Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (9. 9. 2015)
Skok vysoký - Muži (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel BauerDaniel Bauer 951014 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.65
2 Václav JislVáclav Jisl 000705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.60
3 Martin ZikmundMartin Zikmund 980819 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.55
Skok vysoký - Ženy (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta BraunováMarkéta Braunová 986007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.45
2 Kateřina TrnkováKateřina Trnková 995615 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.35
3 Soňa ČernáSoňa Černá 026103 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.25
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek 030512 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.10
Vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.92
Vrh koulí 4kg - Veteráni (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Winfried LandmesserWinfried Landmesser 42 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.82
2 Milan FlieglMilan Fliegl 430331 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.71
Vrh koulí 5kg - Veteráni (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 AC Usti nad LabemAC Usti nad Labem 10.57
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 005707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.22
2 Veronika VoňkováVeronika Voňková 016209 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.61
Hod kladivem 3kg - Žákyně (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 995220 TJ SušiceTJ Sušice 59.98
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 005707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 42.42
3 Tereza HolcováTereza Holcová 005511 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 37.55
Hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová 866022 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 56.32
2 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková 935822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.45
3 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová 945531 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.33
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr TomanPetr Toman 980414 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.90
2 Jiří KubešJiří Kubeš 990313 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 48.30
3 Matěj VeveraMatěj Vevera 990131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.70
Hod kladivem 7,26kg - Muži (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam HolečekAdam Holeček 950401 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 63.40
Hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 41.58
2 Valentina WenigováValentina Wenigová 005306 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.39
3 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.38
Hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KrálováKateřina Králová 975213 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 27.51
2 Tereza MičánkováTereza Mičánková 965503 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.08
Hod oštěpem 700g - Veteráni (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr MajdlochPetr Majdloch 71 PrahaPraha 35.85
Hod oštěpem 800g - Muži (středa, 9.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stanislav VyšínStanislav Vyšín 891016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.11