Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Praha (22. 8. 2015)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:18.68 11.00
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:18.93 9.00
3 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:22.59 8.00
4 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:25.61 7.00
5 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:30.29 6.00
6 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:30.29 5.00
7 Pavel SieglPavel Siegl 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:31.70 4.00
8 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:36.98 3.00
9 Marek AdlerMarek Adler 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:42.27 2.00
Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Jiří VáclavíkJiří Václavík 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:21.20 11.00
2 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:32.19 9.00
3 Tereza BartošováTereza Bartošová 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:35.84 8.00
4 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:40.44 7.00
5 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:42.41 6.00
6 Magdaléna RyšaváMagdaléna Ryšavá 76 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:47.00 5.00
7 Natalia StavrovskajaNatalia Stavrovskaja 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6:18.31 4.00
8 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6:23.81 3.00
9 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7:20.18 2.00
Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Vladěna HrstkováVladěna Hrstková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Eva JílkováEva Jílková 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Petra KubešováPetra Kubešová 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 13 závodníků