Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games

Brno (7. - 9. 9. 2015)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 MIROSLAV ŠPICARMIROSLAV ŠPICAR
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 69.55
2 LUKÁŠ PUNČOCHÁŘLUKÁŠ PUNČOCHÁŘ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 61.45
3 ONDŘEJ TOMÁŠONDŘEJ TOMÁŠ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 60.89
4 VOJTĚCH HUDEČEKVOJTĚCH HUDEČEK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 60.48
5 FILIP ZDRAŽILAFILIP ZDRAŽILA
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 58.69
6 TOMÁŠ MICHEKTOMÁŠ MICHEK
AC ČáslavAC Čáslav
02 54.74
7 ADAM MINAŘÍKADAM MINAŘÍK
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 53.65
8 MOJMÍR ŠAFRÁNEKMOJMÍR ŠAFRÁNEK
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 51.72
9 VIKTOR PÁLKAVIKTOR PÁLKA
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 51.67
11 VOJTĚCH TEPLÝVOJTĚCH TEPLÝ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 50.14
12 PATRIK STANKOVPATRIK STANKOV
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 50.09
13 JAKUB DUDÁŠJAKUB DUDÁŠ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 48.03
15 JAN DANIELJAN DANIEL
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 47.67
16 ONDŘEJ FRYAUFONDŘEJ FRYAUF
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
02 47.23
17 ADAM KRIEGELADAM KRIEGEL
BYAC BrnoBYAC Brno
02 44.85
19 MARTIN VEČEŘAMARTIN VEČEŘA
BYAC BrnoBYAC Brno
02 43.53
21 TZIMAS ALEXANDROSTZIMAS ALEXANDROS
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 37.00
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 FILIP MOCFILIP MOC
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 68.94
3 VÁCLAV KRATOCHVÍLVÁCLAV KRATOCHVÍL
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 55.90
4 JAKUB KOPEČEKJAKUB KOPEČEK
BYAC BrnoBYAC Brno
03 55.12
7 MARTIN HÁJEKMARTIN HÁJEK
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 48.82
8 DAVID CZEPIECDAVID CZEPIEC
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 47.70
9 ANTONÍN SEKERKAANTONÍN SEKERKA
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 47.62
10 MATĚJ ŠTATSKÝMATĚJ ŠTATSKÝ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 47.42
12 SEBASTIAN RAUSSEBASTIAN RAUS
BYAC BrnoBYAC Brno
03 44.42
13 ADAM SYCHRAADAM SYCHRA
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 42.96
14 ČAČA ALEXANDRČAČA ALEXANDR
BYAC BrnoBYAC Brno
03 42.70
16 JAKUB KORECKÝJAKUB KORECKÝ
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
03 40.95
17 MATĚJ ŠIMEKMATĚJ ŠIMEK
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 40.54
18 TOMÁŠ HRBÁČTOMÁŠ HRBÁČ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 39.26
19 JAKUB FRYČJAKUB FRYČ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 38.77
20 DAVID JAROŠDAVID JAROŠ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 37.81
21 MATYÁŠ VĚCHETMATYÁŠ VĚCHET
AC ČáslavAC Čáslav
03 35.51
22 DAVID MACHÁČEKDAVID MACHÁČEK
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 35.29
23 PETR DOČKALPETR DOČKAL
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 34.52
24 ANTONÍN KREJČAANTONÍN KREJČA
AC ČáslavAC Čáslav
03 34.33
25 JIŘÍ ŠANTAVÝJIŘÍ ŠANTAVÝ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 32.09
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 MAREK ŠPOKMAREK ŠPOK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 46.96
5 MATĚJ KRČKAMATĚJ KRČKA
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 45.54
6 VÁCLAV ČEČRLEVÁCLAV ČEČRLE
AK BílinaAK Bílina
02 43.31
8 MATĚJ PÁVEKMATĚJ PÁVEK
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 41.49
9 JÁCHYM BEDNÁŘJÁCHYM BEDNÁŘ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 41.42
12 CYRIL CZERNINCYRIL CZERNIN
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 37.99
14 IVO BŘEZKAIVO BŘEZKA
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 37.68
15 ROMAN STEHNOROMAN STEHNO
AC ČáslavAC Čáslav
02 36.58
16 JIŘÍ ROTHANZLJIŘÍ ROTHANZL
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.19
17 ADAM FERANECADAM FERANEC
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 31.99
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 RADIM MLEČKARADIM MLEČKA
BYAC BrnoBYAC Brno
03 50.76
2 JIŘÍ ADAMECJIŘÍ ADAMEC
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 44.96
3 MARTIN ŠUSTRMARTIN ŠUSTR
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 41.41
4 MAREK WAGNERMAREK WAGNER
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
03 41.15
5 MARTIN VYCHRONMARTIN VYCHRON
BYAC BrnoBYAC Brno
03 37.35
6 JAN TKÁČJAN TKÁČ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 36.97
8 JAN DOČEKALJAN DOČEKAL
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 35.95
10 THOMAS HLAVAČKATHOMAS HLAVAČKA
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 34.63
11 ROBIN DOROTÍKROBIN DOROTÍK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 32.82
14 ADAM DOKOUPILADAM DOKOUPIL
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 31.50
15 JIŘÍ PAVELEKJIŘÍ PAVELEK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 30.71
16 KRYŠTOF KUREČKAKRYŠTOF KUREČKA
BYAC BrnoBYAC Brno
03 30.71
19 FILIP GROČEKFILIP GROČEK
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 27.01
20 JAKUB STEHLÍKJAKUB STEHLÍK
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 26.48
21 ONDŘEJ SKOTNICAONDŘEJ SKOTNICA
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 21.46
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále A1 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 MIROSLAV ŠPICARMIROSLAV ŠPICAR
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 72.60
3 ONDŘEJ TOMÁŠONDŘEJ TOMÁŠ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 60.50
4 VOJTĚCH HUDEČEKVOJTĚCH HUDEČEK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 60.30
5 FILIP ZDRAŽILAFILIP ZDRAŽILA
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 59.95
6 LUKÁŠ PUNČOCHÁŘLUKÁŠ PUNČOCHÁŘ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 59.56
8 TOMÁŠ MICHEKTOMÁŠ MICHEK
AC ČáslavAC Čáslav
02 50.84
Celkem 6 závodníků
Finále A2 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 FILIP MOCFILIP MOC
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 60.11
4 JAKUB KOPEČEKJAKUB KOPEČEK
BYAC BrnoBYAC Brno
03 53.56
5 VÁCLAV KRATOCHVÍLVÁCLAV KRATOCHVÍL
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 53.07
7 RADIM MLEČKARADIM MLEČKA
BYAC BrnoBYAC Brno
03 46.75
8 MARTIN HÁJEKMARTIN HÁJEK
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 44.40
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 LUCIE KRÁLOVÁLUCIE KRÁLOVÁ
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 57.64
4 MARIE SVOZILOVÁMARIE SVOZILOVÁ
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 54.51
5 HANA HÁJKOVÁHANA HÁJKOVÁ
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 52.95
7 PAVLÍNA PRUDIČOVÁPAVLÍNA PRUDIČOVÁ
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 50.77
10 ŠÁRKA MENŠÍKOVÁŠÁRKA MENŠÍKOVÁ
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
02 45.36
11 ALICE PŘIBYLOVÁALICE PŘIBYLOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 44.15
12 SIMONA BARTOŇKOVÁSIMONA BARTOŇKOVÁ
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 41.95
13 MICHAELA HORVÁTHOVÁMICHAELA HORVÁTHOVÁ
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 41.88
14 ADÉLA VÍTKOVÁADÉLA VÍTKOVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 40.96
15 ŽANETA VRBOVÁŽANETA VRBOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.98
17 LUCIE DVOŘÁKOVÁLUCIE DVOŘÁKOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 39.51
19 KLÁRA HAVLÍČKOVÁKLÁRA HAVLÍČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 38.11
20 ANNA DANIŠOVÁANNA DANIŠOVÁ
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 37.19
21 NIKOLA ABRAHÁMOVÁNIKOLA ABRAHÁMOVÁ
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 36.56
22 KATEŘINA STRUSKOVÁKATEŘINA STRUSKOVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 36.45
24 MARIE DVOŘÁKOVÁMARIE DVOŘÁKOVÁ
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 32.10
25 NATÁLIE VEDRALOVÁNATÁLIE VEDRALOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 30.58
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 MICHAELA VLČKOVÁMICHAELA VLČKOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 50.37
2 TEREZA LIŠKOVÁTEREZA LIŠKOVÁ
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 47.31
3 VANDA VÁVROVÁVANDA VÁVROVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 45.43
4 NATÁLIE KOVÁČOVÁNATÁLIE KOVÁČOVÁ
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 43.27
5 ZUZANA JANOUŠKOVÁZUZANA JANOUŠKOVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 40.93
6 SÁRA ERBENOVÁSÁRA ERBENOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 40.08
7 KAROLÍNA KOMÁRKOVÁKAROLÍNA KOMÁRKOVÁ
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 39.37
8 LUCIE ŽEMLOVÁLUCIE ŽEMLOVÁ
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 37.93
9 ELLEN MARKLOVÁELLEN MARKLOVÁ
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 37.27
10 NATÁLIE PAŤAVOVÁNATÁLIE PAŤAVOVÁ
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 37.21
11 MICHAELA JANÁKOVÁMICHAELA JANÁKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
03 36.86
12 ADÉLA KOLÁŘOVÁADÉLA KOLÁŘOVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 36.18
13 LUCIE PAVLÍKOVÁLUCIE PAVLÍKOVÁ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 36.04
14 JANA JANÁKOVÁJANA JANÁKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
03 35.99
15 NELA DROZDOVÁNELA DROZDOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 34.53
16 BARBORA MITEVOVÁBARBORA MITEVOVÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 34.30
17 ANETA ŠTALZEROVÁANETA ŠTALZEROVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 33.01
19 ELIŠKA VÉBROVÁELIŠKA VÉBROVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 32.50
21 VENDULA STRÁNSKÁVENDULA STRÁNSKÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 32.03
22 HANA VEČEŘOVÁHANA VEČEŘOVÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 31.92
26 TEREZA VŠIANSKÁTEREZA VŠIANSKÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 29.01
28 ELIŠKA BARCALOVÁELIŠKA BARCALOVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 27.08
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 PAVLA URBÁŠKOVÁPAVLA URBÁŠKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 43.08
3 ANDREA LETOCHOVÁANDREA LETOCHOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 40.27
6 TEREZA FAKTOROVÁTEREZA FAKTOROVÁ
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 37.24
11 KAROLINA VOSECKÁKAROLINA VOSECKÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 34.60
12 IVANA PAŘÍZKOVÁIVANA PAŘÍZKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 32.09
13 LENKA PODSTRANSKÁLENKA PODSTRANSKÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 31.99
15 KRISTÝNA PETROVÁKRISTÝNA PETROVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 30.77
17 LUCIE POPOVÁLUCIE POPOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 26.50
19 PETRA BARTOŠOVÁPETRA BARTOŠOVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 23.92
23 ANNA ZEMANÍKOVÁANNA ZEMANÍKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 17.56
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 DANIELA JUREČKOVÁDANIELA JUREČKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 34.54
4 BÁRA MUCHOVÁBÁRA MUCHOVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 32.34
5 IVANA MÁCHOVÁIVANA MÁCHOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 31.38
6 LUCIE ČERMÁKOVÁLUCIE ČERMÁKOVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 31.09
7 IVETA TROJANCOVÁIVETA TROJANCOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 30.21
8 DANIELA VEJROSTOVÁDANIELA VEJROSTOVÁ
AC ČáslavAC Čáslav
03 29.94
9 EMA HRUŠKOVÁEMA HRUŠKOVÁ
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 29.36
10 ANDREA SAKALOVÁANDREA SAKALOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 28.14
13 KAROLÍNA BUCHTOVÁKAROLÍNA BUCHTOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 27.11
14 MOJISOLA AKERELEMOJISOLA AKERELE
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 26.97
15 ADÉLA VOKOUNOVÁADÉLA VOKOUNOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 26.91
17 PATRICIE AUGUSTINOVÁPATRICIE AUGUSTINOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 26.70
18 ALENA FRIDRICHOVÁALENA FRIDRICHOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 26.46
19 MICHAELA DOSTÁLOVÁMICHAELA DOSTÁLOVÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 25.57
20 PAVLA KREJČÍPAVLA KREJČÍ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 25.21
22 TEREZA GAJDOŠÍKOVÁTEREZA GAJDOŠÍKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 24.64
23 KATEŘINA MAŠKOVÁKATEŘINA MAŠKOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 24.49
24 SABINA SOBOTKOVÁSABINA SOBOTKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 23.16
27 TEREZA VÁVROVÁTEREZA VÁVROVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 18.63
28 LUCIE ŠEDOVÁLUCIE ŠEDOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 15.85
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A1 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 LUCIE KRÁLOVÁLUCIE KRÁLOVÁ
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 61.63
4 MARIE SVOZILOVÁMARIE SVOZILOVÁ
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 58.95
5 HANA HÁJKOVÁHANA HÁJKOVÁ
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 54.17
7 PAVLÍNA PRUDIČOVÁPAVLÍNA PRUDIČOVÁ
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 51.89
Celkem 4 závodníků
Finále A2 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 MICHAELA VLČKOVÁMICHAELA VLČKOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 54.76
2 TEREZA LIŠKOVÁTEREZA LIŠKOVÁ
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 46.97
3 VANDA VÁVROVÁVANDA VÁVROVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 46.97
4 NATÁLIE KOVÁČOVÁNATÁLIE KOVÁČOVÁ
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 43.81
5 SÁRA ERBENOVÁSÁRA ERBENOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 42.34
6 ZUZANA JANOUŠKOVÁZUZANA JANOUŠKOVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 41.08
7 KAROLÍNA KOMÁRKOVÁKAROLÍNA KOMÁRKOVÁ
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 40.41
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 HYNEK BARTOŇHYNEK BARTOŇ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 58.29
2 ADAM HAVLÍČEKADAM HAVLÍČEK
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
04 57.53
3 MICHAL TÍKALMICHAL TÍKAL
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 51.37
4 JOSEF RACEKJOSEF RACEK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 50.31
5 DAVID CHVÁTALDAVID CHVÁTAL
SK Speed BrnoSK Speed Brno
04 50.02
6 RADIM ŠUDÁKRADIM ŠUDÁK
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 46.34
7 MICHAL ZDOBINSKÝMICHAL ZDOBINSKÝ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 45.97
8 DAVID PROSKEDAVID PROSKE
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 45.32
9 JAKUB GREGOVSKÝJAKUB GREGOVSKÝ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 45.30
10 VOJTĚCH PAVELEKVOJTĚCH PAVELEK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 45.10
12 ŠIMON KRATOCHVÍLŠIMON KRATOCHVÍL
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 43.97
13 VÁCLAV HANULÍKVÁCLAV HANULÍK
BYAC BrnoBYAC Brno
05 42.84
14 JAN KOŘÉNEKJAN KOŘÉNEK
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 41.80
15 ŠTĚPÁN ŠTEFKOŠTĚPÁN ŠTEFKO
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 41.52
16 ONDŘEJ SCHREIBERONDŘEJ SCHREIBER
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 41.50
17 MATĚJ ŠIMEKMATĚJ ŠIMEK
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
04 40.63
18 VOJTĚCH FRÝDLVOJTĚCH FRÝDL
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 40.41
19 VOJTĚCH ZAHRÁDKAVOJTĚCH ZAHRÁDKA
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 39.91
20 JAKUB GRUSJAKUB GRUS
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 39.39
21 PETR LIŠKAPETR LIŠKA
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 36.14
23 JAKUB SADÍLEKJAKUB SADÍLEK
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
05 31.26
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 ONDŘEJ ŠLAPANSKÝONDŘEJ ŠLAPANSKÝ
BYAC BrnoBYAC Brno
04 49.07
2 MATYÁŠ GALVASMATYÁŠ GALVAS
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 42.23
3 TOBIÁŠ DVOŘÁKTOBIÁŠ DVOŘÁK
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 39.08
5 DOMINIK ČARVAŠDOMINIK ČARVAŠ
BYAC BrnoBYAC Brno
04 37.81
6 MARIO HAJZLERMARIO HAJZLER
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 36.86
8 JAKUB ŠANTAVÝJAKUB ŠANTAVÝ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 35.92
9 VOJTĚCH KRYLVOJTĚCH KRYL
BYAC BrnoBYAC Brno
05 35.69
11 PATRIK ČÍHALPATRIK ČÍHAL
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 35.14
12 DAVID KOVÁŘDAVID KOVÁŘ
BYAC BrnoBYAC Brno
05 35.10
13 JAN HLAVÁČJAN HLAVÁČ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 34.98
15 JAKUB HŮLKAJAKUB HŮLKA
BYAC BrnoBYAC Brno
07 33.10
16 ONDŘEJ PAVELEKONDŘEJ PAVELEK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 32.82
17 ŠIMON KRŠKAŠIMON KRŠKA
BYAC BrnoBYAC Brno
05 32.09
18 JINDŘICH HOLINAJINDŘICH HOLINA
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 28.92
19 ONDŘEJ MACHÁČONDŘEJ MACHÁČ
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 28.38
20 ADAM KOTUSADAM KOTUS
TJ DesnáTJ Desná
06 27.24
21 VOJTĚCH MILATAVOJTĚCH MILATA
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
04 26.41
22 FILIP VYCHRONFILIP VYCHRON
BYAC BrnoBYAC Brno
07 22.39
23 JAKUB DUDAJAKUB DUDA
BYAC BrnoBYAC Brno
07 21.82
24 MARTIN MALIŇÁKMARTIN MALIŇÁK
BYAC BrnoBYAC Brno
04 17.50
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 ADAM HAVLÍČEKADAM HAVLÍČEK
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
04 56.96
2 MICHAL ZDOBINSKÝMICHAL ZDOBINSKÝ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 56.04
3 HYNEK BARTOŇHYNEK BARTOŇ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 54.09
4 MICHAL TÍKALMICHAL TÍKAL
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 51.32
5 ONDŘEJ ŠLAPANSKÝONDŘEJ ŠLAPANSKÝ
BYAC BrnoBYAC Brno
04 50.68
6 DAVID CHVÁTALDAVID CHVÁTAL
SK Speed BrnoSK Speed Brno
04 48.21
7 JOSEF RACEKJOSEF RACEK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 45.89
8 RADIM ŠUDÁKRADIM ŠUDÁK
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 43.99
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 TEREZA LÁCHOVÁTEREZA LÁCHOVÁ
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 43.42
3 KRISTÝNA BIZOŇOVÁKRISTÝNA BIZOŇOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 43.15
4 TEREZA PROUZOVÁTEREZA PROUZOVÁ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 40.37
5 KLEMENTOVÁ KLÁRAKLEMENTOVÁ KLÁRA
JAC BrnoJAC Brno
04 36.74
6 NATÁLIE MATERNOVÁNATÁLIE MATERNOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 35.71
8 KLÁRA BĚLÍČKOVÁKLÁRA BĚLÍČKOVÁ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 34.78
9 ANNA CAGAŠOVÁANNA CAGAŠOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 33.42
10 SIMONA TRNEČKOVÁSIMONA TRNEČKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
04 33.18
11 VENDULA HROUDOVÁVENDULA HROUDOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 33.11
12 ZUZANA BAŠKOVÁZUZANA BAŠKOVÁ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 32.99
14 ANNA RADÍKOVSKÁANNA RADÍKOVSKÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 32.57
15 PAVLA SOPUCHOVÁPAVLA SOPUCHOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 32.53
16 LUCIE KLÁSKOVÁLUCIE KLÁSKOVÁ
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 31.64
17 LUCIE BAČOVÁLUCIE BAČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 31.34
19 LEONA FIŠEROVÁLEONA FIŠEROVÁ
TJ DesnáTJ Desná
04 30.38
20 ŠTĚPÁNKA DUŠKOVÁŠTĚPÁNKA DUŠKOVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 29.62
21 LUCIE GOLASOVSKÁLUCIE GOLASOVSKÁ
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 29.57
22 VENDULA ŠVIHÁLOVÁVENDULA ŠVIHÁLOVÁ
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 28.99
23 KATEŘINA HOLUBCOVÁKATEŘINA HOLUBCOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 28.83
24 LUISA KLEMENTOVALUISA KLEMENTOVA
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 28.67
25 MARKÉTA VAŇKOVÁMARKÉTA VAŇKOVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 28.52
28 BARBORA RUDICKÁBARBORA RUDICKÁ
JAC BrnoJAC Brno
05 25.14
29 VERONIKA PEŠKOVÁVERONIKA PEŠKOVÁ
AK BílinaAK Bílina
04 24.61
30 NINA PETROVÁNINA PETROVÁ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
04 23.92
32 ADÉLA FRYČOVÁADÉLA FRYČOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 22.91
Celkem 25 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 EMA FEILHAUEROVÁEMA FEILHAUEROVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 32.60
2 ADÉLA TKÁČOVÁADÉLA TKÁČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31.24
3 KLÁRA HORNÁKLÁRA HORNÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 31.13
4 SÁRA ŠLÉGROVÁSÁRA ŠLÉGROVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 31.13
5 ANTONIE BOČKOVÁANTONIE BOČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 30.98
6 SÁRA FOJTÍKOVÁSÁRA FOJTÍKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 30.54
7 SÁRA BARTSCHOVÁSÁRA BARTSCHOVÁ
AK BílinaAK Bílina
04 29.57
8 ANEŽKA INDRÁČKOVÁANEŽKA INDRÁČKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
06 29.35
9 VIKTORIE ÚŠELOVÁVIKTORIE ÚŠELOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 29.26
10 KATEŘINA HOMEROVÁKATEŘINA HOMEROVÁ
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 28.95
11 KATEŘINA KUKALOVÁKATEŘINA KUKALOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 28.02
12 PETRA MAIXNEROVÁPETRA MAIXNEROVÁ
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 27.85
13 KRISTÝNA PROKEŠOVÁKRISTÝNA PROKEŠOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 27.68
14 TEREZA PETRÁSKOVÁTEREZA PETRÁSKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 27.21
15 BARBORA VLČKOVÁBARBORA VLČKOVÁ
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 26.68
16 ADÉLA ŠŤASTNÁADÉLA ŠŤASTNÁ
TJ DesnáTJ Desná
04 26.66
17 SÁRA PAVLIDUSÁRA PAVLIDU
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 25.43
18 VIKTORIE ŤAHANOVÁVIKTORIE ŤAHANOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 25.24
19 KLAUDIE STANKOCIOVÁKLAUDIE STANKOCIOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
06 24.50
22 KAMILA VAJNRAJCHOVÁKAMILA VAJNRAJCHOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 21.31
23 LENKA KOLLAROVÁLENKA KOLLAROVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 21.28
24 MICHAELA VAJNRAJCHOVÁMICHAELA VAJNRAJCHOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 20.15
25 ANDREA BŘEHOVSKÁANDREA BŘEHOVSKÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 19.79
26 VIKTORIE HROUDOVÁVIKTORIE HROUDOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 19.77
27 NELA ŠTEIEROVÁNELA ŠTEIEROVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 19.44
28 ADÉLA VLČKOVÁADÉLA VLČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 19.34
29 TEREZA NOVÁČKOVÁTEREZA NOVÁČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 17.93
30 MICHAELA ŠKODOVÁMICHAELA ŠKODOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
05 17.39
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 TEREZA PROUZOVÁTEREZA PROUZOVÁ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 41.25
3 TEREZA LÁCHOVÁTEREZA LÁCHOVÁ
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 40.68
5 KRISTÝNA BIZOŇOVÁKRISTÝNA BIZOŇOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 40.00
6 KLEMENTOVÁ KLÁRAKLEMENTOVÁ KLÁRA
JAC BrnoJAC Brno
04 36.08
7 NATÁLIE MATERNOVÁNATÁLIE MATERNOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 35.06
8 KLÁRA BĚLÍČKOVÁKLÁRA BĚLÍČKOVÁ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 34.20
Celkem 6 závodníků