Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinská půlka

Bílina (15. 8. 2015)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.13 870
2 Petr LichýPetr Lichý 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.24 859
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.29 854
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 22.49 834
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.15 771
Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 22.70 814
2 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.16 770
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.42 746
4 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.28 668
Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.8.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 23.81 710
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 23.92 700
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.22 673
4 Karel KučeraKarel Kučera 99 ASK LovosiceASK Lovosice 24.33 664
Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina DNS
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 24.05 689
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 24.51 648
3 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 24.74 628
4 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 24.93 612
5 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.35 577
Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.18 591
2 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.57 559
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 26.26 504
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 26.47 488
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 26.52 484
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 15.8.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 26.76 466
2 Roman HanákRoman Hanák 00 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 27.21 432
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 27.62 403
4 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.25 296
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.81 904
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.18 870
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.21 779
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.58 747
5 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.98 713
6 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.77 649
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 27.40 679
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 27.61 662
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.02 629
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.42 598
Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 15.8.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 28.72 575
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.34 529
3 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka 30.11 474
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.20 468
Celkem 4 závodníků