Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina B (dvojboj)

Praha (11. 6. 2015)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.83 8.00
2 Matyáš HošekMatyáš Hošek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.89 4.00
3 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.56
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.79 9.00
2 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.53 6.50
3 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.93 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít PolákVít Polák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.49 11.00
2 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.53 6.50
3 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.85
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČernýJakub Černý 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 22.30 2.00
2 Pavel DědekPavel Dědek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.97
Matěj DejmMatěj Dejm 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HabětínJan Habětín 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.64
2 Matyáš DubovýMatyáš Dubový 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.43
Michael FaltaMichael Falta 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MíšekPetr Míšek 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 23.46
2 Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 24.02
3 Kristián HloušekKristián Hloušek 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 26.71
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 21.87 5.00
2 Ondřej StonOndřej Ston 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.74
3 Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.14
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ŠvachAntonín Švach 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.65 1.00
2 Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 23.92
3 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.97
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvatoňováSofie Svatoňová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.17 9.00
2 Anna BurianováAnna Burianová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.31 5.00
3 Ema KostlánováEma Kostlánová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.44
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HlouškováTereza Hloušková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.97 7.00
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.05 6.00
Eliška CísařováEliška Císařová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.60 4.00
2 Kristina Anna Doležalová Kristina Anna Doležalová 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.99
3 Klára ČermákováKlára Čermáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.31
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HavránkováAdéla Havránková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.51
2 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.80
3 Anna HochmanováAnna Hochmanová 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 27.21
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.60 11.00
2 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 22.72 3.00
3 Kateřina KubištováKateřina Kubištová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.67
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole MaříkováNicole Maříková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.63 0.50
2 Kateřina MalcováKateřina Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.86
3 Anna Nováková Anna Nováková 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 26.25
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie StránskáJulie Stránská 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.63 0.50
2 Julie PokornáJulie Pokorná 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 25.35
3 Veronika SudkováVeronika Sudková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.01
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.57 8.00
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.18
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.70
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VeverkováTereza Veverková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.42 2.00
2 Tereza WeberováTereza Weberová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 24.09
Celkem 2 závodníků