Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (22. 8. 2015)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 7.30 +1.3 m/s 11.00
2 Ján ŠubaJán Šuba
AK HodonínAK Hodonín
94 7.03 +1.0 m/s 9.00
3 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.70 +1.0 m/s 8.00
4 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.65 +1.1 m/s 7.00
5 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 6.50 +1.5 m/s 6.00
6 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 6.45 +1.0 m/s 5.00
7 Filip NavrátilFilip Navrátil
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
97 6.36 +2.5 m/s 6.34 +1.5 m/s 4.00
8 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 6.13 +0.5 m/s 3.00
9 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6.12 +0.8 m/s 2.00
10 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.07 +1.2 m/s 1.00
11 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.05 +1.3 m/s
12 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.03 +1.7 m/s
13 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.03 +1.6 m/s
14 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 5.93 +0.8 m/s
15 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.91 +0.5 m/s
16 Jiří CejnarJiří Cejnar
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 5.57 +1.9 m/s
17 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.97 +1.6 m/s
18 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.63 +1.4 m/s
MB Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.96 +1.0 m/s
MB Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.83 +2.2 m/s 6.59 +1.0 m/s
MB Adam ZelinkaAdam Zelinka
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
91 6.53 +1.2 m/s
Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 5.61 +2.0 m/s 5.46 +1.6 m/s 11.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.53 +1.2 m/s 9.00
3 Natália LipkováNatália Lipková
AK HodonínAK Hodonín
97 5.44 +1.8 m/s 8.00
4 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.36 +0.6 m/s 7.00
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.36 +1.3 m/s 6.00
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.33 +1.2 m/s 5.00
7 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.28 +2.0 m/s 5.26 +1.2 m/s 4.00
8 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.25 +0.0 m/s 3.00
9 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.22 +2.0 m/s 4.85 +0.2 m/s 2.00
10 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 5.20 +0.6 m/s 1.00
11 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.15 +0.4 m/s
12 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.90 +2.3 m/s 4.73 +1.3 m/s
13 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.83 +0.8 m/s
14 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.80 +0.2 m/s
15 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.50 +0.8 m/s
MB Michaela KučerováMichaela Kučerová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 5.92 +2.6 m/s 5.83 +1.2 m/s
Marie BušinováMarie Bušinová
AK HodonínAK Hodonín
98 DNS
Celkem 17 závodníků