Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A

Plzeň (22. 8. 2015)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 6.76 +0.6 m/s X-1,16.48-0,96.68+0,36.68X-1,3-6.76 11.00
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 6.65 +2.0 m/s 6.07-0,46.40-0,36.65+2,06.65--+1,8- 9.00
3 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
93 6.42 -1.0 m/s 6.42-1,06.40+0,76.16+0,26.42X+1,2X+1,2X+0,6 8.00
4 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.41 +1.3 m/s 6.23-1,76.08-0,26.23+1,56.23X-0,56.41+1,35.67+1,4 7.00
5 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.39 +0.6 m/s 5.82-0,56.08-0,26.23-0,26.23X+1,06.23-0,36.39+0,6 6.00
6 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 6.25 +0.7 m/s 6.15-0,14.64-0,96.18+2,26.186.06+0,16.21+0,26.25+0,7 5.00
7 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 6.25 +0.9 m/s 5.99-0,56.19-0,3X+2,16.196.16+1,66.25+0,96.12+1,3 4.00
8 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.16 -0.4 m/s 5.73+0,06.16-0,46.09-0,66.16X+0,06.05+0,5X 3.00
9 Michael UrbanMichael Urban
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.15 +2.9 m/s 5.94+0,35.99-0,76.15+2,96.15 2.00
10 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.07 +0.6 m/s 5.99-1,35.91-1,26.07+0,66.07 1.00
11 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 5.96 +2.1 m/s 4.36-0,75.90-0,55.96+2,15.96
12 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.95 +0.4 m/s 5.91+0,05.84+0,25.95+0,45.95
13 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.61 +0.6 m/s 5.15-0,45.36-1,15.61+0,65.61
Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 0 0
Daniel BauerDaniel Bauer
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 0 0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 5.70 +2.6 m/s 5.37+1,65.70+2,65.49+0,55.705.48+1,25.67+2,5X 11.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.58 +2.0 m/s X5.58+2,0X5.58XXX 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.38 +1.2 m/s X5.38+1,25.12+0,35.38X3.31-0,3X 8.00
4 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.35 +1.6 m/s X5.35+1,65.35+0,25.355.12+1,15.33+0,04.88+0,4 7.00
5 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.35 +1.5 m/s 5.01+2,75.05+1,95.08+0,45.085.21+1,45.28+2,55.35+1,5 6.00
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.23 +3.5 m/s 4.64+0,94.80+1,65.11+1,55.11X5.08+1,15.23+3,5 5.00
7 Denisa BenešováDenisa Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
94 5.11 +1.7 m/s 4.64+2,04.85+1,95.11+1,75.114.75+1,95.06+0,6X 4.00
8 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.02 +1.8 m/s 4.96+0,14.91+1,24.68+3,04.964.92+2,15.02+1,8X 3.00
9 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 4.96 +0.7 m/s 4.47+1,9X4.96+0,74.96 2.00
10 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.93 +1.3 m/s 4.93+1,34.40+0,74.46+0,14.93 1.00
11 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.87 +1.1 m/s 4.64+1,74.77+1,84.87+1,14.87
12 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.86 +1.3 m/s 4.86+1,3X4.36+2,34.86
13 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.81 +1.4 m/s X4.81+1,4X4.81
14 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.73 +1.0 m/s X4.73+1,0X4.73
15 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.58 +2.8 m/s 4.41+1,54.45+0,94.58+2,84.58
16 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.57 +0.6 m/s 4.50+1,3X4.57+0,64.57
17 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.54 +2.2 m/s 4.51+0,94.54+2,24.23-0,64.54
18 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.49 +1.4 m/s 3.97+0,84.49+1,4X4.49
Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 0 XXX0
Celkem 19 závodníků