Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

Praha (28. 9. 2015)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 28.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:35.74 432
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.72 393
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.82 373
4 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.47 367
5 Ivan DostálIvan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:42.51 367
6 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:43.56 357
7 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:54.50 262
8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.16 249
9 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3:00.77 214
10 Igor RázgaIgor Rázga 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:07.62 167
11 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:13.54 130
12 Filip DavidFilip David 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:22.76 81
Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (po, 28.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.87 483
2 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.79 412
3 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:42.70 365
4 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:44.32 350
5 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.86 345
6 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:44.93 344
7 Filip BartošFilip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:44.97 344
8 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.15 342
9 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:54.12 265
10 Radim DostálRadim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:54.48 262
11 Tadeáš ZelenýTadeáš Zelený 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:57.47 239
12 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:04.92 185
13 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:18.06 105
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (po, 28.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:33.98 450
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.94 420
3 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:37.30 417
4 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:37.67 413
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.77 393
6 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.26 378
7 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:41.61 375
8 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.86 354
9 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:43.98 353
10 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.10 352
11 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:44.30 350
12 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:49.17 307
13 Jan BenešJan Beneš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.88 292
14 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.63 253
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 28.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:34.90 633
2 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:48.81 476
3 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:56.63 397
4 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:59.65 368
5 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:02.08 346
6 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.87 339
7 Adéla BerounskáAdéla Berounská 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:05.33 317
8 Karolína KomárkováKarolína Komárková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:23.36 179
MS Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (po, 28.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna BerounskáAnna Berounská 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.17 515
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:47.14 494
3 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:50.08 463
4 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:50.87 455
5 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:08.61 289
6 Sára MichkováSára Michková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:08.66 289
7 Gabriela ŘehákováGabriela Řeháková 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:16.25 229
8 Adéla BenešováAdéla Benešová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:17.40 220
9 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:23.88 175
10 Zuzana HankeováZuzana Hankeová 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:26.60 158
11 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:44.38 65
Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Eliška PekárkováEliška Pekárková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (po, 28.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabrina SeidlováSabrina Seidlová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:33.20 653
2 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:42.76 542
3 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.00 539
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:51.36 450
5 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:55.91 404
6 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.83 395
7 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:57.12 392
8 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:08.79 288
9 Adéla LonginováAdéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:09.34 283
10 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:09.58 281
11 Nela SimmerlováNela Simmerlová 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 3:12.28 259
12 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:16.00 231
Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 4 (po, 28.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:43.52 533
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:46.90 496
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.55 489
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.65 467
5 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:53.74 425
6 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 2:55.32 410
7 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.34 400
8 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:59.06 374
9 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.82 339
10 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:04.85 321
11 Natalie RakováNatalie Raková 02 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 3:18.47 213
12 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:23.07 181
Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 5 (po, 28.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:31.96 669
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:33.79 646
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:42.00 550
4 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.61 532
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:45.05 516
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.03 474
7 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:50.46 459
8 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.88 454
9 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.22 451
10 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:52.65 436
11 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:52.84 435
12 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.52 389
13 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:13.63 249
Celkem 13 závodníků