Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Hodonín (13. 6. 2015)
100 m - Muži (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 850323 AK HodonínAK Hodonín 10.56 11.00
2 Ján VolkoJán Volko 961102 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.61 9.00
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 AK OlomoucAK Olomouc 11.02 8.00
100 m - Muži (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin LazorMartin Lazor 840715 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.15 4.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 11.29 3.00
3 Pavol HlúbikPavol Hlúbik 970201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.35 2.00
100 m - Muži (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
100 m - Ženy (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Denisa BučkováDenisa Bučková 895918 AK HodonínAK Hodonín 12.07 11.00
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 905330 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.18 9.00
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.25 8.00
100 m - Ženy (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 825109 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.73 4.00
2 Kristýna LánskáKristýna Lánská 925915 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.87 3.00
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK ŠternberkAK Šternberk 12.98 2.00
800 m - Ženy (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 956001 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:21.63 11.00
2 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.09 9.00
3 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 AK HodonínAK Hodonín 2:24.73 8.00
1500 m - Muži (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman PaulíkRoman Paulík 880205 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:00.19 11.00
2 David PelíšekDavid Pelíšek 901231 AK OlomoucAK Olomouc 4:05.17 9.00
3 Jakub ValachovičJakub Valachovič 850911 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:05.94 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina VévodováMartina Vévodová 906203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:54.63 11.00
2 Marie MiličkováMarie Miličková 925830 AK ŠternberkAK Šternberk 4:58.76 9.00
3 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 956001 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:59.74 8.00
5000 m - Muži (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 940322 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:25.21 11.00
2 František MahovskýFrantišek Mahovský 831222 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:27.16 9.00
3 Filip ZáveskýFilip Záveský 930805 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:31.15 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 13.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie MiličkováMarie Miličková 925830 AK ŠternberkAK Šternberk 18:13.86 11.00
2 Martina VévodováMartina Vévodová 906203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19:07.56 9.00
3 Hana SlavíkováHana Slavíková 845519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19:27.56 8.00