Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlín 2015

Zlín (15. 8. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.41
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.49
3 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.75
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.08
5 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik DostálekDominik Dostálek 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.00
2 Jakub VořechovskýJakub Vořechovský 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.73
3 Jakub SlivkaničJakub Slivkanič 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.80
4 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.08
5 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.68
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia FularOliwia Fular 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 09.01
2 Lea ČagánkováLea Čagánková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.02
3 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.12
4 Martyna RutkowskaMartyna Rutkowska 00 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 09.28
5 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.49
6 Zuzanna ZiembaZuzanna Ziemba 03 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 09.70
7 Anežka HenzlováAnežka Henzlová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.82
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.53
2 Daria KwašnyDaria Kwašny 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 08.75
3 Wiktoria LisWiktoria Lis 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 09.07
4 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.61
5 Karolína PoláškováKarolína Polášková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.94
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.61
2 Oleh DanylyukOleh Danylyuk 89 SC "Orion Olympic" LvivSC "Orion Olympic" Lviv 10.86
3 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 11.33
4 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.43
5 Maciej WatolaMaciej Watola 91 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 11.54
6 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.68
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.63
Jacek WierzbickiJacek Wierzbicki 83 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 11.63
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 11.71
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.99
5 Maciej ZiembaMaciej Ziemba 96 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 12.15
6 Kamil OsiekKamil Osiek 96 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 12.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 11.45
2 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.11
3 Nnaemeka OkonkwoNnaemeka Okonkwo 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.44
4 Petr ŘehoříkPetr Řehořík 95 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.79
5 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.01
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.88
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.40
3 Magda GorzkowskaMagda Gorzkowska 92 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 12.43
4 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.96
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.09
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.13
7 Agata BrandykAgata Brandyk 92 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 13.33
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina JauernigKarolina Jauernig 99 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 13.55
2 Daria KwašnyDaria Kwašny 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 14.25
3 Lucie UhrováLucie Uhrová 88 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.66
4 Wiktoria LisWiktoria Lis 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 14.74
5 Oliwia FularOliwia Fular 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 14.93
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.56
2 Oleh DanylyukOleh Danylyuk 89 SC "Orion Olympic" LvivSC "Orion Olympic" Lviv 22.20
3 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 22.69
4 Jacek WierzbickiJacek Wierzbicki 83 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 23.30
5 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 23.42
6 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 23.61
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.75
3 Maciej ZiembaMaciej Ziemba 96 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 24.26
4 Kamil OsiekKamil Osiek 96 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 24.76
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.07
6 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.24
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.8.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 23.33
2 Nnaemeka OkonkwoNnaemeka Okonkwo 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.13
3 Dominik DostálekDominik Dostálek 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.79
4 Petr ŘehoříkPetr Řehořík 95 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.29
5 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.03
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.00
2 Magda GorzkowskaMagda Gorzkowska 92 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 24.55
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.30
4 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.02
5 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.15
6 Magdalena CisekMagdalena Cisek 90 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 27.37
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.89
8 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 29.94
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.8.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 27.03
2 Agata BrandykAgata Brandyk 92 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 27.50
3 Karolina JauernigKarolina Jauernig 99 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 27.65
4 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 28.36
5 Martyna RutkowskaMartyna Rutkowska 00 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 30.28
6 Zuzanna ZiembaZuzanna Ziemba 03 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 31.85
Celkem 6 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Damian PasekDamian Pasek 85 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 2:31.70
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:34.73
3 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:36.60
4 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:37.50
5 Matěj BeníčekMatěj Beníček 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:37.72
Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk DNF
Celkem 6 závodníků

1000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:32.64
2 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:44.24
3 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 AC MalackyAC Malacky 2:51.01
4 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:54.09
5 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:56.29
6 Karel ZámečníkKarel Zámečník 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:58.13
7 Kamil KušKamil Kuš 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 3:08.68
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klocova Lucia HrivnákKlocova Lucia Hrivnák 83 AK ZTS MartinAK ZTS Martin 2:45.55
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:57.72
3 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:04.17
4 Katarzyna GalaKatarzyna Gala 00 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 3:07.59
5 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:08.40
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3:10.94
7 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 3:12.44
8 Alexandra GalaAlexandra Gala 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 3:15.87
9 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:22.34
10 Natalia StopyraNatalia Stopyra 01 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 3:23.88
11 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 3:27.39
12 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 3:33.34
13 Martina OnderkováMartina Onderková 93 AK ŠternberkAK Šternberk 3:44.64
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:06.75
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10:10.02
3 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 11:07.87
Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 AC MalackyAC Malacky DNF
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David ŠuteraDavid Šutera
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 2.14
2 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 2.01
3 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 1.96
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.96
5 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.96
6 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.91
8 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.86
7 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.86
9 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.81
10 Maciej WatolaMaciej Watola
TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów
91 1.76
11 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.76
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 NH
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.72
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.67
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 1.67
4 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.57
5 Jakub SlivkaničJakub Slivkanič
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.52
6 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.42
7 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.32
8 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.22
9 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.22
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
MS Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.21
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.01
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 2.81
3 Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 2.01
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.30 +1.0 m/s
2 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.62 -0.7 m/s
3 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.47 +2.7 m/s 4.30 -1.1 m/s
4 Lea ČagánkováLea Čagánková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.16 +3.6 m/s 4.15 -0.2 m/s
5 Lucie UhrováLucie Uhrová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
88 4.16 +1.0 m/s
6 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.71 +0.3 m/s
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dmytro ChornotaDmytro Chornota
SC "Orion Olympic" LvivSC "Orion Olympic" Lviv
87 15.48 +0.7 m/s
2 Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 15.04 -0.5 m/s
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 14.43 -0.1 m/s
4 Orest BulakOrest Bulak
SC "Orion Olympic" LvivSC "Orion Olympic" Lviv
84 14.37 +0.4 m/s
5 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14.18 -0.4 m/s
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 13.96 +1.1 m/s
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 13.42 +1.1 m/s
8 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 13.12 -0.4 m/s
9 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 13.06 +0.2 m/s
10 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 13.01 +0.8 m/s
11 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 12.81 +1.5 m/s
12 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 12.15 -0.4 m/s
13 Jiří CejnarJiří Cejnar
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 11.15 +0.1 m/s
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 15.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maximilián SlezákMaximilián Slezák
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
96 65.81
2 Erik VeselýErik Veselý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 60.62
3 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 59.01
Celkem 3 závodníků