Atletická středa
Břeclav (5. 8. 2015)60 m - Muži
(st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín HorváthAntonín Horváth | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.62 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HálaLukáš Hála | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.67 | |||||||||||||||
3 | Dominik KáňaDominik Káňa | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.73 | |||||||||||||||
4 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 07.84 | |||||||||||||||
5 | Adam HorákAdam Horák | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.85 | |||||||||||||||
6 | Denis KukelkaDenis Kukelka | 99 | TJ Sokol Opava | 07.94 | |||||||||||||||
7 | Jan KramolišJan Kramoliš | 99 | TJ Sokol Opava | 07.95 | |||||||||||||||
8 | Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský | 95 | TJ Sokol Opava | 07.97 | |||||||||||||||
9 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Kyjov | 08.02 | |||||||||||||||
10 | Karel ŠtoglKarel Štogl | 73 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.13 | |||||||||||||||
11 | Jakub KopiarJakub Kopiar | 99 | Slovensko | 08.44 | |||||||||||||||
12 | Petr JulínekPetr Julínek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.49 | |||||||||||||||
13 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.69 | |||||||||||||||
14 | Mikuláš KřešťákMikuláš Křešťák | 04 | Atletický klub Kyjov | 10.66 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
60 m - Ženy
(st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.54 | |||||||||||||||
4 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.57 | |||||||||||||||
5 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.76 | |||||||||||||||
6 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.86 | |||||||||||||||
7 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 08.89 | |||||||||||||||
8 | Nikola MatýskováNikola Matýsková | 99 | TJ Sokol Opava | 08.90 | |||||||||||||||
9 | Josefína KomínkováJosefína Komínková | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.94 | |||||||||||||||
10 | Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.01 | |||||||||||||||
11 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 09.04 | |||||||||||||||
12 | Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová | 99 | TJ Sokol Opava | 09.15 | |||||||||||||||
13 | Anna BravencováAnna Bravencová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.17 | |||||||||||||||
14 | Nela StratilováNela Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 09.23 | |||||||||||||||
15 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | Slovensko | 09.39 | |||||||||||||||
16 | Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.61 | |||||||||||||||
17 | Mária ŠimekováMária Šimeková | 03 | Slovensko | 09.65 | |||||||||||||||
18 | Kristina PaulíkováKristina Paulíková | 98 | Slovensko | 10.15 | |||||||||||||||
19 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 10.47 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
600 m - Muži (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KopiarJakub Kopiar | 99 | Slovensko | 1:30.49 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KynickýLukáš Kynický | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:33.43 | |||||||||||||||
3 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 1:37.26 | |||||||||||||||
4 | Karel ŠtoglKarel Štogl | 73 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 1:41.96 | |||||||||||||||
5 | Denis KukelkaDenis Kukelka | 99 | TJ Sokol Opava | 1:56.54 | |||||||||||||||
6 | Mikuláš KřešťákMikuláš Křešťák | 04 | Atletický klub Kyjov | 2:01.98 | |||||||||||||||
7 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 2:09.71 | |||||||||||||||
8 | Jan KramolišJan Kramoliš | 99 | TJ Sokol Opava | 2:10.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
600 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 1:40.74 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:46.23 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | Slovensko | 1:50.72 | |||||||||||||||
4 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 1:51.85 | |||||||||||||||
5 | Tereza VelichováTereza Velichová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 1:53.38 | |||||||||||||||
6 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:54.02 | |||||||||||||||
7 | Kristina PaulíkováKristina Paulíková | 98 | Slovensko | 1:55.56 | |||||||||||||||
8 | Mária ŠimekováMária Šimeková | 03 | Slovensko | 1:59.73 | |||||||||||||||
9 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 2:20.09 | |||||||||||||||
10 | Nikola MatýskováNikola Matýsková | 99 | TJ Sokol Opava | 2:23.52 | |||||||||||||||
11 | Nela StratilováNela Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 2:29.99 | |||||||||||||||
12 | Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová | 99 | TJ Sokol Opava | 2:30.04 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 6.45 | ||||||||||||||||
2 |
Adam ZelinkaAdam Zelinka
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
91 | 6.37 | ||||||||||||||||
3 |
Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 5.79 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 4.03 | ||||||||||||||||
5 |
Petr JulínekPetr Julínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.87 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 4.91 | ||||||||||||||||
2 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.76 | ||||||||||||||||
3 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 4.69 | ||||||||||||||||
4 |
Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 4.60 | ||||||||||||||||
5 |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.48 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Slavoj Stará Boleslav |
02 | 4.46 | ||||||||||||||||
7 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 4.36 | ||||||||||||||||
8 |
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová
Slovensko |
02 | 3.98 | ||||||||||||||||
9 |
Mária ŠimekováMária Šimeková
Slovensko |
03 | 3.95 | ||||||||||||||||
10 |
Magdaléna BukovskáMagdaléna Bukovská
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 3.45 | ||||||||||||||||
11 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.19 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolina SmrekováKarolina Smreková
Slovensko |
98 | 37.58 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AK Hodonín |
99 | 36.79 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 22.27 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 30.69 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DavidJan David
AK Hodonín |
99 | 38.73 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 31.77 | ||||||||||||||||
3 |
Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 27.40 | ||||||||||||||||
4 |
Daniel ŠírDaniel Šír
AK Hodonín |
99 | 23.19 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický
TJ Lokomotiva Břeclav |
89 | 31.21 | ||||||||||||||||
2 |
Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice |
52 | 20.75 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 5.8.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová
Slovensko |
02 | 35.72 | ||||||||||||||||
2 |
Magdaléna BukovskáMagdaléna Bukovská
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 34.16 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 32.79 | ||||||||||||||||
4 |
Mária ŠimekováMária Šimeková
Slovensko |
03 | 20.86 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |