Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále Corny Středoškolského poháru

Břeclav (6. 10. 2015)

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosádováJana Novosádová 98 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 08.06 830
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 08.07 827
3 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.23 779
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 08.25 773
5 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.27 767
6 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 08.30 758
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 08.32 752
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 08.18 794
2 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu 08.30 758
3 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.40 729
4 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.50 701
5 Jana HolubcováJana Holubcová 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 08.53 692
6 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 08.54 690
7 Markéta MíčkováMarkéta Míčková 00 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 08.56 684
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu 08.20 788
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 Gynázium Praha VIGynázium Praha VI 08.47 709
3 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 08.49 704
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary 08.58 678
5 Eliška SlavkováEliška Slavková 99 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 08.59 676
6 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 08.66 656
7 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.72 640
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary 08.56 684
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 08.62 667
3 Vivien CharvátováVivien Charvátová 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.66 656
4 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 98 Gynázium Praha VIGynázium Praha VI 08.79 621
5 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.82 603
6 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 08.89 595
7 Michaela MatlochováMichaela Matlochová 99 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 09.21 513
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 08.72 640
2 Anna CzinegováAnna Czinegová 98 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 08.74 635
3 Veronika SzikorováVeronika Szikorová 00 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.92 587
4 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 09.07 548
5 Martina KřemenováMartina Křemenová 99 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 09.50 444
6 Barbora JoskováBarbora Josková 97 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 09.57 428
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o. 11.37 780
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 11.61 730
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 11.65 721
4 Václav VáchalVáclav Váchal 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 11.68 715
5 Daniel SojákDaniel Soják 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 11.91 669
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 11.97 657
7 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 98 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 11.97 657
8 tomáš Popelkatomáš Popelka 99 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 12.02 647
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 11.67 717
2 Jaromír KalnýJaromír Kalný 97 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 11.82 687
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 97 Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická 11.86 679
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 11.96 659
5 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem 12.00 651
6 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 12.01 649
7 Zdeněk MarčíkZdeněk Marčík 98 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 12.09 633
8 Jan AdmuškaJan Admuška 97 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 12.63 532
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 11.93 665
2 Lukáš VantuchLukáš Vantuch 96 SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 11.95 661
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 11.99 653
4 Marek KavinaMarek Kavina 96 Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem 12.10 631
5 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 12.25 603
6 Ota ZárubaOta Záruba 99 Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 12.26 601
7 Jaroslav BohmJaroslav Bohm 97 SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec 12.39 576
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MerklLukáš Merkl 99 SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 12.25 603
2 Samuel DušekSamuel Dušek 99 SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec 12.29 595
3 Jakub KroftaJakub Krofta 00 Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická 12.44 567
4 Ondřej HušekOndřej Hušek 97 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 12.45 565
5 Jan VacíkJan Vacík 97 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 12.53 551
6 Jakub VondraJakub Vondra 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 12.60 538
7 Tomáš PirklTomáš Pirkl 97 ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o. 12.77 508
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosádováJana Novosádová 98 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 25.80 815
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 26.07 791
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 26.66 740
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 26.71 736
5 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 26.78 730
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 27.18 697
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 26.77 731
2 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 27.38 681
3 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 27.38 681
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 27.40 679
5 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 27.70 655
6 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 28.70 577
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 27.17 698
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary 27.46 674
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 27.48 672
4 Alena PanovskáAlena Panovská 99 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 27.92 637
5 Jana HolubcováJana Holubcová 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 28.11 622
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 28.97 556
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu 27.13 701
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 27.66 658
3 Karolína VachuškováKarolína Vachušková 97 Gynázium Praha VIGynázium Praha VI 27.94 636
4 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary 27.95 635
5 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 28.83 567
6 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 29.18 541
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 28.57 587
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 28.66 580
3 Vivien CharvátováVivien Charvátová 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 29.21 539
4 Carmen KonicarováCarmen Konicarová 98 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 29.86 492
5 Natálie VáclavováNatálie Václavová 98 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 38.35 65
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 Gynázium Praha VIGynázium Praha VI 27.18 697
2 Sára KordíkováSára Kordíková 99 Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu 29.64 508
3 Nela KozákováNela Kozáková 99 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 30.17 470
4 Michaela MatlochováMichaela Matlochová 99 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 30.26 464
5 Martina KřemenováMartina Křemenová 99 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 32.07 347
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 96 SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec 49.98 816
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec 50.49 792
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 50.80 778
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 51.91 729
5 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 53.27 670
6 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o. 54.07 637
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VáchalVáclav Váchal 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 50.97 770
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 51.21 760
3 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem 51.67 739
4 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 52.45 705
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 52.85 688
6 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o. 52.92 685
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdenek KrejčaZdenek Krejča 99 Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem 52.27 713
2 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 52.48 704
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 97 Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická 52.62 698
4 Daniel SojákDaniel Soják 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 53.99 640
5 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 98 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 54.12 635
6 Adrian SaidAdrian Said 97 Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 54.44 622
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin NovákMartin Novák 96 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 53.57 657
2 Jan VacíkJan Vacík 97 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 53.78 649
3 Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 53.92 643
4 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická 54.42 622
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 55.02 598
6 Oldřich BudinkaOldřich Budinka 96 SPŠ TáborSPŠ Tábor 55.57 576
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AdmuškaJan Admuška 97 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 54.71 611
2 Zdeněk MarčíkZdeněk Marčík 98 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 55.65 573
3 Petr HronekPetr Hronek 98 SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 55.83 566
4 Robin FilipRobin Filip 96 SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 55.86 565
5 Petr PřibysPetr Přibys 99 SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 57.12 516
6 Matěj MichalíčekMatěj Michalíček 99 SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 62.87 321
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DubcováMichaela Dubcová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2:18.83 839
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:20.44 818
3 Karolína VachuškováKarolína Vachušková 97 Gynázium Praha VIGynázium Praha VI 2:23.51 776
4 Nikola BaumováNikola Baumová 98 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 2:23.80 773
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 97 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2:25.26 753
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 2:25.28 753
7 Tereza BaumováTereza Baumová 98 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 2:26.19 741
8 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2:27.10 730
9 Markéta LubinováMarkéta Lubinová 97 Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary 2:29.11 704
10 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:29.64 697
11 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:30.10 692
12 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:34.57 637
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:27.76 721
2 Klára SvětlíkováKlára Světlíková 97 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2:31.36 676
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 2:31.91 669
4 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu 2:32.05 667
5 Natálie ValáškováNatálie Valášková 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2:32.89 657
6 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 2:34.26 640
7 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu 2:35.14 630
8 Vendula MračkováVendula Mračková 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:35.24 629
9 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 2:38.43 591
10 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 2:44.78 519
11 Radka BřeznováRadka Březnová 99 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:47.38 491
12 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:51.94 444
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza UherkováTereza Uherková 99 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 2:40.76 564
2 Karolína TeimerováKarolína Teimerová 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2:41.16 560
3 Nikola FiskováNikola Fisková 96 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2:41.59 555
4 Ingrid TillmanIngrid Tillman 00 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2:43.83 530
5 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 Gynázium Praha VIGynázium Praha VI 2:46.13 505
6 Eliška PejšováEliška Pejšová 97 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 2:46.40 502
7 Draga DrástováDraga Drástová 99 Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary 2:53.90 424
8 Kristýna KopeckáKristýna Kopecká 97 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 2:56.06 403
9 Jana SvobodováJana Svobodová 99 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 3:02.96 338
10 Barbora PlanáBarbora Planá 00 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 4:00.29 15
MS Adéla LoudováAdéla Loudová 98 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2:47.83 486
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická 4:12.43 864
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 4:14.08 852
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická 4:21.50 801
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 99 Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem 4:22.87 792
5 David ŠteffekDavid Šteffek 99 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 4:22.94 792
6 Vít HromekVít Hromek 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:23.66 787
7 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem 4:24.28 783
8 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 4:25.14 777
9 Patrik JunekPatrik Junek 97 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 4:25.20 776
10 Lukáš NovákLukáš Novák 96 SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec 4:25.53 774
11 Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek 97 Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 4:28.40 755
12 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:29.38 749
13 Richard HynekRichard Hynek 98 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 4:30.44 742
14 Jan VytrvalJan Vytrval 98 SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec 4:31.04 738
15 Filip MarelFilip Marel 00 ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o. 4:38.42 690
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 4:28.05 757
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 4:28.14 757
3 Štěpán DominikŠtěpán Dominik 99 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 4:30.50 741
4 Marek JelínekMarek Jelínek 98 SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 4:31.20 737
5 Petr RokoskýPetr Rokoský 98 SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 4:31.35 736
6 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4:40.83 675
7 Martin RočekMartin Roček 97 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 4:44.75 651
8 Jiří RichterJiří Richter 98 ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o. 4:46.14 642
9 Vít PodestátVít Podestát 98 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 4:46.99 637
10 Jan HřebačkaJan Hřebačka 97 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 4:47.84 632
11 David VondrášekDavid Vondrášek 99 SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 4:48.13 630
12 Josef CháraJosef Chára 96 SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 4:48.84 626
13 Ondřej MikulášekOndřej Mikulášek 97 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4:53.01 601
14 Adam FrancAdam Franc 00 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 5:09.25 508
15 Adam KlimešAdam Klimeš 00 Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 5:37.59 363
MS Luboš KompitLuboš Kompit 99 SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 4:55.12 588
Celkem 16 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Mojžíš,Novotný,Žaluda,Vondra A-Mojžíš,Novotný,Žaluda,Vondra Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2:03.17 1326
2 A-Bohm,Monzar,Kučera,Monzar A-Bohm,Monzar,Kučera,Monzar SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec 2:04.56 1307
3 Dolníček,Soják,Štolc,Hromek Dolníček,Soják,Štolc,Hromek Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:05.72 1292
4 A-Kavina,Volke,Krejča.Štolba A-Kavina,Volke,Krejča.Štolba Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem 2:07.13 1273
5 Marčík, Pleva, Slovák, Mahdalík Marčík, Pleva, Slovák, Mahdalík Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 2:08.36 1257
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubík,Secký,Popelka,Svoboda Kubík,Secký,Popelka,Svoboda SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 2:04.39 1310
2 A-Váchal,Blacký,Šteffek,Kalný A-Váchal,Blacký,Šteffek,Kalný Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 2:05.67 1293
3 Oravec, Chrbolka, Špičák, Valenta Oravec, Chrbolka, Špičák, Valenta ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o. 2:06.05 1288
4 A-Samaras,Záruba,Said,Smolka A-Samaras,Záruba,Said,Smolka Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 2:08.61 1254
5 A-Bastl,Bartoš,Zuzák,Filip A-Bastl,Bartoš,Zuzák,Filip SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 2:09.99 1236
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slouka,Stráský,Matoušek,Urban Slouka,Stráský,Matoušek,Urban Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 2:08.37 1257
2 Havlas,Pospíšil,Šenágl,Obhlídal Havlas,Pospíšil,Šenágl,Obhlídal Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická 2:10.08 1235
3 Vacík,Urbánek,Holubka,Pavlišen Vacík,Urbánek,Holubka,Pavlišen SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 2:10.48 1229
4 Budinka,Soboda,Budinka,Votava Budinka,Soboda,Budinka,Votava SPŠ TáborSPŠ Tábor 2:10.70 1227
5 Vantuch,Merkl,Michalíček,Přibys Vantuch,Merkl,Michalíček,Přibys SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 2:21.37 1092
6 B-Pérez,Škrobánek,Sobotka,Valík B-Pérez,Škrobánek,Sobotka,Valík Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 2:26.41 1030
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Novák,Drdoš,Nesveda,Junek B-Novák,Drdoš,Nesveda,Junek SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 2:14.81 1174
2 B-Hronek,Dolák.Jelínek,Rokoský B-Hronek,Dolák.Jelínek,Rokoský SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 2:24.44 1054
B-Kejdana,Novák,Arnold,Dušek B-Kejdana,Novák,Arnold,Dušek SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec DNS
B-Podestát,Dufek,Holub,Micka B-Podestát,Dufek,Holub,Micka Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice DNS
B-Hušek,Roztočil,Kováči,Vik B-Hušek,Roztočil,Kováči,Vik Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod DNS
B-Novotný,Ščerba,Štěpánek,Korejs B-Novotný,Ščerba,Štěpánek,Korejs Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem DNS
Celkem 6 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trundová, Trundová,Hegrová,Opekarová Trundová, Trundová,Hegrová,Opekarová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:22.26 1081
2 Resslerová,Kolářová, Šimlovičová, Dubcová Resslerová,Kolářová, Šimlovičová, Dubcová SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2:23.43 1066
3 A-Slavková, Pejchalová, Holubcová, Janatová A-Slavková, Pejchalová, Holubcová, Janatová Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:29.05 999
4 Klišíková, Sedláčková, Brázdilová, Světlíková Klišíková, Sedláčková, Brázdilová, Světlíková Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2:30.45 982
5 Reicheltová,Kulhánková,Buchlovská,Hrubá Reicheltová,Kulhánková,Buchlovská,Hrubá Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 2:31.34 972
6 Výborná,Balmová T, Bednářová, Balmová N. Výborná,Balmová T, Bednářová, Balmová N. Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 2:32.65 957
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mičková,Antošová,Auersvaldová,Novosadová Mičková,Antošová,Auersvaldová,Novosadová Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2:25.33 1043
2 A-Banovičová,Fisková T.,Hodková,Sabadosh A-Banovičová,Fisková T.,Hodková,Sabadosh Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2:29.65 992
3 Gruberová, Čaladi, Niščáková, Kubištová Gruberová, Čaladi, Niščáková, Kubištová Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 2:30.78 979
4 Neumannová, Březnová R., Březnová T., Procházková Neumannová, Březnová R., Březnová T., Procházková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:35.53 924
5 A-Matlochová,Lisníková,Krtková,Šprochová A-Matlochová,Lisníková,Krtková,Šprochová Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 2:36.14 917
6 Charvátová, Vrzalová, Vargová,Komínková Charvátová, Vrzalová, Vargová,Komínková Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:38.19 894
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmejkalová, Jarešová, Vachušková, Zíková Šmejkalová, Jarešová, Vachušková, Zíková Gynázium Praha VIGynázium Praha VI 2:29.46 994
2 Příbylová, Konicarová, Ledvinová, Cimbolincová Příbylová, Konicarová, Ledvinová, Cimbolincová Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 2:30.30 984
3 Hornová,Barborová,Kamlerová,Mačková Hornová,Barborová,Kamlerová,Mačková Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu 2:34.03 941
4 A-Czinegová,Doležalová,Panovská,Pejšová A-Czinegová,Doležalová,Panovská,Pejšová Gymnázium TáborGymnázium Tábor 2:34.56 935
5 Vaníčková, Tichá, Tymlová, Vighová Vaníčková, Tichá, Tymlová, Vighová Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary 2:47.30 794
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Svobodová, Černá, Mračková, Scholzeová B-Svobodová, Černá, Mračková, Scholzeová Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:38.98 885
2 B- Josková, Pacáková, Kollárová, Jirásková B- Josková, Pacáková, Kollárová, Jirásková Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2:44.47 824
3 B-Marenčáková, Míčková, Olšáková, Uherková B-Marenčáková, Míčková, Olšáková, Uherková Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 2:50.29 763
4 B-Křemenová,Svobodová,Kubešová,Kabíčková B-Křemenová,Svobodová,Kubešová,Kabíčková Gymnázium TáborGymnázium Tábor 2:51.50 750
B-Smolková,Prachařová,Bednarská,Baženová B-Smolková,Prachařová,Bednarská,Baženová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále A (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec
98 1.97 776
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 1.85 670
3 Adam NovosadAdam Novosad
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
01 1.81 636
4 Vilém StráskýVilém Stráský
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
99 1.81 636
5= Antonín ValentaAntonín Valenta
ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.
97 1.77 602
5= Martin BartošMartin Bartoš
SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč
98 1.77 602
7 Martin KratochvílMartin Kratochvíl
ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.
98 1.77 602
8 Vítek MonzarVítek Monzar
SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec
99 1.73 569
9 Ivo HulpachIvo Hulpach
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
98 1.73 569
10 Filip SloukaFilip Slouka
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
99 1.73 569
11 Marcel PérezMarcel Pérez
Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava
99 1.69 536
12 Jan DolákJan Dolák
SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč
97 1.69 536
13 Jakub HavelkaJakub Havelka
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
96 1.69 536
14 David NesvedaDavid Nesveda
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
99 1.65 504
15 Viktor BergmannViktor Bergmann
Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická
96 1.61 472
MS Jan KabíčekJan Kabíček
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
97 1.81 636
Pavel TrbolaPavel Trbola
Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem
98 0.00
Celkem 17 závodníků
Finále B (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří SeidlJiří Seidl
SPŠ TáborSPŠ Tábor
98 1.77 602
2 Filip TůmaFilip Tůma
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
97 1.77 602
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem
98 1.65 504
4 Jan HolubJan Holub
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 1.65 504
5 Jan SlovákJan Slovák
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
96 1.65 504
6 Šimon TomešŠimon Tomeš
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 1.65 504
7 Martin KučeraMartin Kučera
SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice
98 1.61 472
8 Daniel MickaDaniel Micka
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 1.61 472
9 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava
97 1.61 472
10 Štěpán DubničkaŠtěpán Dubnička
SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo...
99 1.57 441
11 Martin SejkoraMartin Sejkora
SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice
96 1.57 441
12 Petr BiniasPetr Binias
SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo...
97 1.57 441
13 Martin KováčikMartin Kováčik
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
97 1.57 441
14 Ondřej ŠoupalOndřej Šoupal
Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická
98 1.41 324
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále A (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 1.79 966
2 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 1.67 818
3 Alena PanovskáAlena Panovská
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 1.67 818
4 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
98 1.67 818
5 Jana NovotnáJana Novotná
Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary
99 1.67 818
6 Jana HartigováJana Hartigová
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
96 1.63 771
7 Nikola SmolkováNikola Smolková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 1.55 678
8 Domonika HyskováDomonika Hysková
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
97 1.51 632
9 Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 1.47 588
10 Josefína KomínkováJosefína Komínková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 1.47 588
11 Beata BaženovováBeata Baženovová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 1.47 588
12 Barbora PatočkováBarbora Patočková
Gynázium Praha VIGynázium Praha VI
99 1.43 544
13 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice
96 1.43 544
14= Kateřina ZíkováKateřina Zíková
Gynázium Praha VIGynázium Praha VI
96 1.39 502
14= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
98 1.39 502
16 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 1.39 502
Celkem 16 závodníků
Finále B (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie KudrováLucie Kudrová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
98 1.51 632
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 1.47 588
3= Kristýna VighováKristýna Vighová
Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary
99 1.43 544
3= Alena MečířováAlena Mečířová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
97 1.43 544
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
97 1.43 544
6 Petra JordánováPetra Jordánová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
98 1.39 502
7 Anna MarenčákováAnna Marenčáková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
98 1.39 502
8 Tereza SvobodoáTereza Svobodoá
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 1.39 502
9= Adéla LinkováAdéla Linková
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
00 1.35 460
9= Šárka DlouháŠárka Dlouhá
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
98 1.35 460
11 Lucie HabartováLucie Habartová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
96 1.35 460
12 Helena SytkoHelena Sytko
Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice
96 1.35 460
13= Barbora NováčkováBarbora Nováčková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 1.31 419
13= Terezie MačkováTerezie Mačková
Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu
99 1.31 419
15 Jana RojtováJana Rojtová
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
99 1.31 419
16 Barbora RynešováBarbora Rynešová
Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu
99 1.31 419
17= Monika TrlidováMonika Trlidová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
96 1.27 379
17= Lenka HornováLenka Hornová
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
97 1.27 379
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KučeraJan Kučera
SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec
96 6.55 709
2 Daniel MonzarDaniel Monzar
SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec
97 6.30 652
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
97 6.28 648
4 Jakub ZuzákJakub Zuzák
SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč
97 6.26 644
5 František DolníčekFrantišek Dolníček
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
97 6.25 641
6 Vilém StráskýVilém Stráský
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
99 6.21 632
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem
98 6.11 610
8 David VolkeDavid Volke
Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem
97 6.06 600
9 Jan SlovákJan Slovák
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
96 6.05 597
10 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.
97 6.03 593
11 Antonín ValentaAntonín Valenta
ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.
97 5.98 582
12 Petr PlevaPetr Pleva
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
98 5.95 576
13 Martin NovákMartin Novák
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
96 5.90 565
14 Filip SloukaFilip Slouka
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
99 5.85 554
15 Viktor BergmannViktor Bergmann
Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická
96 5.85 554
16 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ TáborSPŠ Tábor
97 5.77 537
17 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 5.77 537
18 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava
97 5.70 523
19 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická
97 5.69 521
20 Tomáš BlackýTomáš Blacký
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 5.68 519
21 Petr SkokanPetr Skokan
SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice
96 5.62 506
22 Michal DrdošMichal Drdoš
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
96 5.62 506
23 Ota ZárubaOta Záruba
Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava
99 5.58 498
24 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
00 5.58 498
25 Vojtěch BastlVojtěch Bastl
SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč
98 5.48 477
26 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice
96 5.23 427
27 Matěj MikulášekMatěj Mikulášek
SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo...
97 5.23 427
28 Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 5.22 425
29 David ŠteffekDavid Šteffek
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
99 5.19 419
30 Tomáš MolčanTomáš Molčan
SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo...
97 4.84 352
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary
99 5.55 715
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 5.51 703
3 Eliška HegrováEliška Hegrová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 5.33 651
4 Domonika HyskováDomonika Hysková
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
97 5.14 598
5 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
98 5.09 584
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 5.00 559
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
98 5.00 559
8 Aneta BednářováAneta Bednářová
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
00 4.99 557
9 Daniela JanatováDaniela Janatová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
97 4.94 543
10 Tereza ČaladiTereza Čaladi
Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice
96 4.84 516
11 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 4.78 500
12 Dominika AntošováDominika Antošová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
97 4.76 495
13 Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 4.73 487
14 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
97 4.72 485
15 Lucie StaňkováLucie Staňková
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
99 4.69 477
16 Adéla KollárováAdéla Kollárová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
98 4.66 469
17 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
98 4.65 466
18 Tereza MolkováTereza Molková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 4.64 464
19 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 4.57 446
20 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
99 4.56 443
21 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
98 4.52 433
22 Tereza BřeznováTereza Březnová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
97 4.51 431
23 Vendula PřibylováVendula Přibylová
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
00 4.44 413
24 Klára SvětlíkováKlára Světlíková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
97 4.42 408
25 Kateřina ZíkováKateřina Zíková
Gynázium Praha VIGynázium Praha VI
96 4.40 403
26 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 4.38 398
27 Terezie MačkováTerezie Mačková
Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu
99 4.34 388
Kateřina KrtkováKateřina Krtková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
98 4.34 388
29 Markéta MíčkováMarkéta Míčková
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
00 4.33 386
30 Simona TicháSimona Tichá
Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary
99 4.25 367
31 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková
Gynázium Praha VIGynázium Praha VI
98 4.23 362
32 Hana PatočkováHana Patočková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 4.20 355
33 Kateřina HornováKateřina Hornová
Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu
97 4.14 340
34 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice
00 4.00 308
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie StaňkováLucie Staňková
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
99 13.10 734
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
98 12.23 676
3 Leona VargováLeona Vargová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 11.76 645
4 Anna RylichováAnna Rylichová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
99 11.54 631
5 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary
96 11.18 607
6 Nikola NeumannováNikola Neumannová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 10.98 594
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
97 10.46 560
8 Jana HartigováJana Hartigová
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
96 10.43 558
9 Eliška VolencováEliška Volencová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
98 10.39 555
10 Karolína PacákováKarolína Pacáková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
98 10.20 543
11 Štěpánka KrutinováŠtěpánka Krutinová
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
98 10.17 541
12 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu
98 10.15 539
13 Veronika HernychováVeronika Hernychová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
97 09.98 528
14 Barbora TymlováBarbora Tymlová
Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary
97 09.97 527
15 Apolena VýbornáApolena Výborná
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
98 09.95 526
16 Makéta ZubkováMakéta Zubková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
99 09.90 523
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 09.90 523
18 Silvie GruberováSilvie Gruberová
Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice
98 09.59 503
19 Petra JordánováPetra Jordánová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
98 09.42 492
20 Tereza KrejčíTereza Krejčí
Gynázium Praha VIGynázium Praha VI
96 09.40 490
21 Markéta NikendeyováMarkéta Nikendeyová
Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu
96 09.35 487
Natálie PalčíkováNatálie Palčíková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 09.35 487
23 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
97 09.32 485
24 Adéla LinkováAdéla Linková
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
00 09.23 479
25 Kristýna KvochováKristýna Kvochová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
00 09.13 473
26 Claudie MacháčkováClaudie Macháčková
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
99 09.12 472
27 Tereza FiskováTereza Fisková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
98 08.78 450
28 Kateřina PjajčíkováKateřina Pjajčíková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
96 08.70 445
29 Lucie KučnáLucie Kučná
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
99 08.28 417
30 Barbora HudákováBarbora Hudáková
Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice
97 08.24 415
31 Tereza MaršováTereza Maršová
Gynázium Praha VIGynázium Praha VI
98 08.00 399
32 Petra KojetínováPetra Kojetínová
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
97 07.45 364
33 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 07.25 351
34 Eva MabbettováEva Mabbettová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 07.21 348
MS Tereza MacounováTereza Macounová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99
Celkem 35 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 6.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan UhrinJan Uhrin
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
97 16.08 856
2 Ondřej DolákOndřej Dolák
SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč
97 14.73 773
3 Lukáš VantuchLukáš Vantuch
SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo...
96 14.54 761
4 Petr UrbánekPetr Urbánek
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
98 13.84 719
5 Petr PlevaPetr Pleva
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
98 13.67 708
6 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ TáborSPŠ Tábor
97 13.40 692
7 Marek KavinaMarek Kavina
Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem
96 12.97 665
8 Martin FederMartin Feder
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
98 12.65 646
9 Matěj KubišMatěj Kubiš
Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem
96 12.64 645
10 Petr SkokanPetr Skokan
SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice
96 12.36 628
11 Milan KoudelkaMilan Koudelka
SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč
97 12.30 625
12 Robert HozlárRobert Hozlár
ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.
98 12.01 607
13 Dominik KejdanaDominik Kejdana
SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec
96 11.82 595
14 Vojtěch ZelenkaVojtěch Zelenka
SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice
96 11.80 594
15 Tomáš RysTomáš Rys
SPŠ TáborSPŠ Tábor
97 11.80 594
16 Jiří BočekJiří Boček
Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava
97 11.80 594
17 Michal DrdošMichal Drdoš
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
96 11.64 585
18 Vojtěch KocůrekVojtěch Kocůrek
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 11.61 583
19 Lukáš MichelLukáš Michel
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
97 11.54 579
20 Jaroslav BohmJaroslav Bohm
SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec
97 11.50 576
21 David SoškoDavid Soško
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
96 11.39 569
22 Martin NovákMartin Novák
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
98 11.30 564
23 Marek OravecMarek Oravec
ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.
97 10.47 514
24 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
00 10.27 502
25 Matěj WeinertMatěj Weinert
Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava
98 10.26 501
26 Petr PřibysPetr Přibys
SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo...
99 10.06 489
27 David VikDavid Vik
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
96 09.93 481
28 Petr ŠimekPetr Šimek
Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická
96 09.80 474
29 Kryštof KučeraKryštof Kučera
Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády
00 09.40 450
30 Pavel JaníkPavel Janík
Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická
96 09.00 426
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Liber Liber SOU nábytkářské LiberecSOU nábytkářské Liberec 9475
2 GŠump GŠump Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 9152
3 Třebí Třebí SPŠ TřebíčSPŠ Třebíč 8830
4 Chrud Chrud ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o.ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim s.r.o. 8730
5 GDoma GDoma Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 8722
6 Příbr Příbr SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 8720
7 GNách GNách Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 8669
8 GUsti GUsti Gymnázium Ústí na LabemGymnázium Ústí na Labem 8606
9 GOpav GOpav Mendlovo gymnázium OpavaMendlovo gymnázium Opava 8579
10 GZlin GZlin Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 8569
11 Tábor Tábor SPŠ TáborSPŠ Tábor 8521
12 SPŠPa SPŠPa SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 8468
13 BrHad BrHad Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 8244
14 GPhaL GPhaL Gymnázium Praha LitoměřickáGymnázium Praha Litoměřická 8237
15 KarVa KarVa SOŠP, gymnázium a VOŠ Karlovy VarySOŠP, gymnázium a VOŠ Karlo... 7360
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 GŠump GŠump Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 8937
2 GTrut GTrut Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 8831
3 GStMě GStMě SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 8585
4 Čásla Čásla Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 8239
5 GKaVr GKaVr Gymnázium Karlovy VaryGymnázium Karlovy Vary 8171
6 GDvKr GDvKr Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 8048
7 GUhHr GUhHr Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7920
8 GChom GChom Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 7689
9 GTřeb GTřeb Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7643
10 GPhaA GPhaA Gynázium Praha VIGynázium Praha VI 7638
11 BrHad BrHad Gymnázium Brno, HádyGymnázium Brno, Hády 7589
12 GJabl GJabl Gymnázium Jablonec, U BalvanuGymnázium Jablonec, U Balvanu 7585
13 GBV GBV Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7564
14 GDoma GDoma Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 7529
15 GPar GPar Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 7482
16 GFrMí GFrMí Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 7252
17 GTabo GTabo Gymnázium TáborGymnázium Tábor 7033
Celkem 17 závodníků