Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní, skupina B

Nýřany (24. 6. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.6.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.48
2 Matěj KovářMatěj Kovář 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.25
3 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 09.53
4 Aleš PretlAleš Pretl 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.92
5 Ondřej MahdalOndřej Mahdal 06 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 10.25
6 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 10.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.6.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.75
2 Jakub StrádalJakub Strádal 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.20
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.37
4 Karel JahnKarel Jahn 03 AC Domažlice AC Domažlice 09.38
5 Pavel HiklPavel Hikl 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 09.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.02
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.42
3 Ondřej SuchýOndřej Suchý 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.57
4 Šimon KnoppŠimon Knopp 05 AC Domažlice AC Domažlice 10.11
5 Jonáš KohoutekJonáš Kohoutek 03 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 10.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.6.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.09
2 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.28
3 Jiří ChadimJiří Chadim 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 09.38
4 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC Domažlice AC Domažlice 09.45
5 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.76
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 24.6.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.53 11.00
2 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.63 9.00
3 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.92 8.00
4 Jakub StrádalJakub Strádal 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.03 7.00
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.07 6.00
6 Matěj KovářMatěj Kovář 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 24.6.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.15 4.00
2 Karel JahnKarel Jahn 03 AC Domažlice AC Domažlice 09.18 3.00
3 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC Domažlice AC Domažlice 09.22 2.00
4 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.28 1.00
5 Jiří ChadimJiří Chadim 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 09.36
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.6.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.28
MB Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.59
MB Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice AC Domažlice 10.06
MB Kristýna PrůchováKristýna Průchová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 10.18
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.6.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.64
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.40
3 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.73
4 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 10.05
5 Lucie HuclováLucie Huclová 06 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 10.64
6 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 11.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.6.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 08.53
2 Vanessa KašíkováVanessa Kašíková 05 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.38
3 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.84
4 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 10.37
5 Šárka TomanováŠárka Tomanová 04 AC Domažlice AC Domažlice 11.05
6 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 AC Domažlice AC Domažlice 11.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.6.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 08.88
2 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.28
3 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.94
4 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC Domažlice AC Domažlice 10.15
5 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 10.15
6 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice AC Domažlice 10.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.6.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.08
2 Patricia RemiášováPatricia Remiášová 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.23
3 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.87
4 Barbora PlačkováBarbora Plačková 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.88
5 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice AC Domažlice 09.91
6 Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 10.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (st, 24.6.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 08.83
2 Kateřina GygalováKateřina Gygalová 03 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.25
3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 09.63
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.85
5 Eliška RadikovskáEliška Radikovská 05 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 10.09
6 Nikola EgrováNikola Egrová 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 10.10
7 Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 10.73
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.46 7.00
2 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 08.49 5.00
3 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 08.75 4.00
4 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 08.77 3.00
5 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.01 2.00
6 Patricia RemiášováPatricia Remiášová 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.41 1.00
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 43.86 11.00
2 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 46.88 9.00
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 48.44 8.00
4 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 49.10 6.00
5 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 49.23 5.00
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 53.65 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 48.90 7.00
2 Karel JahnKarel Jahn 03 AC Domažlice AC Domažlice 50.31 4.00
3 Jakub StrádalJakub Strádal 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 52.75 2.00
4 Aleš PretlAleš Pretl 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 53.95
5 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 60.28
6 Jan MalátJan Malát 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 63.81
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC Domažlice AC Domažlice 51.77 3.00
2 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 54.27
3 Pavel HiklPavel Hikl 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 56.32
4 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 56.46
5 Šimon KnoppŠimon Knopp 05 AC Domažlice AC Domažlice 57.24
6 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 69.10
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 47.70 7.00
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 48.21 5.00
3 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 48.27 4.00
4 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 50.14
5 Patricia RemiášováPatricia Remiášová 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 51.80
MB Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 48.40 3.00
2 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 02 AC Domažlice AC Domažlice 51.05
3 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 52.66
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 54.21
5 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 54.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GygalováKateřina Gygalová 03 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 51.78
2 Nikola EgrováNikola Egrová 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 57.00
3 Lucie HuclováLucie Huclová 06 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 57.66
4 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 59.23
5 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 AC Domažlice AC Domažlice 72.64
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 03 AC Domažlice AC Domažlice 48.50 2.00
2 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 48.81 1.00
3 Nikola MelicharováNikola Melicharová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 49.94
4 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 57.29
5 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 63.61
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 54.59
2 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 62.19
MB Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice AC Domažlice 56.61
Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice AC Domažlice DNS
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 1:52.85 11.00
2 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC Domažlice AC Domažlice 1:59.03 9.00
3 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 2:05.46 8.00
4 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2:06.78 7.00
5 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2:07.26 6.00
6 Jan MahdalJan Mahdal 03 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 2:17.33 5.00
7 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC Domažlice AC Domažlice 2:27.61 4.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 1:50.98 7.00
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 1:51.43 5.00
3 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 1:52.95 4.00
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 1:56.62 3.00
5 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 2:02.09 2.00
6 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2:05.14 1.00
7 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice AC Domažlice 2:11.18
8 Aneta RončákováAneta Rončáková 04 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2:19.67
9 Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2:23.41
MB Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:16.43
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 24.6.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice AC Domažlice 12.09 9.00
2 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC Domažlice AC Domažlice 12.12 8.00
3 Ondřej SuchýOndřej Suchý 02 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 12.14 7.00
4 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 12.42 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 11.07 11.00
2 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek 02 AC Domažlice AC Domažlice 13.18 5.00
3 Jonáš KohoutekJonáš Kohoutek 03 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 13.57 4.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.6.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MelicharováNikola Melicharová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 11.20 7.00
2 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice AC Domažlice 11.72 5.00
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 11.79 4.00
4 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 03 AC Domažlice AC Domažlice 12.25 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.6.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 12.66 2.00
2 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 13.05 1.00
3 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC Domažlice AC Domažlice 14.19
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hůrka, Chadim, Kutil, Kohoutek Hůrka, Chadim, Kutil, Kohoutek MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 36.55 11.00
2 Zálešák, Paruch, Pretl, Vetengl Zálešák, Paruch, Pretl, Vetengl AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 37.55 9.00
3 Hamadej, Jahn, Sedláček, Váchal K. Hamadej, Jahn, Sedláček, Váchal K. AC Domažlice AC Domažlice 37.58 8.00
4 Strádal, Bercha, Albrecht, Suchý Strádal, Bercha, Albrecht, Suchý ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 38.02 7.00
5 Holomoj, Hikl, Pikáli, Kolář Holomoj, Hikl, Pikáli, Kolář MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 43.91 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašíková, Furstová, Gabrišková, Löblová Kašíková, Furstová, Gabrišková, Löblová TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 35.05 7.00
2 Trávová, Gygalová, Husárková, Pavlíčková Trávová, Gygalová, Husárková, Pavlíčková ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 35.78 5.00
3 Brotánková, Grulichová, Mildnerová, Šebestová Brotánková, Grulichová, Mildnerová, Šebestová AC Domažlice AC Domažlice 36.68 4.00
4 Šantínová, Velkoborská, Borsiková, Ščasnárová Šantínová, Velkoborská, Borsiková, Ščasnárová AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 36.75 3.00
MB Rybáčková, Steinerová, Štěrbová, Melicharová Rybáčková, Steinerová, Štěrbová, Melicharová AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 35.40
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašíková L., Suchánková, Rončáková, Poláková Kašíková L., Suchánková, Rončáková, Poláková TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 37.47 2.00
2 Plačková, Sičaková, Egrová, Šlajerová Plačková, Sičaková, Egrová, Šlajerová ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 38.10 1.00
3 Radikovská, Krajčíková, Matúšková, Matúšová Radikovská, Krajčíková, Matúšková, Matúšová TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 39.81
4 Huclová, Azari, Matoušková, Šauli Huclová, Azari, Matoušková, Šauli AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 40.57
5 Doušová, Faschingbauerová, Rašková, Tomanová Š Doušová, Faschingbauerová, Rašková, Tomanová Š AC Domažlice AC Domažlice 42.94
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.39 Body
1 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC Domažlice AC Domažlice
02 1.30 OOOOXOXXX 11.00
2 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 1.25 OOXOXXOXXX 9.00
3 Vojtěch BrejchaVojtěch Brejcha
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
03 1.20 OXOOXXX 8.00
4 Matěj AlbrechtMatěj Albrecht
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
04 1.10 OXXX 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.39 Body
1 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 1.33 OOOOOXOXXX 7.00
2 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 1.25 OOOOXXX 5.00
3 Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
03 1.25 OOOXXOXXX 4.00
4 Barbora PlačkováBarbora Plačková
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
02 1.25 OOXXOXXOXXX 3.00
5 Nikola MelicharováNikola Melicharová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
03 1.20 OOXXOXXX 2.00
6 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 1.10 OXXX 1.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 4.45 3.994.253.974.254.214.454.28 11.00
2 Josef VáchalJosef Váchal
AC Domažlice AC Domažlice
03 4.26 3.903.994.024.024.224.264.15 9.00
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 4.19 4.103.92X4.104.184.194.17 8.00
4 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn
AC Domažlice AC Domažlice
02 4.10 3.743.933.683.934.063.984.10 7.00
5 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
03 4.07 4.07XX4.07X3.753.78 6.00
6 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 4.00 3.923.85-3.924.003.933.99 5.00
7 Jiří ChadimJiří Chadim
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
04 3.89 X3.893.813.893.873.843.85 4.00
8 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
03 3.85 3.853.82-3.853.383.84X 3.00
9 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 3.68 3.263.68-3.68 2.00
10 Theodor KrajčíTheodor Krajčí
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
04 3.40 3.183.40X3.40 1.00
11 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
04 3.38 3.382.913.013.38
12 Jan MoravecJan Moravec
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
05 2.95 2.85X2.952.95
13 Radek KutilRadek Kutil
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
04 2.92 2.892.922.492.92
14 Ondřej MahdalOndřej Mahdal
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
06 2.69 2.402.362.692.69
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 4.67 4.554.674.594.67X4.354.64 7.00
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 4.59 X-4.254.254.594.594.54 5.00
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 4.26 4.174.264.204.264.22XX 4.00
4 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
03 4.15 3.96--3.964.153.613.90 3.00
5 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice AC Domažlice
02 4.02 3.773.913.933.933.944.014.02 2.00
6 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 3.85 3.853.723.573.853.563.24X 1.00
7 Vanessa KašíkováVanessa Kašíková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
05 3.73 3.393.543.563.563.733.723.73
8 Patricia RemiášováPatricia Remiášová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 3.72 X3.66X3.663.673.663.72
9 Aneta RončákováAneta Rončáková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
04 3.52 3.383.493.523.52
10 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
AC Domažlice AC Domažlice
03 3.48 3.233.48X3.48
11 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
04 3.41 3.413.263.173.41
12 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
04 3.26 3.262.993.223.26
13 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice AC Domažlice
04 3.11 3.112.962.433.11
14 Kateřina DunováKateřina Dunová
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
05 3.04 3.042.762.943.04
MB Aneta ŠleisováAneta Šleisová
AC Domažlice AC Domažlice
04 3.42
MB Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.28
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 10.43 09.6310.4309.6610.4310.1110.06- 7.00
2 Veronika PíclováVeronika Píclová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 09.05 07.8309.0507.5409.0508.7008.9408.46 5.00
3 Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
02 09.03 08.4708.1307.9308.4709.0308.8908.94 4.00
4 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice AC Domažlice
02 08.89 07.3107.7908.8908.89X08.3607.02 3.00
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 08.67 08.4107.8207.6808.4108.0908.2108.67 2.00
6 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 08.06 07.8607.6007.3807.8607.9808.0607.22 1.00
7 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 07.37 06.8306.6707.0707.0707.1106.8507.37
8 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 06.73 06.7306.5206.5606.7306.7106.3506.64
9 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 06.68 X06.6606.6806.68
10 Šárka TomanováŠárka Tomanová
AC Domažlice AC Domažlice
04 04.27 X04.0904.2704.27
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC Domažlice AC Domažlice
02 07.85 07.34X07.1507.3407.3007.8507.16 11.00
2 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
04 07.63 07.6307.0006.8807.6306.3806.8106.30 9.00
3 David SedláčekDavid Sedláček
AC Domažlice AC Domažlice
02 06.96 X06.96X06.9606.4605.6506.73 8.00
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
04 06.79 06.6906.7906.5906.7906.7306.6506.76 7.00
5 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
04 06.18 06.1805.5405.8206.1805.8306.1605.53 6.00
6 Jiří DančlJiří Dančl
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
02 06.08 06.0805.9905.8706.0805.5605.1904.89 5.00
7 David SekerákDavid Sekerák
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
02 05.68 05.6805.58X05.6805.40X05.34 4.00
8 Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 05.45 05.45X05.2005.4505.1804.7704.75 3.00
9 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
03 04.26 03.9604.2604.1304.26 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 56.02 11.00
2 Jakub DavidíkJakub Davidík
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 49.78 9.00
3 David SedláčekDavid Sedláček
AC Domažlice AC Domažlice
02 49.30 8.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
04 46.05 7.00
5 Josef VáchalJosef Váchal
AC Domažlice AC Domažlice
03 42.42 6.00
6 David KolářDavid Kolář
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
03 41.68 5.00
7 Jan MahdalJan Mahdal
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
03 39.84 4.00
8 Matěj AlbrechtMatěj Albrecht
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
04 35.90 3.00
9 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
04 35.34 2.00
10 Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 33.64 1.00
11 Radek KutilRadek Kutil
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
04 31.58
12 Ondřej MahdalOndřej Mahdal
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
06 31.02
13 Kristián VáchalKristián Váchal
AC Domažlice AC Domažlice
04 30.80
14 Jiří DančlJiří Dančl
MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice
02 29.65
15 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
04 28.28
Vojtěch BrejchaVojtěch Brejcha
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
03 NM
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SičákováPetra Sičáková
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
03 46.54 7.00
2 Renata HusárkováRenata Husárková
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
03 42.13 5.00
3 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 37.84 4.00
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 36.77 3.00
5 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
04 35.58 2.00
6 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 29.99 1.00
7 Eliška RadikovskáEliška Radikovská
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
05 18.56
8 Kateřina DunováKateřina Dunová
ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany
05 15.50
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 149.00
2 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice AC Domažlice 115.00
3 NYRAN NYRAN ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 080.00
4 MILDO MILDO MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 079.00
5 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 032.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 600 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 300 m, 300 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 085.00
2 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 050.00
3 NYRAN NYRAN ATLETCLUB Nýřany ATLETCLUB Nýřany 044.00
4 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice AC Domažlice 019.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 600 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m, 60 m př., 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 4 závodníků