Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinská půlka

Bílina (15. 8. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 06.97 893
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 06.99 886
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.06 861
4 Petr LichýPetr Lichý 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.07 858
5 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 07.17 823
6 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.21 809
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.16 826
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.21 809
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.27 789
4 Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.31 775
5 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.65 665
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.8.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 07.31 775
2 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 07.40 745
3 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 07.52 706
4 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 07.61 678
5 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.70 650
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KučeraKarel Kučera 99 ASK LovosiceASK Lovosice 07.40 745
2 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.41 742
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.52 706
4 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 07.68 656
5 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.92 583
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.70 650
2 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.99 563
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 08.04 548
4 Roman HanákRoman Hanák 00 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.07 540
5 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.36 460
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.08 537
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.16 514
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.26 487
4 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.64 388
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.65 959
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.73 933
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.00 848
4 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24 776
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 08.26 770
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.18 794
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 08.32 752
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.39 732
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 08.64 662
5 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.11 538
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.21 785
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.24 776
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.62 667
4 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.67 654
5 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka 09.03 558
6 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 SpasticHandicapSpasticHandicap 11.39 109
Celkem 6 závodníků