výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (22. 8. 2015)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 50.31 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 50.84 9.00
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 51.68 8.00
4 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.01 6.00
5 Matěj BeníčekMatěj Beníček 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 53.16 5.00
6 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 53.63 4.00
MB Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 99 AK BratislavaAK Bratislava 49.52
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.80 7.00
2 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 54.15 3.00
3 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.29 2.00
4 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.55 1.00
MB Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 52.19
MB Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 54.94
MB Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 56.90
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BučkováDenisa Bučková 89 AK HodonínAK Hodonín 56.61 11.00
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.19 9.00
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 57.53 8.00
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.86 7.00
5 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 58.88 6.00
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 60.71 5.00
7 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 61.01 3.00
8 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 63.69 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Angelika CelnerAngelika Celner 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.99 4.00
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 64.13 1.00
3 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 AK HodonínAK Hodonín 66.70
4 Michaela TuroňováMichaela Turoňová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.77
5 Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 70.82
Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK ŠternberkAK Šternberk DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 22.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.70
MB Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.96
MB Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 75.35
MB Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Celkem 4 závodníků