Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games

Brno (7. - 9. 9. 2015)

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 FRANTIŠEK BUBAFRANTIŠEK BUBA
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.26
4 ŠTĚPÁN ŠANCŠTĚPÁN ŠANC
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.93
6 JIŘÍ KRAUSJIŘÍ KRAUS
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.91
9 JINDŘICH SEMOTAMJINDŘICH SEMOTAM
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.69
11 ROBIN MARTINEKROBIN MARTINEK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.53
12 VOJTA GRYCZVOJTA GRYCZ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.52
14 VOJTĚCH TONARVOJTĚCH TONAR
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 5.40
15 JAN LEPEŠKAJAN LEPEŠKA
AK BílinaAK Bílina
00 5.39
17 ŠTĚPÁN PISKAČŠTĚPÁN PISKAČ
AC ČáslavAC Čáslav
00 4.98
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 ADAM MILLERADAM MILLER
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5.68
3 DAN KOMLÓDAN KOMLÓ
TJ DesnáTJ Desná
00 5.64
6 DENNY ŠVARZDENNY ŠVARZ
AC ČáslavAC Čáslav
00 5.47
7 JIŘÍ BRTNÍKJIŘÍ BRTNÍK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 5.43
9 TOMÁŠ PUCZEKTOMÁŠ PUCZEK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.36
11 NIKOLAS ERBENNIKOLAS ERBEN
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 5.32
13 MATĚJ RÁBMATĚJ RÁB
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 5.12
14 JAKUB BROŽJAKUB BROŽ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 5.06
16 TOMÁŠ SZYMALATOMÁŠ SZYMALA
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 4.85
19 JAKUB VRÁTNÝJAKUB VRÁTNÝ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 3.92
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 FILIP ŠMAHELFILIP ŠMAHEL
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.98
4 RADIMÍR HOLINARADIMÍR HOLINA
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 4.94
5 ADAM BRABECADAM BRABEC
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.93
6 FRANTIŠEK FALTÝNEKFRANTIŠEK FALTÝNEK
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.84
8 VÁCLAV BAREKVÁCLAV BAREK
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4.71
9 MARTIN ČECHMARTIN ČECH
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.66
10 LADISLAV KINCLADISLAV KINC
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.65
12 ROBIN POLÁKROBIN POLÁK
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 4.43
14 RADIM JEŽEKRADIM JEŽEK
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.39
15 DANIEL HOJNÝDANIEL HOJNÝ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.38
16 KAREL BRABECKAREL BRABEC
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.36
17 IVAN CHARBAKAIVAN CHARBAKA
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.35
18 MICHAL MACHALAMICHAL MACHALA
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 4.22
19 JAKUB MIKYSKAJAKUB MIKYSKA
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.10
20 MAREK BYSTRÝMAREK BYSTRÝ
AK BílinaAK Bílina
01 4.10
21 MARTIN BOROVSKÝMARTIN BOROVSKÝ
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.92
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A1 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 FRANTIŠEK BUBAFRANTIŠEK BUBA
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.63
4 ŠTĚPÁN ŠANCŠTĚPÁN ŠANC
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.03
5 JIŘÍ KRAUSJIŘÍ KRAUS
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.01
Celkem 3 závodníků
Finále A2 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 DOMINIK HOLUBDOMINIK HOLUB
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.61
3 DANIEL ZVOLSKÝDANIEL ZVOLSKÝ
BYAC BrnoBYAC Brno
01 5.73
5 JAKUB HURTJAKUB HURT
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 5.43
6 JAKUB KOVALČÍKJAKUB KOVALČÍK
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.36
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 MIROSLAV ŠPICARMIROSLAV ŠPICAR
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.91
6 MAREK ŠPOKMAREK ŠPOK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 4.56
7 LUKÁŠ PUNČOCHÁŘLUKÁŠ PUNČOCHÁŘ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.45
9 ONDŘEJ TOMÁŠONDŘEJ TOMÁŠ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 4.36
12 TOMÁŠ MICHEKTOMÁŠ MICHEK
AC ČáslavAC Čáslav
02 4.28
13 VIKTOR PÁLKAVIKTOR PÁLKA
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.26
14 TOMÁŠ KONVALINATOMÁŠ KONVALINA
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.16
16 ROMAN STEHNOROMAN STEHNO
AC ČáslavAC Čáslav
02 4.11
17 JIŘÍ ŠÁMALJIŘÍ ŠÁMAL
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.10
19 VOJTĚCH HUDEČEKVOJTĚCH HUDEČEK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.07
21 DAN KOVÁŘDAN KOVÁŘ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.88
22 MOJMÍR ŠAFRÁNEKMOJMÍR ŠAFRÁNEK
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.86
23 PATRIK STANKOVPATRIK STANKOV
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.80
24 ADAM FERANECADAM FERANEC
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.72
27 JAKUB ZAWADAJAKUB ZAWADA
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2.90
28 JONÁŠ HODAČJONÁŠ HODAČ
BYAC BrnoBYAC Brno
02 2.64
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 DOMINIK HOLUBDOMINIK HOLUB
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.15
3 DANIEL ZVOLSKÝDANIEL ZVOLSKÝ
BYAC BrnoBYAC Brno
01 5.71
4 JAKUB HURTJAKUB HURT
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 5.45
7 JAKUB KOVALČÍKJAKUB KOVALČÍK
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.18
8 TOMÁŠ MARTYNEKTOMÁŠ MARTYNEK
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.16
9 ZDENĚK KOREČEKZDENĚK KOREČEK
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 5.13
10 LUKÁŠ KVÍČALALUKÁŠ KVÍČALA
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.97
11 VOJTĚCH HÖFNERVOJTĚCH HÖFNER
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.93
15 JAKUB VÍTEKJAKUB VÍTEK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.74
17 VIKTOR VELEBAVIKTOR VELEBA
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.63
18 JAN TRNEČKAJAN TRNEČKA
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.50
19 MAREK ŘEHÁKMAREK ŘEHÁK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.43
2 RADIM MLECKARADIM MLECKA
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.85
6 THOMAS HLAVAČKATHOMAS HLAVAČKA
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.51
8 MAREK WAGNERMAREK WAGNER
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
03 4.33
9 ANTONÍN SEKERKAANTONÍN SEKERKA
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.25
10 TOMÁŠ ČEČÁTKOTOMÁŠ ČEČÁTKO
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 4.22
11 MICHAL BUJDÁKMICHAL BUJDÁK
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.17
13 ANTONÍN KREJČAANTONÍN KREJČA
AC ČáslavAC Čáslav
03 4.10
14 SEBASTIAN RAUSSEBASTIAN RAUS
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.09
16 MATĚJ VEJRAŽKAMATĚJ VEJRAŽKA
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 3.82
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 JAKUB CHLOUPEKJAKUB CHLOUPEK
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 4.50
3 TZIMAS ALEXANDROSTZIMAS ALEXANDROS
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.30
6 DAVID BATELKADAVID BATELKA
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.11
7 IVO BŘEZKAIVO BŘEZKA
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 4.07
9 VÁCLAV ŠÁMALVÁCLAV ŠÁMAL
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.94
10 MATĚJ PÁVEKMATĚJ PÁVEK
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.92
11 JIŘÍ ROTHANZLJIŘÍ ROTHANZL
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.92
13 LUKÁŠ POŠÍKLUKÁŠ POŠÍK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.90
14 MARTIN POHANKAMARTIN POHANKA
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.90
15 ADAM HOJDAADAM HOJDA
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.85
16 VOJTĚCH TEPLÝVOJTĚCH TEPLÝ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.81
18 VOJTĚCH HYÁNEKVOJTĚCH HYÁNEK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.70
19 VILÉM SEDLÁČEKVILÉM SEDLÁČEK
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
02 3.70
20 JAN DANIELJAN DANIEL
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.69
21 TADEÁŠ MEIŠNERTADEÁŠ MEIŠNER
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.68
22 MATĚJ KRČKAMATĚJ KRČKA
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.60
23 TOMÁŠ HRDINATOMÁŠ HRDINA
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.59
25 ŠTĚPÁN HANZLÍKŠTĚPÁN HANZLÍK
AK BílinaAK Bílina
02 3.53
26 VÁCLAV ČEČRLEVÁCLAV ČEČRLE
AK BílinaAK Bílina
02 3.42
28 JÁCHYM BEDNÁŘJÁCHYM BEDNÁŘ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.23
30 MARTIN VEČEŘAMARTIN VEČEŘA
BYAC BrnoBYAC Brno
02 3.12
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 ROBIN DOROTÍKROBIN DOROTÍK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.21
2 LUKÁŠ BUDÍKLUKÁŠ BUDÍK
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.20
3 JAKUB KOPEČEKJAKUB KOPEČEK
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.14
4 MATĚJ ŠTATSKÝMATĚJ ŠTATSKÝ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 4.13
5 ONDŘEJ STAŚONDŘEJ STAŚ
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 4.13
6 VOJTĚCH PROKEŠVOJTĚCH PROKEŠ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 4.10
7 VOJTĚCH SVATEKVOJTĚCH SVATEK
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 4.10
9 JOSEF ŠEDIVÝJOSEF ŠEDIVÝ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.08
12 JAROMÍR MORÁVEKJAROMÍR MORÁVEK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.04
13 MARTIN RABOCHMARTIN RABOCH
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.92
14 JAKUB STODŮLKAJAKUB STODŮLKA
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 3.90
16 MATĚJ ŠIMEKMATĚJ ŠIMEK
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.85
17 DAVID MACHÁČEKDAVID MACHÁČEK
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3.54
18 MARTIN KOSTKAMARTIN KOSTKA
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 3.54
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace C2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 ADAM DOKOUPILADAM DOKOUPIL
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.19
2 JAN TKÁČJAN TKÁČ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.14
4 FILIP MOCFILIP MOC
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.10
5 DAVID CZEPIECDAVID CZEPIEC
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.05
6 JAKUB DERKAJAKUB DERKA
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
03 3.90
7 JAKUB DOLEŽALJAKUB DOLEŽAL
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.83
8 ČAČA ALEXANDRČAČA ALEXANDR
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.72
10 JAN ČERTEKJAN ČERTEK
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.53
12 MARTIN ŠUSTRMARTIN ŠUSTR
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.47
14 MATYÁŠ VĚCHETMATYÁŠ VĚCHET
AC ČáslavAC Čáslav
03 3.43
15 JAKUB FRYČJAKUB FRYČ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.40
16 JIŘÍ PAVELEKJIŘÍ PAVELEK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.26
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace D2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 JIŘÍ ADAMECJIŘÍ ADAMEC
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.95
2 JAKUB BÍLEKJAKUB BÍLEK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.92
3 OLIVER SOBOTKAOLIVER SOBOTKA
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
03 3.80
4 VÁCLAV KRATOCHVÍLVÁCLAV KRATOCHVÍL
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.77
5 MARTIN VYCHRONMARTIN VYCHRON
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.57
6 JAKUB URBÁNEKJAKUB URBÁNEK
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.56
7 KRYŠTOF KUREČKAKRYŠTOF KUREČKA
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.52
8 DAVID JAROŠDAVID JAROŠ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.50
9 FILIP GROČEKFILIP GROČEK
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.44
11 JIŘÍ ŠANTAVÝJIŘÍ ŠANTAVÝ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.32
13 ONDŘEJ SKOTNICAONDŘEJ SKOTNICA
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.21
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A1 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 MIROSLAV ŠPICARMIROSLAV ŠPICAR
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 5.39
5 MAREK ŠPOKMAREK ŠPOK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 4.98
6 LUKÁŠ PUNČOCHÁŘLUKÁŠ PUNČOCHÁŘ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.57
8 JAKUB CHLOUPEKJAKUB CHLOUPEK
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 4.31
Celkem 4 závodníků
Finále A2 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 THOMAS HLAVAČKATHOMAS HLAVAČKA
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.61
6 MAREK WAGNERMAREK WAGNER
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
03 4.22
8 RADIM MLECKARADIM MLECKA
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.02
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 TEREZA PARÁSKOVÁTEREZA PARÁSKOVÁ
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.24
3 KLÁRA STAŇKOVÁKLÁRA STAŇKOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 5.08
4 ANISA FILALIANISA FILALI
JAC BrnoJAC Brno
00 5.05
10 LENKA BURIANOVÁLENKA BURIANOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
00 4.75
11 KRISTÝNA GALLOVÁKRISTÝNA GALLOVÁ
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.70
12 ELIŠKA OUŘEDNÍKOVÁELIŠKA OUŘEDNÍKOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.67
13 VERONIKA MAREŠOVÁVERONIKA MAREŠOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.67
14 JOSEFÍNA MERHOUTOVÁJOSEFÍNA MERHOUTOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.61
15 JANA HOLUBCOVÁJANA HOLUBCOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.60
16 JOHANA MIČÁNKOVÁJOHANA MIČÁNKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
00 4.59
18 ANNA ŠTROBLOVÁANNA ŠTROBLOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.53
20 ELIŠKA PLÁVKOVÁELIŠKA PLÁVKOVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 4.43
21 ALENA MATĚJÁKOVÁALENA MATĚJÁKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 4.33
1 KATEŘINA TULKOVÁKATEŘINA TULKOVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.52
4 VERONIKA ZOTYKOVÁVERONIKA ZOTYKOVÁ
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.24
6 DARINA ZÁLIŠOVÁDARINA ZÁLIŠOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.14
7 ADÉLA NOVÁKOVÁADÉLA NOVÁKOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.12
8 IVANA BARTÁKOVÁIVANA BARTÁKOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.11
9 KAROLÍNA SOKOLOVÁKAROLÍNA SOKOLOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.09
11 MICHAELA KIESELOVÁMICHAELA KIESELOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
00 4.07
12 ELIŠKA MIKOVÁELIŠKA MIKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
00 3.87
13 ALEXANDRA PAVLÍKOVÁALEXANDRA PAVLÍKOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.59
14 NATÁLIE GONGALVESOVÁNATÁLIE GONGALVESOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
00 3.34
Celkem 23 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 KATEŘINA HLÁVKOVÁKATEŘINA HLÁVKOVÁ
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 5.29
2 NIKOL HYJÁNKOVÁNIKOL HYJÁNKOVÁ
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 5.13
3 LINDA DUFKOVÁLINDA DUFKOVÁ
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.13
5 ADÉLA LOJKÁSKOVÁADÉLA LOJKÁSKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 5.00
6 KLÁRA TEOFILOVÁKLÁRA TEOFILOVÁ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.00
7 VERONIKA ŠŤASTNÁVERONIKA ŠŤASTNÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.94
10 ELIŠKA KOPCOVÁELIŠKA KOPCOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.77
11 DOMINIKA HORNÍKOVÁDOMINIKA HORNÍKOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.71
12 MONIKA RYBNÍČKOVÁMONIKA RYBNÍČKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.65
13 SYLVIE CAHLÍKOVÁSYLVIE CAHLÍKOVÁ
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 4.63
15 MAGDA NOŠTINSKÁMAGDA NOŠTINSKÁ
JAC BrnoJAC Brno
01 4.60
16 NIKITA DORŇÁKOVÁNIKITA DORŇÁKOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.59
18 ANDREA DOBROVOLNÁANDREA DOBROVOLNÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.43
19 VERONIKA VALLOVÁVERONIKA VALLOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
01 4.42
20 KAMILA FRONTZOVÁKAMILA FRONTZOVÁ
AK BílinaAK Bílina
01 4.40
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 ANNA KOZLOVÁANNA KOZLOVÁ
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.96
3 SIMONA KOWALIKOVÁSIMONA KOWALIKOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 4.77
5 SABINA HABRMANOVÁSABINA HABRMANOVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 4.70
6 LUCIE SEDLÁČKOVÁLUCIE SEDLÁČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
01 4.69
7 KAMILA PILÍKOVÁKAMILA PILÍKOVÁ
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.59
8 NIKOL KUBICOVÁNIKOL KUBICOVÁ
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.50
9 TEREZA HULÍKOVÁTEREZA HULÍKOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.45
10 ANNA DOKOUPILOVÁANNA DOKOUPILOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.42
12 KATEŘINA MENCLÍKOVÁKATEŘINA MENCLÍKOVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 4.32
14 MONIKA FIŠEROVÁMONIKA FIŠEROVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.27
15 VIKTORIE HANZELKOVÁVIKTORIE HANZELKOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 4.27
16 LUCIE GABRHELOVÁLUCIE GABRHELOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 4.26
17 ADÉLA KOLÁČKOVÁADÉLA KOLÁČKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.22
18 KATEŘINA HANDLOVÁKATEŘINA HANDLOVÁ
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 4.17
20 MONICA HLADÍKOVÁMONICA HLADÍKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.03
21 BARBORA HOUŽVIČKOVÁBARBORA HOUŽVIČKOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.92
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace C2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 ANNA VÁNIŠOVÁANNA VÁNIŠOVÁ
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.68
3 DENISA PEŠOVÁDENISA PEŠOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.49
4 NINA ŠTOLBOVÁNINA ŠTOLBOVÁ
AK BílinaAK Bílina
01 4.35
5 VERONIKA ŠTŮSKOVÁVERONIKA ŠTŮSKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.34
6 DANIELA STROUHALOVÁDANIELA STROUHALOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 4.31
10 MIA SCHWARZEROVÁMIA SCHWARZEROVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 4.12
11 ANNA SLANÁANNA SLANÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 3.97
13 ANNA HORÁKOVÁANNA HORÁKOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.94
14 SIMONA HRACHOVSKÁSIMONA HRACHOVSKÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.93
15 NATALI LEPŠOVÁNATALI LEPŠOVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 3.73
16 NIKOL HILLEROVÁNIKOL HILLEROVÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.70
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace D2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 KRISTÝNA NETOLICKÁKRISTÝNA NETOLICKÁ
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.71
2 BARBORA JURAČKOVÁBARBORA JURAČKOVÁ
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4.45
4 VENDULA MENCLOVÁVENDULA MENCLOVÁ
AK BílinaAK Bílina
01 4.32
8 DANIELA VOCÁSKOVÁDANIELA VOCÁSKOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.21
9 ANNA KOŠATOVÁANNA KOŠATOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.17
10 STELLA SOBOTKOVÁSTELLA SOBOTKOVÁ
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 4.08
11 KRISTÝNA ŠTOFKOVÁKRISTÝNA ŠTOFKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
01 4.06
12 KLÁRA FRANCOUZOVÁKLÁRA FRANCOUZOVÁ
AK BílinaAK Bílina
01 3.99
13 VIKTORIE JANDOVÁVIKTORIE JANDOVÁ
AK BílinaAK Bílina
01 3.89
14 MARIE KNÁPKOVÁMARIE KNÁPKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 3.86
15 LEONA ZEMČÍKOVÁLEONA ZEMČÍKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 3.80
16 NATÁLIE JEKLOVÁNATÁLIE JEKLOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 3.74
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A1 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 TEREZA PARÁSKOVÁTEREZA PARÁSKOVÁ
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.31
3 ANISA FILALIANISA FILALI
JAC BrnoJAC Brno
00 5.12
4 KLÁRA STAŇKOVÁKLÁRA STAŇKOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 5.02
Celkem 3 závodníků
Finále A2 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 KATEŘINA HLÁVKOVÁKATEŘINA HLÁVKOVÁ
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 5.37
2 NIKOL HYJÁNKOVÁNIKOL HYJÁNKOVÁ
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 5.20
3 ANNA KOZLOVÁANNA KOZLOVÁ
AC ČáslavAC Čáslav
01 5.00
4 KLÁRA TEOFILOVÁKLÁRA TEOFILOVÁ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.98
6 LINDA DUFKOVÁLINDA DUFKOVÁ
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.94
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 ERIKA ZAHALUKOVÁERIKA ZAHALUKOVÁ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.51
5 LUCIE DVOŘÁKOVÁLUCIE DVOŘÁKOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.42
7 TEREZA ŠKOPKOVÁTEREZA ŠKOPKOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.36
10 TEREZIE KREJČÍTEREZIE KREJČÍ
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.31
12 LUDMILA HÁJKOVÁLUDMILA HÁJKOVÁ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.20
13 KLÁRA HAVLÍČKOVÁKLÁRA HAVLÍČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 4.17
14 TEREZA VLČKOVÁTEREZA VLČKOVÁ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.13
15 MICHAELA HORVÁTHOVÁMICHAELA HORVÁTHOVÁ
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 4.08
16 ADÉLA SOBČÍKOVÁADÉLA SOBČÍKOVÁ
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.06
17 VIKTORIE KALOVSKÁVIKTORIE KALOVSKÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.99
18 SABINA POPIOLKOVÁSABINA POPIOLKOVÁ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.99
19 TEREZA STAŠKOVÁTEREZA STAŠKOVÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 3.97
20 KRYSTÍNA MAŠKOVÁKRYSTÍNA MAŠKOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.95
21 KAROLÍNA HERMANOVÁKAROLÍNA HERMANOVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.86
23 LUCIE BARTŮŠKOVÁLUCIE BARTŮŠKOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.69
24 ADÉLA SAVAROVÁADÉLA SAVAROVÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 3.57
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 NATÁLIE OLIVOVÁNATÁLIE OLIVOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.38
2 DANIELA JUREČKOVÁDANIELA JUREČKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.36
3 NEDA NENOVANEDA NENOVA
Akademik Sofia - BulgariaAkademik Sofia - Bulgaria
03 4.21
4 MICHAELA HARLASOVÁMICHAELA HARLASOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.19
5 SÁRA ERBENOVÁSÁRA ERBENOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.15
6 KLÁRA NINGEROVÁKLÁRA NINGEROVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.13
8 BARBORA MITEVOVÁBARBORA MITEVOVÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.11
9 NATÁLIE PAŤAVOVÁNATÁLIE PAŤAVOVÁ
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4.09
10 NELA DROZDOVÁNELA DROZDOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.05
11 NATÁLIE KOVÁČOVÁNATÁLIE KOVÁČOVÁ
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.04
14 ESTER VANČUROVÁESTER VANČUROVÁ
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3.96
16 ELIŠKA VÉBROVÁELIŠKA VÉBROVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 3.95
17 ADÉLA KOLÁŘOVÁADÉLA KOLÁŘOVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.95
19 MICHAELA JANÁKOVÁMICHAELA JANÁKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
03 3.92
20 NATÁLIE FURCHOVÁNATÁLIE FURCHOVÁ
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 3.81
21 EMA ŠKOCHOVÁEMA ŠKOCHOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.75
23 LUCIE PAVLÍKOVÁLUCIE PAVLÍKOVÁ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.66
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 KLÁRA KREJČIŘÍKOVÁKLÁRA KREJČIŘÍKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 4.48
3 DOMINIKA MIKOVÁDOMINIKA MIKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 4.42
7 HANA HÁJKOVÁHANA HÁJKOVÁ
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 4.12
8 KRISTINA NOVÁKRISTINA NOVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 4.09
9 MAGDALÉNA HALOUNOVÁMAGDALÉNA HALOUNOVÁ
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.08
10 ADÉLA JÍROVÁADÉLA JÍROVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 4.04
11 NATÁLIE VEDRALOVÁNATÁLIE VEDRALOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 4.02
12 PAVLÍNA PRUDIČOVÁPAVLÍNA PRUDIČOVÁ
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.99
13 ELIŠKA HOZÁKOVÁELIŠKA HOZÁKOVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 3.96
14 NIKOLA ABRAHÁMOVÁNIKOLA ABRAHÁMOVÁ
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.91
16 ESTER ČERVINKOVÁESTER ČERVINKOVÁ
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 3.85
17 JANA KOTRHONZOVÁJANA KOTRHONZOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.84
18 ADÉLA VÍTKOVÁADÉLA VÍTKOVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.78
19 HANA ČECHOVÁHANA ČECHOVÁ
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.74
20 ALICE PŘIBYLOVÁALICE PŘIBYLOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.74
23 KRISTÝNA HRUŠOVSKÁKRISTÝNA HRUŠOVSKÁ
TJ DesnáTJ Desná
02 3.61
24 NATÁLIE GALLEOVÁNATÁLIE GALLEOVÁ
SK Speed BrnoSK Speed Brno
02 3.32
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 MOJISOLA AKERELEMOJISOLA AKERELE
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.95
3 KRISTINA ŠPAČKOVÁKRISTINA ŠPAČKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.94
5 NELA ŠOUKALOVÁNELA ŠOUKALOVÁ
SK Speed BrnoSK Speed Brno
03 3.83
6 DANIELA VEJROSTOVÁDANIELA VEJROSTOVÁ
AC ČáslavAC Čáslav
03 3.83
7 ESTER BENDOVÁESTER BENDOVÁ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.82
8 MICHAELA BURIANOVÁMICHAELA BURIANOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 3.76
10 SIMONA ŠVARCOVÁSIMONA ŠVARCOVÁ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.58
11 VICTORIA KUCHMISTERVICTORIA KUCHMISTER
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3.51
12 ANDREA SAKALOVÁANDREA SAKALOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.51
14 ANETA ŠTALZEROVÁANETA ŠTALZEROVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.44
15 ZUZANA JANOUŠKOVÁZUZANA JANOUŠKOVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.44
16 ELIŠKA MAŠTEROVÁELIŠKA MAŠTEROVÁ
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3.43
18 ZUZANA FABIÁNOVÁZUZANA FABIÁNOVÁ
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3.38
19 JANA JANÁKOVÁJANA JANÁKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
03 3.37
20 ŠTĚPÁNOVÁ DENISAŠTĚPÁNOVÁ DENISA
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.31
21 KATEŘINA VRBOVÁKATEŘINA VRBOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.26
22 KATEŘINA BŘESKOVÁKATEŘINA BŘESKOVÁ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.15
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace C1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 KATEŘINA STRUSKOVÁKATEŘINA STRUSKOVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 4.36
2 ELIŠKA ANDREJSOVÁELIŠKA ANDREJSOVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.11
5 DENISA STEHLÍKOVÁDENISA STEHLÍKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.82
6 ANNA ZEMANÍKOVÁANNA ZEMANÍKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.80
7 ANDREA LETOCHOVÁANDREA LETOCHOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 3.79
9 GABRIELA SVOBODOVÁGABRIELA SVOBODOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.74
10 ŠÁRKA ODSTRČILOVÁŠÁRKA ODSTRČILOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 3.73
12 DENISA PÁNKOVÁDENISA PÁNKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.69
14 LENKA NOVOTNÁLENKA NOVOTNÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.67
15 KLÁRA NOVÁKOVÁKLÁRA NOVÁKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.62
16 ANETA KOLEGAROVÁANETA KOLEGAROVÁ
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
02 3.54
17 KAMILA CECHMEISTEROVÁKAMILA CECHMEISTEROVÁ
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
02 3.49
18 BARBORA ROZŠTLAPILOVÁBARBORA ROZŠTLAPILOVÁ
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 3.41
20 MARIE DVOŘÁKOVÁMARIE DVOŘÁKOVÁ
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.37
21 TEREZA FAKTOROVÁTEREZA FAKTOROVÁ
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.35
22 KAROLINA VOSECKÁKAROLINA VOSECKÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.19
23 VERONIKA MEDKOVÁVERONIKA MEDKOVÁ
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 2.74
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace C2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 PAVLA ŠTOUDKOVÁPAVLA ŠTOUDKOVÁ
ASK BlanskoASK Blansko
03 4.16
2 TEREZA VŠIANSKÁTEREZA VŠIANSKÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.96
3 ANNA HALASOVÁANNA HALASOVÁ
Slovácký běžecký klub Kyjov o.s.Slovácký běžecký klub Kyjov...
03 3.83
4 ADÉLA STEHLÍKOVÁADÉLA STEHLÍKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.78
5 ROMANA MADĚŘIČOVÁROMANA MADĚŘIČOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.69
6 KAROLÍNA TOBIŠKOVÁKAROLÍNA TOBIŠKOVÁ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.63
7 VANDA VÁVROVÁVANDA VÁVROVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.63
8 LUCIE ČERMÁKOVÁLUCIE ČERMÁKOVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.62
10 MARTINA GALBUROVÁMARTINA GALBUROVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.55
11 TEREZA GAJDOŠÍKOVÁTEREZA GAJDOŠÍKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.49
12 KATEŘINA HODAČOVÁKATEŘINA HODAČOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.46
13 ELIŠKA MERTLÍKOVÁELIŠKA MERTLÍKOVÁ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.45
14 HELENA ROTHANZLOVÁHELENA ROTHANZLOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.36
15 MICHAELA KŘOVÁKOVÁMICHAELA KŘOVÁKOVÁ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.35
16 PATRICIE AUGUSTINOVÁPATRICIE AUGUSTINOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 3.34
17 EMA HRUŠKOVÁEMA HRUŠKOVÁ
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.34
18 IVETA TROJANCOVÁIVETA TROJANCOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 3.29
19 TEREZA VÁVROVÁTEREZA VÁVROVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.20
20 HANA VEČEŘOVÁHANA VEČEŘOVÁ
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3.15
21 KATEŘINA MAŠKOVÁKATEŘINA MAŠKOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.12
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace D1 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 KAMILA KŮTOVÁKAMILA KŮTOVÁ
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.94
4 IVANA PAŘÍZKOVÁIVANA PAŘÍZKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 3.90
5 LINDA RADOŇSKÁLINDA RADOŇSKÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.84
8 NELA POKORNÁNELA POKORNÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 3.70
9 KRISTÝNA SCHUSTEROVÁKRISTÝNA SCHUSTEROVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.68
12 TEREZA SMÍTKOVÁTEREZA SMÍTKOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.58
13 PAVLA URBÁŠKOVÁPAVLA URBÁŠKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 3.48
14 JANA BRUNCLÍKOVÁJANA BRUNCLÍKOVÁ
AK BílinaAK Bílina
02 3.44
15 NIKOLA ĎURIŠOVÁNIKOLA ĎURIŠOVÁ
SK Speed BrnoSK Speed Brno
02 3.38
16 ADÉLA POHLOVÁADÉLA POHLOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 3.37
17 DENISA KRUPIČKOVÁDENISA KRUPIČKOVÁ
AK BílinaAK Bílina
02 3.36
21 LUCIE POPOVÁLUCIE POPOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.26
23 ELIŠKA PRÁŠILOVÁELIŠKA PRÁŠILOVÁ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.73
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace D2 (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 ELIŠKA BARCALOVÁELIŠKA BARCALOVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.78
2 VENDULA HAJNÁVENDULA HAJNÁ
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
03 3.75
3 PAVLA KREJČÍPAVLA KREJČÍ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.59
4 IVANA MÁCHOVÁIVANA MÁCHOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.58
5 IVETA FILOUNOVÁIVETA FILOUNOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.57
7 ADÉLA VOKOUNOVÁADÉLA VOKOUNOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.44
8 VENDULA ROHLENOVÁVENDULA ROHLENOVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.37
11 BÁRA MUCHOVÁBÁRA MUCHOVÁ
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.28
13 KAROLÍNA BUCHTOVÁKAROLÍNA BUCHTOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.26
14 ESTER MARHANOVÁESTER MARHANOVÁ
AK BílinaAK Bílina
03 3.26
15 ALENA FRIDRICHOVÁALENA FRIDRICHOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.19
17 ANETA UNGEROVÁANETA UNGEROVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 3.15
19 KRISTÝNA SKOPALOVÁKRISTÝNA SKOPALOVÁ
SK Speed BrnoSK Speed Brno
03 3.00
21 SABINA SOBOTKOVÁSABINA SOBOTKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
03 2.69
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A1 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 ERIKA ZAHALUKOVÁERIKA ZAHALUKOVÁ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.80
2 LUCIE DVOŘÁKOVÁLUCIE DVOŘÁKOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.78
7 DOMINIKA MIKOVÁDOMINIKA MIKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 4.27
8 KLÁRA KREJČIŘÍKOVÁKLÁRA KREJČIŘÍKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
02 4.20
Celkem 4 závodníků
Finále A2 (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 NATÁLIE OLIVOVÁNATÁLIE OLIVOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.62
2 MICHAELA HARLASOVÁMICHAELA HARLASOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.61
5 DANIELA JUREČKOVÁDANIELA JUREČKOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.43
6 SÁRA ERBENOVÁSÁRA ERBENOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.30
7 KLÁRA NINGEROVÁKLÁRA NINGEROVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.29
8 PAVLA ŠTOUDKOVÁPAVLA ŠTOUDKOVÁ
ASK BlanskoASK Blansko
03 4.20
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 MAREK SIKORAMAREK SIKORA
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.08
5 MATYÁŠ GALVASMATYÁŠ GALVAS
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.02
7 ADAM HAVLÍČEKADAM HAVLÍČEK
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
04 4.01
8 ŠTĚPÁN ŠTEFKOŠTĚPÁN ŠTEFKO
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.98
10 JAKUB DZIDAJAKUB DZIDA
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.97
11 ŠIMON KRATOCHVÍLŠIMON KRATOCHVÍL
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.93
13 MICHAL TÍKALMICHAL TÍKAL
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.78
15 HYNEK BARTOŇHYNEK BARTOŇ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.63
17 JAKUB ŠANTAVÝJAKUB ŠANTAVÝ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 3.37
18 VIKTOR ČÍHALVIKTOR ČÍHAL
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.31
19 ONDŘEJ BARTOŠONDŘEJ BARTOŠ
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 3.29
20 MAREK DÍTĚMAREK DÍTĚ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.19
21 IAN KONVALINAIAN KONVALINA
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
04 2.86
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 ONDŘEJ SCHREIBERONDŘEJ SCHREIBER
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.93
2 RADIM ŠUDÁKRADIM ŠUDÁK
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.89
3 ONDŘEJ PAVELEKONDŘEJ PAVELEK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.88
4 JAKUB GREGOVSKÝJAKUB GREGOVSKÝ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.81
5 ONDŘEJ FIALAONDŘEJ FIALA
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.80
6 VLADIMÍR POKORAVLADIMÍR POKORA
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.74
7 VOJTĚCH PAVELEKVOJTĚCH PAVELEK
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.74
8 VÁCLAV HANULÍKVÁCLAV HANULÍK
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.66
10 VOJTĚCH FRÝDLVOJTĚCH FRÝDL
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.57
11 JAN KRČEKJAN KRČEK
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.55
12 JAKUB GRUSJAKUB GRUS
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.54
13 RADIM ŠVÁBRADIM ŠVÁB
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.53
14 JAN KUBÍČEKJAN KUBÍČEK
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 3.52
15 DAVID KOVÁŘDAVID KOVÁŘ
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.49
16 PATRIK ČÍHALPATRIK ČÍHAL
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.37
18 MARIO HAJZLERMARIO HAJZLER
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 3.33
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace C (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 JAN HLAVÁČJAN HLAVÁČ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.81
3 TOBIÁŠ DVOŘÁKTOBIÁŠ DVOŘÁK
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.58
4 VOJTĚCH POTOČEKVOJTĚCH POTOČEK
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.55
5 VOJTĚCH ZAHRÁDKAVOJTĚCH ZAHRÁDKA
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 3.41
7 JIŘÍ MARČÍKJIŘÍ MARČÍK
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.35
8 VOJTĚCH SKÁLAVOJTĚCH SKÁLA
AK BílinaAK Bílina
04 3.26
9 JINDŘICH OSOLSOBĚJINDŘICH OSOLSOBĚ
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 3.17
10 JINDŘICH HOLINAJINDŘICH HOLINA
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.14
11 VOJTĚCH KRYLVOJTĚCH KRYL
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.13
12 JAKUB SADÍLEKJAKUB SADÍLEK
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
05 2.98
13 JAN BRABECJAN BRABEC
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.87
14 ONDŘEJ MACHÁČONDŘEJ MACHÁČ
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 2.82
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace D (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 JAKUB HŮLKAJAKUB HŮLKA
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.62
3 DOMINIK ČARVAŠDOMINIK ČARVAŠ
BYAC BrnoBYAC Brno
04 3.54
4 PETR LIŠKAPETR LIŠKA
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 3.54
5 JAKUB VYSOKÝJAKUB VYSOKÝ
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.48
6 TOMÁŠ BOHUSLAVTOMÁŠ BOHUSLAV
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.34
8 ŠIMON SVOBODAŠIMON SVOBODA
SK Speed BrnoSK Speed Brno
04 3.20
9 FILIP BLÁHAFILIP BLÁHA
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.06
10 VOJTĚCH MILATAVOJTĚCH MILATA
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
04 3.02
11 FILIP VYCHRONFILIP VYCHRON
BYAC BrnoBYAC Brno
07 2.84
12 ŠIMON KRŠKAŠIMON KRŠKA
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.45
13 JAKUB DUDAJAKUB DUDA
BYAC BrnoBYAC Brno
07 2.40
14 MARTIN MALIŇÁKMARTIN MALIŇÁK
BYAC BrnoBYAC Brno
04 2.16
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 MAREK SIKORAMAREK SIKORA
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.53
5 MATYÁŠ GALVASMATYÁŠ GALVAS
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.36
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 ANNA CAGAŠOVÁANNA CAGAŠOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 4.03
6 KATEŘINA HOLUBCOVÁKATEŘINA HOLUBCOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.88
9 EVA KOVAŘÍKOVÁEVA KOVAŘÍKOVÁ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.78
10 SIMONA TRNEČKOVÁSIMONA TRNEČKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
04 3.77
11 LUDMILA KARLA GABRIELOVÁLUDMILA KARLA GABRIELOVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 3.77
12 TEREZA PROUZOVÁTEREZA PROUZOVÁ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.76
13 ŠTĚPÁNKA DUŠKOVÁŠTĚPÁNKA DUŠKOVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 3.75
14 TEREZA SLAVÍČKOVÁTEREZA SLAVÍČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 3.74
15 VERONIKA KURÁŇOVÁVERONIKA KURÁŇOVÁ
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3.72
16 ZINA PINDOROVÁZINA PINDOROVÁ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.71
17 MARKÉTA SIKOROVÁMARKÉTA SIKOROVÁ
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.71
18 MARKÉTA VAŇKOVÁMARKÉTA VAŇKOVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 3.67
19 KLEMENTOVÁ KLÁRAKLEMENTOVÁ KLÁRA
JAC BrnoJAC Brno
04 3.58
20 VERONIKA ROČKOVÁVERONIKA ROČKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.58
21 ANNA RADÍKOVSKÁANNA RADÍKOVSKÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.56
22 ZUZANA BAŠKOVÁZUZANA BAŠKOVÁ
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.54
23 KLÁRA BĚLÍČKOVÁKLÁRA BĚLÍČKOVÁ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.53
25 KRISTÝNA PROKEŠOVÁKRISTÝNA PROKEŠOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 3.40
26 ELIŠKA KUČEROVÁELIŠKA KUČEROVÁ
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
05 3.37
27 EMA FEILHAUEROVÁEMA FEILHAUEROVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.28
28 MARTINA PAAROVÁMARTINA PAAROVÁ
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
05 3.13
29 NATÁLIE NOVÁKOVÁNATÁLIE NOVÁKOVÁ
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 2.93
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 SÁRA FOJTÍKOVÁSÁRA FOJTÍKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 3.86
3 ANEŽKA INDRÁČKOVÁANEŽKA INDRÁČKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
06 3.73
4 ANDREA BŘEHOVSKÁANDREA BŘEHOVSKÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.69
5 KATEŘINA KUKALOVÁKATEŘINA KUKALOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.65
6 TEREZA DOUBKOVÁTEREZA DOUBKOVÁ
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.61
7 LUISA KLEMENTOVALUISA KLEMENTOVA
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 3.54
8 LENKA KOLLAROVÁLENKA KOLLAROVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.52
11 ANNA POLANECKÁANNA POLANECKÁ
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.45
13 LUCIE GOLASOVSKÁLUCIE GOLASOVSKÁ
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3.39
14 TEREZA LÁCHOVÁTEREZA LÁCHOVÁ
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.39
16 KATEŘINA HOMEROVÁKATEŘINA HOMEROVÁ
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.38
17 RADKA KUČEROVÁRADKA KUČEROVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.37
19 VIKTORIE ÚŠELOVÁVIKTORIE ÚŠELOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 3.33
22 VENDULA ZEMČÍKOVÁVENDULA ZEMČÍKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.25
24 PAVLA SOPUCHOVÁPAVLA SOPUCHOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.24
25 BARBORA ALEXOVÁBARBORA ALEXOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.23
26 VIKTORIE ŤAHANOVÁVIKTORIE ŤAHANOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.18
27 MARTINA HANÁKOVÁMARTINA HANÁKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.17
28 NELA ŠTEIEROVÁNELA ŠTEIEROVÁ
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.09
29 ADÉLA FRYČOVÁADÉLA FRYČOVÁ
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 3.05
30 ADÉLA ŠŤASTNÁADÉLA ŠŤASTNÁ
TJ DesnáTJ Desná
04 3.01
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace C (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 DOMINIKA SALČÁKOVÁDOMINIKA SALČÁKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 3.69
2 KLÁRA TOOVÁKLÁRA TOOVÁ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
04 3.58
3 NINA PETROVÁNINA PETROVÁ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
04 3.55
4 ANITA GORANIANITA GORANI
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.49
5 SÁRA PAVLIDUSÁRA PAVLIDU
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 3.43
6 VENDULA ŠVIHÁLOVÁVENDULA ŠVIHÁLOVÁ
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.36
7 SÁRA ŠLÉGROVÁSÁRA ŠLÉGROVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.34
8 SILVIE PAPAVASILEVSKÁSILVIE PAPAVASILEVSKÁ
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 3.33
9 KLAUDIE STANKOCIOVÁKLAUDIE STANKOCIOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
06 3.25
10 KRISTÝNA BIZOŇOVÁKRISTÝNA BIZOŇOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.21
11 KARIN KREJČIŘÍKOVÁKARIN KREJČIŘÍKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.19
12 VALENTÝNA HOMOLKOVÁVALENTÝNA HOMOLKOVÁ
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
04 3.13
13 NATÁLIE MATERNOVÁNATÁLIE MATERNOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.07
15 LEONA FIŠEROVÁLEONA FIŠEROVÁ
TJ DesnáTJ Desná
04 3.00
16 LUCIE BAČOVÁLUCIE BAČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 2.99
17 HANA KVAČKOVÁHANA KVAČKOVÁ
SK Speed BrnoSK Speed Brno
05 2.96
18 HANA ŠPALKOVÁHANA ŠPALKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 2.96
19 KRISTÝNA JEŽKOVÁKRISTÝNA JEŽKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 2.95
20 BARBORA RUDICKÁBARBORA RUDICKÁ
JAC BrnoJAC Brno
05 2.95
21 PETRA MAIXNEROVÁPETRA MAIXNEROVÁ
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 2.94
22 TEREZA HOLUBÁŘOVÁTEREZA HOLUBÁŘOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 2.92
24 MARIKA NAVRÁTILOVÁMARIKA NAVRÁTILOVÁ
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 2.87
25 MICHAELA ŠKODOVÁMICHAELA ŠKODOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
05 2.83
26 BEATA PTÁČNÍKOVÁBEATA PTÁČNÍKOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
06 2.82
28 TEREZA NOVÁČKOVÁTEREZA NOVÁČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 2.18
Celkem 25 závodníků
Kvalifikace D (po, 7.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 HELENA BRYŠOVÁHELENA BRYŠOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
05 3.53
2 MARIE VRBOVÁMARIE VRBOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 3.45
3 VERONIKA JAKUSUDISOVÁVERONIKA JAKUSUDISOVÁ
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.45
4 ANETA MACÚCHOVÁANETA MACÚCHOVÁ
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.45
5 TEREZA PETRÁSKOVÁTEREZA PETRÁSKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.44
6 VENDULA HROUDOVÁVENDULA HROUDOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.33
7 JULIE LÁTALOVÁJULIE LÁTALOVÁ
ASK BlanskoASK Blansko
04 3.32
9 VERONIKA POLÁCHOVÁVERONIKA POLÁCHOVÁ
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.26
10 SÁRA BARTSCHOVÁSÁRA BARTSCHOVÁ
AK BílinaAK Bílina
04 3.22
11 LUCIE HUDEČKOVÁLUCIE HUDEČKOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 3.22
12 MICHAELA VAJNRAJCHOVÁMICHAELA VAJNRAJCHOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 3.17
13 KAMILA VAJNRAJCHOVÁKAMILA VAJNRAJCHOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 3.17
14 KAROLÍNA HORKÁKAROLÍNA HORKÁ
TJ DesnáTJ Desná
06 3.13
15 VERONIKA PEŠKOVÁVERONIKA PEŠKOVÁ
AK BílinaAK Bílina
04 3.13
16 ANNA KŘEHLÍKOVÁANNA KŘEHLÍKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
06 3.06
17 JULIE MIKOVÁJULIE MIKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
06 3.03
18 AGÁTA ANDĚLOVÁAGÁTA ANDĚLOVÁ
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 2.95
19 ADÉLA VLČKOVÁADÉLA VLČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 2.94
20 ANTONIE BOČKOVÁANTONIE BOČKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 2.93
21 VIKTORIE HROUDOVÁVIKTORIE HROUDOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2.92
22 LAURA MENCLOVÁLAURA MENCLOVÁ
TJ DesnáTJ Desná
06 2.87
23 BARBORA SIROTKOVÁBARBORA SIROTKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
06 2.85
24 STELA TOMANOVÁSTELA TOMANOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
07 2.85
25 MARIE BOHDÁLKOVÁMARIE BOHDÁLKOVÁ
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 2.82
26 EVA BOHUSLAVOVÁEVA BOHUSLAVOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
07 2.75
27 ZUZANA DOLEJŠÍZUZANA DOLEJŠÍ
JAC BrnoJAC Brno
04 2.64
28 JULIE JADRNÁJULIE JADRNÁ
JAC BrnoJAC Brno
06 2.61
29 MONIKA CHLOUPKOVÁMONIKA CHLOUPKOVÁ
ASK BlanskoASK Blansko
06 2.57
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 8.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 ANNA CAGAŠOVÁANNA CAGAŠOVÁ
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 4.45
4 KATEŘINA HOLUBCOVÁKATEŘINA HOLUBCOVÁ
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.20
7 SÁRA FOJTÍKOVÁSÁRA FOJTÍKOVÁ
JAC BrnoJAC Brno
04 3.98
Celkem 3 závodníků