výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva na dráze

Svitavy (7. - 7. 6. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 08.50
2 Josef DušekJosef Dušek 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.84
3 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.06
4 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.50
Ondřej TejkalOndřej Tejkal 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.32
2 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.47
3 Marek ŘihákMarek Řihák 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.80
4 Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.94
5 Radim NovotnýRadim Novotný 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.15
Tadeáš DospíšilTadeáš Dospíšil 02 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Poznámky:
Z důvody technické závady na časomíře nebyly změřeny výkony, určeno pouze pořadí.
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.53
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.65
3 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.16
4 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.31
5 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.36
Nicole VackováNicole Vacková 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.45
2 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 02 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.86
3 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.22
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.29
5 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.36
6 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.76
Hana HájkováHana Hájková 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.01
2 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.26
3 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 08.84
4 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.53
5 Barbora ZatočilováBarbora Zatočilová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.20
Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.39
2 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.44
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.60
4 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 08.73
5 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.93
6 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 02 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.96
7 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.06
8 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.20
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 20.06
2 Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.20
3 Martin BurianMartin Burian 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.58
4 David LabíkDavid Labík 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.17
5 Tomáš GrimTomáš Grim 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.87
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.88
2 Max SeifrtMax Seifrt 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.94
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.13
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.63
5 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.45
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.39
2 Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.09
3 Marek ŘihákMarek Řihák 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.32
4 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.99
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.07
2 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.73
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.08
4 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.16
5 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.26
6 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.82
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BartošováPetra Bartošová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.91
2 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 21.38
3 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.67
4 Ema StratílkováEma Stratílková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.13
5 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 23.36
6 Tereza JirouchováTereza Jirouchová 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.38
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára DoležalováBára Doležalová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.79
2 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.83
3 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.74
4 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 24.33
Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.19
2 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.66
3 Barbora ZatočilováBarbora Zatočilová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 24.96
4 Aneta ŘíhováAneta Říhová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.75
Eliška CedzováEliška Cedzová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip GregoraFilip Gregora 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:35.76
2 Servác BoháčServác Boháč 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:37.81
3 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:38.64
4 Max SeifrtMax Seifrt 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:42.88
5 Kryštof SedlákKryštof Sedlák 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:47.91
6 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:48.67
7 David LabíkDavid Labík 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:49.50
8 Šimon StupkaŠimon Stupka 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:50.06
9 Martin HejzlarMartin Hejzlar 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:53.19
10 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:55.76
11 Tomáš MachTomáš Mach 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:08.78
12 Tomáš GrimTomáš Grim 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:15.14
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:33.63
2 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:37.77
3 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:40.31
4 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:41.34
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:43.76
6 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:46.38
7 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:49.20
8 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:49.56
9 Veronika PořízkováVeronika Pořízková 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:51.88
10 Aneta ŘíhováAneta Říhová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:56.21
Martina PodanáMartina Podaná 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Michaela ŠilářováMichaela Šilářová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:25.18
2 Petr ŠimůnekPetr Šimůnek 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:30.97
3 Hugo CharvátHugo Charvát 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 5:36.74
4 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:50.63
5 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5:58.94
6 Dominik ProcházkaDominik Procházka 03 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 6:45.01
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.51
2 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.60
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.72
4 Denis CsernyanszkyDenis Csernyanszky 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.23
5 Vít KomínekVít Komínek 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 12.43
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.44
2 Viktor VoseckýViktor Vosecký 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.45
3 Petr ŠimůnekPetr Šimůnek 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.79
4 Šimon StupkaŠimon Stupka 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 12.80
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.83
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.36
3 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.82
Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.87
2 Kristýna BednářováKristýna Bednářová 02 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.65
3 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.04
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.04
Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mrštík, Burian, Dušek, Havlíček Mrštík, Burian, Dušek, Havlíček ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 34.88
2 Kvapil,Řehounek,Řihák,Spěvák Kvapil,Řehounek,Řihák,Spěvák Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 35.34
Bažout,Sedlák,Vosecký,Hykl Bažout,Sedlák,Vosecký,Hykl Atletika ChrudimAtletika Chrudim DQ
Zoicas,Steklý,Klusák,Stodola Zoicas,Steklý,Klusák,Stodola TJ SvitavyTJ Svitavy DQ
Poznámky:
Porušení pravidla 170 odst. 2 - nepředání v předávkovém území
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hermanová,Bartošová,Štěpánová,Schusterová Hermanová,Bartošová,Štěpánová,Schusterová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 33.66
2 Navrátilová, Pořízková,Škrabalová,Frantová Navrátilová, Pořízková,Škrabalová,Frantová TJ SvitavyTJ Svitavy 35.45
3 Mervartová,Doležalová,Netíková Ka.,Netíková Kr. Mervartová,Doležalová,Netíková Ka.,Netíková Kr. Atletika ChrudimAtletika Chrudim 35.93
4 Gottvaldová,Zmatlíková,Perná,Hezká Gottvaldová,Zmatlíková,Perná,Hezká ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 36.55
5 Stodolová,Chlupová,Zatočilová,Přikrylová Stodolová,Chlupová,Zatočilová,Přikrylová TJ SvitavyTJ Svitavy 39.59
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam PaulusAdam Paulus
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
02 1.48
2 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 1.40
3 Milan HyklMilan Hykl
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 1.35
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 1.53
2 Petra BartošováPetra Bartošová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 1.38
3 Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.35
4 Kristýna BednářováKristýna Bednářová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 1.30
5 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 1.25
6 Bára DoležalováBára Doležalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 1.20
7= Aneta ViktorínováAneta Viktorínová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 1.20
7= Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
04 1.20
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 5.27
2 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 4.76
3 Robert DykastRobert Dykast
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.56
4 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.29
5 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 4.25
6 Jakub ŘehounekJakub Řehounek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
03 4.04
7 Adam KlusákAdam Klusák
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.95
8 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
04 3.91
9 Tomáš SeveraTomáš Severa
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.87
10 Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 3.83
11 Radim NovotnýRadim Novotný
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.79
12 Martin HejzlarMartin Hejzlar
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 3.49
13 Denis CsernyanszkyDenis Csernyanszky
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 3.38
14 Ondřej TejkalOndřej Tejkal
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.12
Jakub MrštíkJakub Mrštík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 DNS
Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
04 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.74
2 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
02 4.60
3 Natálie SteffanováNatálie Steffanová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
03 4.52
4 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 4.33
5 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 4.29
6 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.20
7 Eliška ČervenáEliška Červená
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 4.13
8 Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.11
9 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.93
10 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.86
11 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 3.82
12 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
03 3.75
13 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.71
14 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.70
15 Aneta ViktorínováAneta Viktorínová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.68
16 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
03 3.66
17 Tereza JirouchováTereza Jirouchová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 3.60
18 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
03 3.53
19 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 3.47
20 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 3.33
21 Vendula StránskáVendula Stránská
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.28
Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 DNS
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 10.05
2 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 09.90
3 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 09.84
4 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 08.76
5 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 08.34
6 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 07.49
7 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 05.52
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
02 10.15
2 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 09.40
3 Robert DykastRobert Dykast
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 09.03
4 Tomáš SeveraTomáš Severa
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 07.27
5 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 06.04
6 Dominik ProcházkaDominik Procházka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 05.30
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 64.89
2 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 58.74
3 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
02 53.20
4 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
04 48.84
5 Josef DušekJosef Dušek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 44.44
6 Matěj ŠimekMatěj Šimek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 42.42
7 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 40.35
8 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 37.37
9 Pankrác BoháčPankrác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
06 36.24
10 Tomáš MachTomáš Mach
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
03 33.87
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 54.50
2 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 52.79
3 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 44.45
4 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 43.05
5 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 42.14
6 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 39.10
7 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 35.10
8 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
04 30.00
9 Vendula StránskáVendula Stránská
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 29.64
10 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 29.29
Celkem 10 závodníků