Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Hodonín (13. 6. 2015)

Skok daleký - Muži

(so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
97 7.22 +0.4 m/s 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 6.95 +0.1 m/s 9.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.90 +1.7 m/s 8.00
4 Ján ŠubaJán Šuba
AK HodonínAK Hodonín
94 6.65 +0.3 m/s 7.00
5 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.60 +0.1 m/s 6.00
6 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.52 -0.1 m/s 5.00
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.35 -0.3 m/s 4.00
8 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 6.33 +0.4 m/s 3.00
9 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6.27 -0.1 m/s 2.00
10 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 6.06 +0.3 m/s 1.00
11 Filip SloukaFilip Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.82 +0.6 m/s
12 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 5.78 +0.4 m/s
13 Adam PernicaAdam Pernica
AK HodonínAK Hodonín
97 5.69 +0.4 m/s
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 DNS
Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 5.89 +0.7 m/s 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.65 +0.7 m/s 9.00
3 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.61 +0.0 m/s 8.00
4 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.50 +0.2 m/s 7.00
5 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.38 +0.0 m/s 6.00
6 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.32 +0.1 m/s 5.00
7 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.30 +0.3 m/s 4.00
8 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.25 +0.5 m/s 3.00
9 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.20 -0.1 m/s 2.00
10 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.15 +0.0 m/s 1.00
11 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 5.10 +0.0 m/s
12 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.04 +1.3 m/s
13 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 5.00 +0.0 m/s
14 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.99 +0.0 m/s
15 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.52 +0.0 m/s
Celkem 15 závodníků