Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Hodonín (13. 6. 2015)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:25.21 11.00
2 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:27.16 9.00
3 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:31.15 8.00
4 David KákonaDavid Kákona 96 AK HodonínAK Hodonín 15:43.19 7.00
5 Michal HoráčekMichal Horáček 75 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:45.24 6.00
6 Václav BitalaVáclav Bitala 77 SK HraniceSK Hranice 15:51.31 5.00
7 Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16:01.49 4.00
8 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 16:01.66 3.00
9 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16:10.39 2.00
10 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16:19.40 1.00
11 Vojtěch KonířVojtěch Koníř 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16:35.29
12 Jakub KlimešJakub Klimeš 96 AK HodonínAK Hodonín 17:42.31
13 Jiří BrožíkJiří Brožík 71 AK HodonínAK Hodonín 18:59.56
MB Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín DNF
MB Miroslav KaňaMiroslav Kaňa 68 AK HodonínAK Hodonín 19:19.60
Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Patrik SochorPatrik Sochor 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
Celkem 17 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie MiličkováMarie Miličková 92 AK ŠternberkAK Šternberk 18:13.86 11.00
2 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19:07.56 9.00
3 Hana SlavíkováHana Slavíková 84 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19:27.56 8.00
4 Dana FickerováDana Fickerová 85 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19:30.08 7.00
5 Jana GrygarováJana Grygarová 79 AK OlomoucAK Olomouc 19:34.66 6.00
6 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20:00.69 5.00
7 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20:42.41 4.00
8 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 21:07.69 3.00
9 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 93 AK HodonínAK Hodonín 22:24.92 2.00
10 Lenka PeterkováLenka Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22:32.34 1.00
11 Nikola PeterkováNikola Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22:56.81
Jana KadlecováJana Kadlecová 77 AK HodonínAK Hodonín DNS
Celkem 12 závodníků