Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (22. 8. 2015)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 54.23 11.00
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.86 8.00
3 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.16 7.00
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 57.63 6.00
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 57.82 5.00
6 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.45 4.00
7 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.62 3.00
MB Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 61.33
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 54.61 9.00
2 Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.21 2.00
3 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 AK HodonínAK Hodonín 61.21 1.00
4 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 64.39
5 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 64.43
Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.43 11.00
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 67.61 8.00
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 69.07 7.00
4 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 69.08 6.00
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 70.71 5.00
6 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 71.48 3.00
7 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 74.24 2.00
MB Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 67.77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LazarováVeronika Lazarová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.43 9.00
2 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 71.29 4.00
3 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 76.43 1.00
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 76.81
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK ŠternberkAK Šternberk DNS
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků