Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha (25. 8. 2015)
800 m - Junioři (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch JosefVojtěch Josef 961204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.61 11.00
2 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.34 9.00
3 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.10 8.00
800 m - Dorostenci (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.16 11.00
2 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.32 9.00
3 Josef AdamecJosef Adamec 990830 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.48 8.00
800 m - Juniorky (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:23.27 11.00
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:23.62 9.00
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.53 8.00
800 m - Dorostenky (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:32.69 11.00
2 Marie HochmanováMarie Hochmanová 995930 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.50 9.00
3 Anna SieglováAnna Sieglová 985411 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:47.72 8.00
3000 m - Junioři (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08:57.07 11.00
2 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:59.40 9.00
3 Petr KlímaPetr Klíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:31.23 8.00
3000 m - Dorostenci (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín SemerádAntonín Semerád 980903 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10:23.56 11.00
3000 m - Juniorky (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:53.22 11.00
2 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:20.77 9.00
3 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:31.88 8.00
3000 m - Dorostenky (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Helena CaisováHelena Caisová 985127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12:36.94 11.00
2 Leona SkleničkováLeona Skleničková 986217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:01.76 9.00
3 Johana FeixováJohana Feixová 985724 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15:06.92 8.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (úterý, 25.8.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.30 11.00
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.80 9.00
3 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.65 8.00