Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (22. 8. 2015)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ján ŠubaJán Šuba
AK HodonínAK Hodonín
94 14.42 +1.2 m/s 11.00
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 13.98 +0.1 m/s 9.00
3 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 13.83 +0.2 m/s 8.00
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 13.64 +1.1 m/s 7.00
5 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 13.56 +0.6 m/s 6.00
6 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 13.34 +0.0 m/s 5.00
7 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 13.12 +0.3 m/s 4.00
8 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12.82 +0.7 m/s 3.00
9 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 12.74 +1.2 m/s 2.00
10 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 12.65 +0.7 m/s 1.00
11 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 12.35 +1.9 m/s
12 Jiří CejnarJiří Cejnar
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 12.31 +2.1 m/s
13 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12.18 +0.0 m/s
14 Lukáš PindorLukáš Pindor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 12.13 +1.3 m/s
15 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 12.10 +1.0 m/s
MB Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 14.61 +1.1 m/s
MB Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.64 +0.4 m/s
MB Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 12.52 +0.5 m/s
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 NM
Celkem 19 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 12.10 +1.2 m/s 11.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.68 +0.6 m/s 9.00
3 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.41 +0.0 m/s 8.00
4 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.25 +0.1 m/s 7.00
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.00 +0.3 m/s 6.00
6 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 11.00 +0.2 m/s 5.00
7 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
94 10.80 +0.3 m/s 4.00
8 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.38 +1.4 m/s 3.00
9 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 10.09 +1.0 m/s 2.00
Karolína FuksováKarolína Fuksová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 DNS
Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 NM
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 NM
Celkem 12 závodníků