00
10 Barbora HéžováBarbora Héžová
AK OlomoucAK Olomouc
03 06.70 06.6606.7006.4006.70 1.00
11 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 05.75 05.7505.3605.1805.75
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MádrMatěj Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
02 10.44 09.2910.0110.4410.44 11.00
2 Filip HandlFilip Handl
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.86 09.4009.4409.8609.86 9.00
3 Jakub KolářJakub Kolář
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.60 09.1709.5809.6009.60 8.00
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 08.61 08.4608.1908.6108.61 7.00
5 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.42 07.8408.4207.4708.42 6.00
6 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
AK OlomoucAK Olomouc
02 07.76 X07.7207.7607.76 5.00
7 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 06.70 06.4506.7006.1406.70 4.00
8 Marek BrokešMarek Brokeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 06.25 X06.2506.0706.25 3.00
9 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 05.90 05.4405.8105.9005.90 2.00
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 53.69 11.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 47.11 9.00
3 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 46.94 8.00
4 Tom SommerTom Sommer
AK OlomoucAK Olomouc
02 43.21 7.00
5 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
AK OlomoucAK Olomouc
02 43.08 6.00
6 Jiří ZedníkJiří Zedník
AK OlomoucAK Olomouc
03 41.63 5.00
7 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
03 40.69 4.00
8 Lukáš GrulichLukáš Grulich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 39.55 3.00
9 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 38.71 2.00
10 Marek BrokešMarek Brokeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 37.46 1.00
11 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 37.25
12 Matěj MádrMatěj Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
02 33.88
13 Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
02 32.70
14 Adam HoušťavaAdam Houšťava
SK PřerovSK Přerov
03 32.40
15 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 31.08
16 Oliver PungeOliver Punge
SK PřerovSK Přerov
03 30.77
17 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 30.25
18 Patrik MikulíkPatrik Mikulík
SK HraniceSK Hranice
03 24.63
19 Jakub ZapletalJakub Zapletal
SK PřerovSK Přerov
03 23.72
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 47.05 11.00
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 44.35 9.00
3 Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC ProstějovAC Prostějov
02 42.37 8.00
4 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 38.83 7.00
5 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 35.59 6.00
6 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 35.56 5.00
7 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 35.11 4.00
8 Denisa OndákováDenisa Ondáková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 34.66 3.00
9 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
AK OlomoucAK Olomouc
02 33.26 2.00
10 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 27.68 1.00
11 Sarah ToškováSarah Tošková
AC ProstějovAC Prostějov
03 26.71
12 Veronika KochánkováVeronika Kochánková
AC ProstějovAC Prostějov
03 22.79
13 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 21.04
14 Barbora MaťováBarbora Maťová
SK PřerovSK Přerov
03 20.04
15 Barbora HéžováBarbora Héžová
AK OlomoucAK Olomouc
03 16.10
Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK HraniceSK Hranice
03 DNP
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 208.00
2 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 097.00
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 093.00
4 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 084.00
5 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 050.00
6 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 4x60 m, 150 m, 150 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 180.00
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 154.00
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 093.00
4 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 063.00
5 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 052.00
6 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 015.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 150 m, 150 m
Celkem 6 závodníků