3.kolo KP přípravek Olomouckého kraje
Olomouc (22. - 22. 6. 2015)800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (po, 22.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | AK Olomouc | 2:46.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | SK Přerov | 2:53.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub PospíšilJakub Pospíšil | 05 | TJ Šumperk | 2:59.57 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Marek ZdražilMarek Zdražil | 05 | SK Přerov | 3:00.84 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | David StřídaDavid Střída | 05 | Atletické přípravky Olomouc | 3:01.56 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Matěj HápMatěj Háp | 04 | AK Olomouc | 3:04.79 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk | 3:05.02 | 1.00 | ||||||||||||||
8 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 04 | AC Prostějov | 3:07.07 | |||||||||||||||
9 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | AC Prostějov | 3:08.62 | |||||||||||||||
10 | Jan KadalaJan Kadala | 04 | SK Přerov | 3:09.64 | |||||||||||||||
Viktor DoležalViktor Doležal | 04 | SK Přerov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (po, 22.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk | 2:58.32 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | David HastíkDavid Hastík | 06 | SK Přerov | 2:59.48 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon SpurnýŠimon Spurný | 06 | AK Šternberk | 3:04.63 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | SK Přerov | 3:06.73 | |||||||||||||||
5 | Jakub DostálekJakub Dostálek | 05 | AC Prostějov | 3:07.92 | |||||||||||||||
6 | Samuel PungeSamuel Punge | 06 | SK Přerov | 3:09.12 | |||||||||||||||
7 | Matthew HockadayMatthew Hockaday | 07 | AK Olomouc | 3:10.67 | |||||||||||||||
8 | Jakub NezvalJakub Nezval | 06 | SK Hranice | 3:10.74 | |||||||||||||||
9 | Matěj HýbnerMatěj Hýbner | 05 | TJ Uničov | 3:14.64 | |||||||||||||||
10 | Pavel NečekPavel Neček | 05 | TJ Uničov | 3:16.06 | |||||||||||||||
11 | Filip ŠenkFilip Šenk | 05 | SK Přerov | 3:17.73 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |