Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Praha (22. 8. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.8.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.43
2 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.93
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.03
4 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.18
5 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.26
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.28
Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.8.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.57
2 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.74
3 Adam PekárekAdam Pekárek 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.01
4 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.08
5 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.21
6 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.27
7 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.39
MB David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.8.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.45
2 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.76
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.97
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.27
5 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.88
6 Tomáš HraběTomáš Hrabě 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.95
MB Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.26
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.8.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.44 11.00
2 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.51 9.00
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.70 8.00
4 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.81 7.00
5 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.00 6.00
Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.86 4.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.99 3.00
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.07 2.00
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.14 1.00
5 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.15
6 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.17
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.8.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.31
2 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.45
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.93
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.11
5 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.28
6 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.8.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.08
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.62
3 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.64
4 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.99
5 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.13
Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.8.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.14
2 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.42
3 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.98
4 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.30
5 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.48
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.8.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.10 11.00
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.37 9.00
3 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.51 8.00
4 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.52 7.00
5 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.76 6.00
6 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.77 5.00
7 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.07 4.00
8 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.14 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 22.8.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.80 2.00
2 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.06 1.00
3 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.20
4 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.40
5 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.88
Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků