výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

Praha (28. 9. 2015)
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2185
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2081
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 2043
4 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1929
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1886
6 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1850
7 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1837
8 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1816
9 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 1768
10 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1651
11 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1560
12 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1554
13 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1492
14 Jan BenešJan Beneš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1454
15 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1437
16 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1427
17 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1376
18 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1360
19 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 1336
20 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1318
21 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1317
22 Radim DostálRadim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1301
23 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1283
24 Tadeáš ZelenýTadeáš Zelený 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1238
25 Filip BartošFilip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1234
26 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1215
27 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1160
28 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 1124
29 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1109
30 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1073
31 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1040
32 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1037
33 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 1024
34 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1019
35 Ivan DostálIvan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 0973
36 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0968
37 Igor RázgaIgor Rázga 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 0618
38 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 0448
39 Filip DavidFilip David 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0359
Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Poznámky:
Hykš S. 2185 (09.74/591-49.26/302-08.29/478-5.06/394-2:36.94/420)

Žák A. 2081 (09.86/568-39.77/222-08.22/498-5.09/400-2:39.77/393)

Podlena D. 2043 (10.30/486-58.28/379-08.45/436-4.92/367-2:41.61/375)

Koblic A. 1929 (10.12/519-52.82/332-08.68/378-4.81/346-2:43.86/354)

Novotný J. 1886 (10.10/522-41.83/239-08.56/408-4.91/365-2:44.10/352)

Klokočník F. 1850 (10.16/511-23.44/92-08.13/523-4.81/346-2:41.26/378)

Vejlupek V. 1837 (10.37/473-36.93/199-08.30/476-4.77/339-2:44.30/350)

Starý A. 1816 (10.82/397-45.79/272-08.70/374-4.68/323-2:33.98/450)

Šmida F. 1768 (10.98/371-50.12/309-08.62/393-4.43/278-2:37.30/417)

Šmergl M. 1651 (11.02/365-37.55/204-08.33/468-4.33/261-2:43.98/353)

Kratochvíl L. 1560 (11.68/268-46.96/282-08.79/352-4.24/245-2:37.67/413)

Polák A. 1554 (11.61/278-52.50/329-09.26/249-4.06/215-2:30.87/483)

Janoušek E. 1492 (11.18/340-44.66/263-08.87/333-4.26/249-2:49.17/307)

Beneš J. 1454 (10.71/415-36.50/196-09.01/302-4.26/249-2:50.88/292)

Pavlica M. 1437 (10.88/387-32.23/161-09.51/201-4.42/276-2:37.79/412)

Dvořák M. 1427 (10.75/408-40.89/232-09.38/226-4.60/308-2:55.63/253)

Randus J. 1376 (11.42/305-38.03/208-09.16/270-4.26/249-2:44.93/344)

Jindra P. 1360 (11.44/302-36.90/199-09.19/264-4.15/230-2:42.70/365)

Veselý F. 1336 (11.89/241-49.14/301-09.57/190-4.29/254-2:44.32/350)

Toula J. 1318 (11.25/330-38.97/216-09.09/285-4.10/222-2:54.12/265)

Hrubý O. 1317 (11.74/260-36.25/193-09.08/287-4.18/235-2:45.15/342)

Dostál R. 1301 (11.68/268-53.35/336-09.43/216-4.08/219-2:54.48/262)

Bucha F. 1283 (11.22/334-56.70/365-09.60/185-4.05/214-3:04.92/185)

Zelený T. 1238 (12.12/212-38.29/210-09.09/285-4.51/292-2:57.47/239)

Bartoš F. 1234 (12.94/124-40.78/231-09.14/274-4.33/261-2:44.97/344)

Hrubý Š. 1215 (12.57/161-35.58/188-09.08/287-4.17/234-2:44.86/345)

Cihlář V. 1160 (11.97/231-32.71/165-09.81/149-4.22/242-2:41.82/373)

Šlouf H. 1124 (12.55/163-40.78/231-09.52/199-4.38/269-2:54.50/262)

Fábry O. 1109 (12.75/143-34.03/176-09.41/220-3.98/203-2:42.47/367)

Koucký M. 1073 (12.28/193-42.75/247-09.54/196-3.89/188-2:56.16/249)

Kožina Š. 1040 (12.88/130-26.39/115-09.44/214-3.63/149-2:35.74/432)

Malý N. 1037 (12.68/150-37.94/207-09.74/161-3.72/162-2:43.56/357)

John J. 1024 (11.58/282-35.53/188-09.79/153-3.88/187-3:00.77/214)

Bolardt S. 1019 (12.77/141-43.84/256-09.09/285-4.16/232-3:18.06/105)

Dostál I. 973 (12.54/164-31.87/158-09.96/126-3.69/158-2:42.51/367)

Dissou A. 968 (13.04/115-29.20/137-09.97/125-3.95/198-2:39.72/393)

Rázga I. 618 (13.08/111-34.33/178-10.69/39-3.45/123-3:07.62/167)

Valo J. 448 (14.76/11-27.02/120-10.52/55-3.51/132-3:13.54/130)

Msallam F. 396 (12.94/124-30.37/146-09.96/126-/-/)

David F. 359 (14.57/17-25.26/106-10.77/32-3.45/123-3:22.76/81)
Celkem 40 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2675
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2618
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2524
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2523
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2310
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2308
7 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2294
8 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2285
9 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2171
10 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2168
11 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2166
12 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2164
13 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2132
14 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2121
15 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2111
16 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2084
17 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2048
18 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 2041
19 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1996
20 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1992
21 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1982
22 Sabrina SeidlováSabrina Seidlová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1976
23 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1934
24 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1856
25 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1825
26 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1807
27 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1784
28 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1772
29 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1753
30 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1724
31 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1720
32 Natalie RakováNatalie Raková 02 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 1683
33 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1682
34 Nela SimmerlováNela Simmerlová 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 1649
35 Adéla LonginováAdéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1647
36 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1625
37 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1611
38 Anna BerounskáAnna Berounská 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1604
39 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1563
40 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1510
41 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1503
42 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1482
43 Adéla BenešováAdéla Benešová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1423
44 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1394
45 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1380
46 Gabriela ŘehákováGabriela Řeháková 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 1363
47 Sára MichkováSára Michková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1316
48 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1311
49 Zuzana HankeováZuzana Hankeová 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1305
50 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1290
51 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1249
52 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1230
53 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1172
54 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1098
55 Karolína KomárkováKarolína Komárková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1070
56 Adéla BerounskáAdéla Berounská 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0837
57 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0821
MS Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNF
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNF
Eliška PekárkováEliška Pekárková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Poznámky:
Suchomelová A. 2675 (10.75/578-29.21/226-08.25/773-4.96/548-2:42.00/550)

Kaletová E. 2618 (10.11/692-35.54/301-08.62/667-4.02/312-2:33.79/646)

Šplechtnová B. 2524 (10.14/686-21.94/142-08.63/665-4.23/362-2:31.96/669)

Kotková D. 2523 (10.74/580-47.59/449-08.88/597-4.57/446-2:51.22/451)

Eibichová E. 2310 (11.83/408-38.95/343-08.75/632-4.43/411-2:45.05/516)

Smejkalová N. 2308 (10.74/580-38.27/334-08.95/579-3.89/283-2:43.61/532)

Kotrhonzová J. 2294 (11.28/491-45.27/420-08.59/676-3.66/233-2:49.03/474)

Červinková E. 2285 (11.31/487-21.47/137-08.59/676-4.19/352-2:34.90/633)

Šídlová K. 2171 (11.31/487-32.93/270-08.82/613-4.17/347-2:50.88/454)

Křepelková J. 2168 (11.36/479-43.08/393-09.28/496-4.24/364-2:52.65/436)

Supová T. 2166 (10.91/551-31.61/254-09.28/496-4.26/369-2:46.90/496)

Pašková M. 2164 (11.02/533-27.38/205-08.97/574-4.36/393-2:50.46/459)

Hlaváčová J. 2132 (11.68/430-44.61/412-09.11/538-4.04/317-2:52.84/435)

Čepelová A. 2121 (10.76/577-31.96/258-09.18/521-4.29/376-2:57.52/389)

Mňoučková A. 2111 (11.67/432-30.94/246-09.05/553-4.17/347-2:43.52/533)

Vaňková B. 2084 (11.99/385-38.15/333-09.10/541-4.12/336-2:47.55/489)

Veselá E. 2048 (11.34/482-47.68/450-09.07/548-4.05/319-3:13.63/249)

Petrů L. 2041 (11.03/532-16.16/79-08.93/584-4.53/436-2:55.32/410)

Zaddem Y. 1996 (11.79/414-29.29/227-09.25/504-4.49/426-2:53.74/425)

Procházková L. 1992 (12.05/377-29.17/225-08.95/579-4.43/411-2:56.34/400)

Polívková L. 1982 (11.64/436-28.32/215-09.47/451-4.44/413-2:49.65/467)

Seidlová S. 1976 (12.31/341-38.20/333-09.42/463-3.43/186-2:33.20/653)

Pácalová P. 1934 (11.78/415-31.62/254-08.95/579-4.02/312-2:59.06/374)

Vydrová V. 1856 (11.37/477-33.19/273-09.31/489-3.95/296-3:04.85/321)

Poppelová L. 1825 (12.55/310-32.54/265-09.29/494-3.57/214-2:42.76/542)

Durdová M. 1807 (12.04/378-31.57/254-09.92/353-3.89/283-2:43.00/539)

Viplerová P. 1784 (12.43/325-27.28/203-09.11/538-4.08/326-2:57.12/392)

Danišová A. 1772 (12.67/295-39.54/350-09.65/411-4.02/312-2:55.91/404)

Ziková K. 1753 (11.39/474-27.67/208-09.08/546-3.68/237-3:08.79/288)

Draslarová B. 1724 (11.72/424-38.55/338-09.14/531-3.74/250-3:23.07/181)

Bumbalová B. 1720 (12.56/309-45.56/424-09.96/344-3.73/248-2:56.83/395)

Raková N. 1683 (11.91/397-24.58/172-09.02/561-4.14/340-3:18.47/213)

Polívková K. 1682 (12.11/368-21.56/138-09.31/489-3.68/237-2:51.36/450)

Simmerlová N. 1649 (12.89/268-34.28/286-09.18/521-4.03/315-3:12.28/259)

Longinová A. 1647 (12.51/315-38.50/337-09.65/411-3.97/301-3:09.34/283)

Březinová T. 1638 (11.53/453-41.18/370-09.12/536-3.87/279-/)

Šimlová N. 1625 (13.20/232-30.87/245-09.58/426-3.78/259-2:50.08/463)

Bartoňková S. 1611 (13.78/171-41.05/368-09.26/501-4.14/340-3:16.00/231)

Berounská A. 1604 (12.89/268-23.49/160-09.24/506-3.27/155-2:45.17/515)

Vaculíková E. 1563 (12.93/263-23.93/165-09.74/391-3.74/250-2:47.14/494)

Szabo R. 1510 (12.86/271-31.93/25)
Celkem 64 závodníků