Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Praha (22. 8. 2015)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 4:18.68 11.00
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika Jihlava Atletika Jihlava 4:18.93 9.00
3 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4:22.59 8.00
4 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4:25.61 7.00
5 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4:30.29 6.00
6 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4:30.29 5.00
7 Pavel SieglPavel Siegl 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 4:31.70 4.00
8 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč 4:36.98 3.00
9 Marek AdlerMarek Adler 86 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 4:42.27 2.00
Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
Jiří VáclavíkJiří Václavík 86 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 5:21.20 11.00
2 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5:32.19 9.00
3 Tereza BartošováTereza Bartošová 87 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 5:35.84 8.00
4 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5:40.44 7.00
5 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 5:42.41 6.00
6 Magdaléna RyšaváMagdaléna Ryšavá 76 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5:47.00 5.00
7 Natalia StavrovskajaNatalia Stavrovskaja 97 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 6:18.31 4.00
8 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 6:23.81 3.00
9 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika Jihlava Atletika Jihlava 7:20.18 2.00
Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNF
Vladěna HrstkováVladěna Hrstková 87 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNS
Eva JílkováEva Jílková 90 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
Petra KubešováPetra Kubešová 91 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
Celkem 13 závodníků