Přebor družstev Moravskoslezského kraje, starší žactvo - 4. kolo
Frýdek-Místek (3. 9. 2015)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 07.55 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | 07.77 | |||||||||||||||
3 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 08.00 | |||||||||||||||
4 | Ondřej PodešvaOndřej Podešva | 01 | SSK Vítkovice | 08.36 | |||||||||||||||
5 | Lukáš SuchánekLukáš Suchánek | 00 | TJ Krnov | 08.66 | |||||||||||||||
6 | Ondřej SvitákOndřej Sviták | 01 | Atletika Poruba o.s. | 09.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 07.37 | |||||||||||||||
2 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 07.97 | |||||||||||||||
4 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 08.14 | |||||||||||||||
5 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice | 08.42 | |||||||||||||||
Šimon ValaŠimon Vala | 01 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 07.89 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 01 | TJ Sokol Opava | 08.10 | |||||||||||||||
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 08.22 | |||||||||||||||
4 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 08.49 | |||||||||||||||
5 | Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 08.51 | |||||||||||||||
6 | Ondřej ŠpillerOndřej Špiller | 00 | TJ Krnov | 08.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 07.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 07.64 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 07.87 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 07.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.03 | 6.00 | ||||||||||||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 07.95 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 08.22 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 01 | TJ Sokol Opava | 08.23 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej PodešvaOndřej Podešva | 01 | SSK Vítkovice | 08.35 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 08.36 | |||||||||||||||
6 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice | 08.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.34 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Karolína SolnáKarolína Solná | 00 | TJ Sokol Opava | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice B | 09.02 | |||||||||||||||
5 | Silvie PaličkováSilvie Paličková | 01 | TJ Krnov | 09.39 | |||||||||||||||
6 | Adéla GottwaldováAdéla Gottwaldová | 01 | TJ Krnov | 09.96 | |||||||||||||||
7 | Nikol KubíčkováNikol Kubíčková | 01 | TJ Krnov | 12.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová | 01 | SSK Vítkovice B | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková | 00 | TJ Start Havířov | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Tereza NečesanáTereza Nečesaná | 00 | TJ Krnov | 09.65 | |||||||||||||||
6 | Lucie AntošováLucie Antošová | 00 | AK Hodonín | 09.67 | |||||||||||||||
Veronika SvětnáVeronika Světná | 01 | SSK Vítkovice B | DNS | ||||||||||||||||
Terezie KrálíkováTerezie Králíková | 01 | TJ Krnov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 08.26 | |||||||||||||||
2 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.34 | |||||||||||||||
3 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 08.44 | |||||||||||||||
4 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice B | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Aneta PavlisováAneta Pavlisová | 01 | TJ Start Havířov | 09.52 | |||||||||||||||
6 | Eliška HoužvováEliška Houžvová | 00 | TJ Krnov | 10.40 | |||||||||||||||
7 | Natálie ChmelařováNatálie Chmelařová | 01 | TJ Krnov | 10.47 | |||||||||||||||
MB | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | AK Hodonín | 08.63 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠkarpováTereza Škarpová | 01 | TJ Start Havířov | 09.23 | |||||||||||||||
5 | Klaudie DostálováKlaudie Dostálová | 00 | TJ Krnov | 09.77 | |||||||||||||||
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Šárka MičanováŠárka Mičanová | 00 | SSK Vítkovice B | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 08.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.34 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 08.41 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.52 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 08.61 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 3.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice B | 08.65 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 08.81 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 08.91 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína SolnáKarolína Solná | 00 | TJ Sokol Opava | 09.00 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová | 01 | SSK Vítkovice B | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |