Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha (25. 8. 2015)

skok daleký - Junioři

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.29 +0.1 m/s 11.00
2 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.07 +0.0 m/s 9.00
3 Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 5.71 -0.4 m/s 8.00
4 David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 5.69 +0.5 m/s 7.00
5 Jan HečkoJan Hečko
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 5.54 -0.4 m/s 6.00
6 Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4.87 -0.8 m/s 5.00
7 Martin KostohryzMartin Kostohryz
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4.80 -1.2 m/s 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 6.36 +1.1 m/s 11.00
2 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.21 -1.0 m/s 9.00
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.12 -0.5 m/s 8.00
4 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.92 -0.4 m/s 7.00
5 Matěj ŠachMatěj Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 5.66 +0.1 m/s 6.00
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.49 -0.9 m/s 5.00
7 Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.27 -0.5 m/s 4.00
8 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 5.25 -0.2 m/s 3.00
9 Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.86 -0.1 m/s 2.00
10 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.68 -0.5 m/s 1.00
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Juniorky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.89 +2.5 m/s 5.83 +1.0 m/s 11.00
2 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.28 +0.6 m/s 9.00
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.20 +1.7 m/s 8.00
4 Natálie KozákováNatálie Kozáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5.02 +0.0 m/s 7.00
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.00 +0.8 m/s 6.00
6 Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 4.80 -0.4 m/s 5.00
7 Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.76 +1.8 m/s 4.00
8 Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 4.51 +0.2 m/s 3.00
9 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 4.29 +1.0 m/s 2.00
MB Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.17 -0.2 m/s
Anna VobeckáAnna Vobecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.07 +1.0 m/s 11.00
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.90 +0.1 m/s 9.00
3 Tina KititiTina Kititi
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.70 -0.3 m/s 8.00
4 Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.60 -0.3 m/s 7.00
5 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.50 -0.3 m/s 6.00
6 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.43 +0.1 m/s 5.00
7 Tereza BútorováTereza Bútorová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.30 -0.8 m/s 4.00
8 Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.28 -0.8 m/s 3.00
9 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.19 +0.2 m/s 2.00
10 Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.13 -0.2 m/s 1.00
11 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.13 +0.2 m/s
12 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.83 +0.5 m/s
Tereza DoubkováTereza Doubková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Celkem 13 závodníků