Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (dvojboj)

Praha-Podvinný Mlýn (11. 6. 2015)

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.46
2 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.41
3 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.41
4 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.26
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
04 1.23
6 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.23
7 Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 1.20
8 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.20
9 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.15
10 David BalcarDavid Balcar
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.10
11 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 1.10
12 Jakub KrejčířJakub Krejčíř
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 1.10
13= Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.05
13= Kryštof DušekKryštof Dušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.05
15 Lukáš MyslínLukáš Myslín
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.05
Šimon VojtaŠimon Vojta
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 DNS
Martin KostkaMartin Kostka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 NH
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 1.27
2 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.27
3 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.27
4 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1.21
5 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.18
6= Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 1.15
6= Sofie SolárováSofie Solárová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.15
6= Sára TomaštíkováSára Tomaštíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.15
9= Jessica CrowtherJessica Crowther
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.15
9= Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 1.15
9= Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.15
12= Adéla BerounskáAdéla Berounská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.10
12= Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 1.10
14 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 1.10
15 Sára JanouškováSára Janoušková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1.05
16 Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 1.00
17= Barbora PolákováBarbora Poláková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 1.00
17= Barbora DudkovaBarbora Dudkova
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 1.00
Judita ŠrajerováJudita Šrajerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 DNS
Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 DNS
Aneta KůrkováAneta Kůrková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 DNS
Anežka KuchynkováAnežka Kuchynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Barbora KorbelováBarbora Korbelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 NH
Anežka HanuškováAnežka Hanušková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 NH
Barbora KopáčováBarbora Kopáčová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 NH
Celkem 25 závodníků