Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (22. 8. 2015)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
89 4.63 11.00
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.53 9.00
3 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.53 8.00
4= Valdemar MatuškaValdemar Matuška
SK HraniceSK Hranice
98 3.93 6.50
4= Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3.93 6.50
6 Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 3.93 5.00
7 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 3.93 4.00
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.73 3.00
9 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.53 2.00
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNS
Adam ZachAdam Zach
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 DNS
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 NH
Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 NH
Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 NH
MB Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NH
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 3.30 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.20 9.00
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.00 8.00
6 Aneta PutnováAneta Putnová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 3.00 7.00
5 Vendula HanákováVendula Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 2.80 6.00
6 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 2.60 5.00
9 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 2.60 4.00
10 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.60 3.00
9 Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 2.40 2.00
MB Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4.00
MB Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 3.50
Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 NH
Celkem 12 závodníků