výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Hodonín (13. 6. 2015)

Trojskok - Muži

(so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ján ŠubaJán Šuba
AK HodonínAK Hodonín
94 15.46 +0.0 m/s 11.00
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 14.43 -0.3 m/s 9.00
3 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 14.04 +0.2 m/s 8.00
4 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 13.96 +0.0 m/s 7.00
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 13.89 +0.0 m/s 6.00
6 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 13.30 -0.7 m/s 5.00
7 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 13.13 -0.4 m/s 4.00
8 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 12.90 +0.7 m/s 3.00
9 Jan BelákJan Belák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12.34 -1.5 m/s 2.00
10 Jiří CejnarJiří Cejnar
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 12.32 +0.7 m/s 1.00
Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 DNS
Adam PernicaAdam Pernica
AK HodonínAK Hodonín
97 DNS
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 DNS
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 12.02 -0.3 m/s 11.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.83 +1.0 m/s 9.00
3 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.74 +0.1 m/s 8.00
4 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.50 +1.7 m/s 7.00
5 Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 11.39 +0.6 m/s 6.00
6 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
94 10.92 +0.2 m/s 5.00
7 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10.72 -0.2 m/s 4.00
8 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 10.70 -0.5 m/s 3.00
9 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 10.52 -0.2 m/s 2.00
10 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 10.50 +0.2 m/s 1.00
11 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 10.04 +0.7 m/s
12 Karolína FuksováKarolína Fuksová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 09.93 +0.4 m/s
13 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 09.74 -0.8 m/s
MB Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 09.83 +0.6 m/s
Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
AK OlomoucAK Olomouc
96 DNS
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 DNS
Celkem 16 závodníků