Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha (25. 8. 2015)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.57 6.00
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.75 5.00
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.04 4.00
4 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.21 3.00
5 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.29 0.50
6 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.30
7 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.48
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.41 8.00
2 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.22 2.00
3 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.29 0.50
4 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.32
5 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.83
6 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.92
7 Jan HečkoJan Hečko 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.18
MB Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.19
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 25.8.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.30 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.34 9.00
3 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.51 7.00
MB Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.86
MB Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.67
MB Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.69
MB Lukáš HúskaLukáš Húska 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.72
MB Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.92
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.31 11.00
2 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.52 9.00
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.66 8.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.95 7.00
5 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.05 6.00
6 Matěj TolarMatěj Tolar 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.21 5.00
7 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.34 3.00
8 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.52
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.29 4.00
2 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.37 2.00
3 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.41 1.00
4 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.56
5 David KalnýDavid Kalný 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.68
6 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.94
7 Vojtěch BergerVojtěch Berger 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.48
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.81 11.00
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.89 9.00
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.09 8.00
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.23 7.00
5 Natálie MoláčkováNatálie Moláčková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.33 6.00
6 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.36 5.00
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.40 4.00
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.75 3.00
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.93 2.00
4 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.94 1.00
5 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.98
6 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.22
7 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.23
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.88 11.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.27 9.00
3 Tina KititiTina Kititi 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.70 8.00
4 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.70 7.00
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.33 2.00
6 Lucie MutinskáLucie Mutinská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.92
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.90 6.00
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.13 5.00
3 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.15 4.00
4 Tereza BútorováTereza Bútorová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.35 1.00
Linda PrůšováLinda Průšová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 25.8.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DudkováBarbora Dudková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.22 3.00
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.53
3 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.57
4 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.65
5 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.81
6 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.89
Jindra SrnskáJindra Srnská 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.64 6.00
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.96 4.00
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.13 3.00
4 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.34 1.00
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.46
6 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.92
Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.58
2 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.06
3 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.73
4 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.04
5 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.39
MB Lukáš HúskaLukáš Húska 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
MB Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.64
Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.43 7.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.94 5.00
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.26 2.00
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.74
5 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.91
6 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.13
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 25.8.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.48 11.00
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.00 9.00
3 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.05 8.00
4 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.88
MB Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.48
MB Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.69
MB Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.22
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.72 11.00
2 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.54 9.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.29 8.00
4 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.32 7.00
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.32 6.00
6 Matěj TolarMatěj Tolar 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.10 5.00
7 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.17 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.22 3.00
2 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.23 2.00
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.36
4 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.74
5 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.82
6 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.89
7 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.10
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 25.8.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.29 1.00
2 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.99
3 David KalnýDavid Kalný 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.16
4 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.36
5 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.25
6 Vojtěch BergerVojtěch Berger 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 27.38
Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.99 11.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.23 9.00
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.54 8.00
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.55 7.00
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.56 6.00
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.03 5.00
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.10 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.85 3.00
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.34 1.00
3 Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.40
4 Barbora ČadováBarbora Čadová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.88
5 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.25
6 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.02
Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 25.8.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MoláčkováNatálie Moláčková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.90 2.00
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.66
3 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.64
4 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.73
5 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.16
6 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.35
Barbora MatoušováBarbora Matoušová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.03 11.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.96 9.00
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.55 8.00
4 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.77 7.00
5 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.02 6.00
6 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.29 5.00
7 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.06
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.76 4.00
2 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.22 3.00
3 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.26 2.00
4 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.40 1.00
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.51
6 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.65
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.24
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.94
2 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.89
3 Tereza BútorováTereza Bútorová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.97
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.23
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.60
6 Lucie MutinskáLucie Mutinská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 31.62
7 Tereza KlečkováTereza Klečková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.42
Jindra SrnskáJindra Srnská 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.61 11.00
2 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.34 9.00
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.10 8.00
4 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.58 7.00
5 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.66 6.00
6 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:05.92 5.00
7 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:08.11 4.00
8 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:09.88 3.00
9 Štěpán RejentŠtěpán Rejent 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:10.01 2.00
10 Pavel SieglPavel Siegl 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:10.24 1.00
11 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:16.43
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.16 11.00
2 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.32 9.00
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.48 8.00
4 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:14.25 7.00
5 Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:34.03 6.00
6 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:52.95 5.00
Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:23.27 11.00
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:23.62 9.00
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.53 8.00
4 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:28.40 7.00
5 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.77 6.00
6 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.27 5.00
7 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.36 4.00
8 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.97 3.00
9 Tereza BlažkováTereza Blažková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.16 2.00
10 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:49.60 1.00
11 Natalia StavrovskajaNatalia Stavrovskaja 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:51.39
Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:32.69 11.00
2 Marie HochmanováMarie Hochmanová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.50 9.00
3 Anna SieglováAnna Sieglová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:47.72 8.00
4 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:52.00 7.00
5 Tereza KlečkováTereza Klečková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:00.73 6.00
Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Jana SantolíkováJana Santolíková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 7 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08:57.07 11.00
2 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:59.40 9.00
3 Petr KlímaPetr Klíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:31.23 8.00
4 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:35.19 7.00
5 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:02.41 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10:23.56 11.00
Celkem 1 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:53.22 11.00
2 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:20.77 9.00
3 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:31.88 8.00
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:52.86 7.00
5 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:53.28 6.00
6 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:59.32 5.00
7 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13:40.29 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12:36.94 11.00
2 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:01.76 9.00
3 Johana FeixováJohana Feixová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15:06.92 8.00
Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.98 11.00
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.74 9.00
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.85 8.00
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.28 7.00
5 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.53 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.13 5.00
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.54 4.00
3 Alice BoučkováAlice Boučková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.91 3.00
4 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.09 2.00
Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.83 11.00
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.43 9.00
3 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.75 8.00
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.90 7.00
5 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.99 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.54 5.00
2 Veronika HavelkováVeronika Havelková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.31 4.00
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.65 3.00
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.13 2.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.30 11.00
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.80 9.00
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.65 8.00
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.70 7.00
5 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.56 6.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 25.8.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.16 11.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.31 9.00
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.74 8.00
4 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.13 7.00
Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 25.8.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.46 6.00
2 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.91 5.00
3 Filip KrálFilip Král 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.95 4.00
4 Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.82 3.00
MB Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.56
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.86 11.00
2 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 1.75 9.00
3 Jan HečkoJan Hečko
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 1.70 8.00
4 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 1.65 7.00
5 Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 1.55 6.00
6 Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 1.50 5.00
Hynek HampelHynek Hampel
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 DNS
Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.83 11.00
2 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.70 9.00
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.70 8.00
4 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.65 7.00
5= Jakub VlčekJakub Vlček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 1.65 5.50
5= Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.65 5.50
7 Jakub StanovskýJakub Stanovský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 1.65 4.00
8 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.65 3.00
9 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.60 2.00
10 Filip KrálFilip Král
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.55 1.00
11 Karel ŠtolfaKarel Štolfa
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
98 1.50
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 3.80 11.00
2 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2.60 9.00
Lucie ChoděrováLucie Choděrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 NH
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.10 11.00
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.50 9.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.29 +0.1 m/s 11.00
2 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.07 +0.0 m/s 9.00
3 Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 5.71 -0.4 m/s 8.00
4 David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 5.69 +0.5 m/s 7.00
5 Jan HečkoJan Hečko
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 5.54 -0.4 m/s 6.00
6 Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4.87 -0.8 m/s 5.00
7 Martin KostohryzMartin Kostohryz
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4.80 -1.2 m/s 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 6.36 +1.1 m/s 11.00
2 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.21 -1.0 m/s 9.00
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.12 -0.5 m/s 8.00
4 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.92 -0.4 m/s 7.00
5 Matěj ŠachMatěj Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 5.66 +0.1 m/s 6.00
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.49 -0.9 m/s 5.00
7 Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.27 -0.5 m/s 4.00
8 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 5.25 -0.2 m/s 3.00
9 Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.86 -0.1 m/s 2.00
10 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.68 -0.5 m/s 1.00
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Juniorky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.89 +2.5 m/s 5.83 +1.0 m/s 11.00
2 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.28 +0.6 m/s 9.00
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.20 +1.7 m/s 8.00
4 Natálie KozákováNatálie Kozáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5.02 +0.0 m/s 7.00
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.00 +0.8 m/s 6.00
6 Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 4.80 -0.4 m/s 5.00
7 Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.76 +1.8 m/s 4.00
8 Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 4.51 +0.2 m/s 3.00
9 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 4.29 +1.0 m/s 2.00
MB Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.17 -0.2 m/s
Anna VobeckáAnna Vobecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.07 +1.0 m/s 11.00
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.90 +0.1 m/s 9.00
3 Tina KititiTina Kititi
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.70 -0.3 m/s 8.00
4 Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.60 -0.3 m/s 7.00
5 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.50 -0.3 m/s 6.00
6 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.43 +0.1 m/s 5.00
7 Tereza BútorováTereza Bútorová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.30 -0.8 m/s 4.00
8 Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.28 -0.8 m/s 3.00
9 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.19 +0.2 m/s 2.00
10 Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.13 -0.2 m/s 1.00
11 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.13 +0.2 m/s
12 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.83 +0.5 m/s
Tereza DoubkováTereza Doubková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.52 11.00
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.03 9.00
3 Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 09.21 8.00
4 Marie HochmanováMarie Hochmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.16 7.00
5 Simona VavrováSimona Vavrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 08.78 6.00
6 Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 08.70 5.00
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 08.53 4.00
8 Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 07.99 3.00
9 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 07.28 2.00
10 Helena CaisováHelena Caisová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 07.11 1.00
11 Tereza KlečkováTereza Klečková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 07.00
MB Aneta KopeckáAneta Kopecká
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 09.12
MB Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 08.42
Natálie MoravcováNatálie Moravcová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 DNS
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 11.15 11.00
2 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10.19 9.00
3 Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10.14 8.00
4 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10.00 7.00
5 Hana OndrkováHana Ondrková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 09.36 6.00
6 Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 09.26 5.00
7 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 09.25 4.00
8 Aneta MandováAneta Mandová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 08.00 3.00
9 Eliška PlecitáEliška Plecitá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 07.63 2.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 14.12 11.00
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 13.67 9.00
3 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.35 8.00
4 Jakub StanovskýJakub Stanovský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 12.03 7.00
5 Pavel PetříkPavel Petřík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11.70 6.00
6 Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11.58 5.00
7 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 11.35 4.00
8 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 10.98 3.00
9 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 10.64 2.00
10 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10.11 1.00
11 Josef HozaJosef Hoza
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 09.42
12 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.27
13 František HozaFrantišek Hoza
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 08.38
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 11.45 11.00
2 Václav HejnýVáclav Hejný
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 10.96 9.00
3 Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 10.65 8.00
4 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 09.11 7.00
5 Jan KuklíkJan Kuklík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.07 6.00
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 08.91 5.00
7 Vojtěch MichalVojtěch Michal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 07.39 4.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 33.63 11.00
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 32.74 9.00
3 Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 30.21 8.00
4 Eliška PlecitáEliška Plecitá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 25.62 7.00
5 Aneta KopeckáAneta Kopecká
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 24.35 6.00
6 Anna VobeckáAnna Vobecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 24.12 5.00
7 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 21.79 4.00
8 Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 21.57 3.00
9 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 19.37 2.00
10 Tereza ViplerováTereza Viplerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 15.76 1.00
MB Markéta LiškováMarkéta Lišková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 30.11
Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 DNS
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 24.11 11.00
2 Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 24.00 9.00
3 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 23.98 8.00
4 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 23.92 7.00
5 Simona VavrováSimona Vavrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 21.65 6.00
6 Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 19.53 5.00
7 Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 18.73 4.00
8 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 17.97 3.00
9 Helena CaisováHelena Caisová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 14.74 2.00
Natálie MoravcováNatálie Moravcová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 DNS
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 45.91 11.00
2 Jakub StanovskýJakub Stanovský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 34.38 9.00
3 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 33.31 8.00
4 Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 31.86 7.00
5 Jakub VlčekJakub Vlček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 28.05 6.00
6 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 27.70 5.00
7= Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 27.56 3.50
7= Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 27.56 3.50
9 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 27.01 2.00
10 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 26.56 1.00
11 Matěj TolarMatěj Tolar
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 24.41
12 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 22.73
13 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 22.31
14 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 19.63
15 František HozaFrantišek Hoza
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 17.30
Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 DNS
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 35.70 11.00
2 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 35.10 9.00
3 Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 30.68 8.00
4 Václav HejnýVáclav Hejný
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 28.15 7.00
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 24.03 6.00
Jan SirotekJan Sirotek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 DNS
David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 DNS
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 173.00
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 172.00
3 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 041.00
4 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 028.00
5 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 012.50
6 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 010.50
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., disk 1,75kg, koule 6kg, dálka, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 286.00
2 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 118.00
3 RADPR RADPR SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 025.00
4 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 017.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., disk 1,5kg, koule 5kg, dálka, výška, 100 m, 200 m, 200 m, 110 m př.
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 236.00
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 107.00
3 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 062.00
4 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 029.00
5 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 025.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 100 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, tyč, 100 m, 200 m, 200 m, 100 m př.
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 222.00
2 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 089.00
3 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 078.00
4 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 034.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 100 m př., disk 1kg, koule 3kg, dálka, tyč, 100 m, 100 m, 200 m, 100 m př.
Celkem 4 závodníků