výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj)

Praha (11. 6. 2015)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.27 11.00
2 Ondřej KolářOndřej Kolář 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.21 7.00
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.80 6.00
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.07 5.00
5 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.09 4.00
6 Johan VišňaJohan Višňa 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.96
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.22 3.00
2 Michal ŠpačekMichal Špaček 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.54 2.00
3 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.55 1.00
4 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.08
5 Jan KosJan Kos 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.50
Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.79 9.00
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.02 8.00
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 14.05
4 Waldemar DenkWaldemar Denk 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.16
Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.14 8.00
2 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.52 4.00
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.82 3.00
4 Tereza MalcováTereza Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.79
5 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.84
Kristýna FigerováKristýna Figerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.31 5.00
2 Gabriela ŘehákováGabriela Řeháková 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.89 1.00
3 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.29
4 Klára HrdličkováKlára Hrdličková 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 13.55
5 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.35
Denisa FigerováDenisa Figerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŽížalováKlára Žížalová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.06 11.00
2 Tereza KropáčkováTereza Kropáčková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.68 9.00
3 Linda SněhotováLinda Sněhotová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.16 7.00
4 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.93
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.02
6 Lucie EliášováLucie Eliášová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.42
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.25 6.00
2 Nicola KrálováNicola Králová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.84 2.00
3 Karin MolinkováKarin Molinková 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.30
4 Dominika KarbanováDominika Karbanová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.44
5 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.83
Celkem 5 závodníků