výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha (25. 8. 2015)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08:57.07 11.00
2 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:59.40 9.00
3 Petr KlímaPetr Klíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:31.23 8.00
4 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:35.19 7.00
5 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:02.41 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10:23.56 11.00
Celkem 1 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:53.22 11.00
2 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:20.77 9.00
3 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:31.88 8.00
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:52.86 7.00
5 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:53.28 6.00
6 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:59.32 5.00
7 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13:40.29 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12:36.94 11.00
2 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:01.76 9.00
3 Johana FeixováJohana Feixová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15:06.92 8.00
Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 4 závodníků