Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo OMD SZA muži

Domažlice (23. 8. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.8.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.16
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.45
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.88
4 Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 12.96
5 Jan SutnarJan Sutnar 95 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13.43
MB Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.8.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.41
2 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.46
3 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.78
4 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.84
5 Zdeněk ŠetlíkZdeněk Šetlík 77 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.87
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 23.8.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.98 11.00
2 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.28 9.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.32 8.00
4 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.55 7.00
5 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.97 6.00
6 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.8.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13.18 4.00
2 Jan SutnarJan Sutnar 95 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13.58 3.00
3 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.73 2.00
4 Zdeněk ŠetlíkZdeněk Šetlík 77 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.97 1.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.8.2015) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.64 11.00
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.69 8.00
3 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 27.99 6.00
4 Zdeněk ŠetlíkZdeněk Šetlík 77 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 29.19 5.00
Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 23.8.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.50 9.00
2 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 26.12 7.00
MB Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. DNS
Jiří LoučímJiří Loučím 98 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LoučímJiří Loučím 98 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 54.48 11.00
2 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 54.71 9.00
3 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 56.13 8.00
4 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 60.56 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠindlerDavid Šindler 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.68 7.00
2 Václav JírůVáclav Jírů 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.43 5.00
3 Matouš ŠtrbaMatouš Štrba 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 62.58 4.00
4 Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 ŠAK ChodovŠAK Chodov 68.25 3.00
MB Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.98
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:02.79 11.00
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2:04.27 9.00
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:08.17 8.00
4 Radek VeselýRadek Veselý 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:15.28 7.00
5 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:15.59 6.00
6 Václav JírůVáclav Jírů 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:16.29 5.00
7 David ŠindlerDavid Šindler 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:17.79 4.00
8 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2:21.55 3.00
9 Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:29.10 2.00
10 Matouš ŠtrbaMatouš Štrba 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:32.33 1.00
11 Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:59.93
MB Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:09.98
MB Vít PodestátVít Podestát 98 AC DomažliceAC Domažlice 2:16.23
MB David SedláčekDavid Sedláček 02 AC DomažliceAC Domažlice 2:31.61
MB Petr ChlumskýPetr Chlumský 60 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:05.78
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:39.33 11.00
2 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:50.17 9.00
3 Radek VeselýRadek Veselý 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:56.58 8.00
4 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:09.03 7.00
5 Jan ManíkJan Maník 80 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:13.36 6.00
6 Norbert ŠvarcNorbert Švarc 72 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:17.30 5.00
7 Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:23.70 4.00
8 Matouš ŠtrbaMatouš Štrba 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:56.97 3.00
9 Silvestr KotekSilvestr Kotek 62 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 6:42.64 2.00
10 Pavel SimethPavel Simeth 69 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:44.09 1.00
Jiří KrálovecJiří Královec 51 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
Celkem 12 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 16:27.83 11.00
2 Radek VeselýRadek Veselý 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 17:34.14 9.00
3 Norbert ŠvarcNorbert Švarc 72 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 18:55.38 8.00
4 Jan ManíkJan Maník 80 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 19:52.36 7.00
5 Jiří KrálovecJiří Královec 51 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21:08.40 6.00
6 Silvestr KotekSilvestr Kotek 62 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 22:03.60 5.00
7 Pavel SimethPavel Simeth 69 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22:49.70 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 80 ŠAK ChodovŠAK Chodov 63.17 11.00
2 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 63.81 9.00
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 68.32 8.00
4 Lukáš KrálovecLukáš Královec 85 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 74.65 7.00
5 Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 ŠAK ChodovŠAK Chodov 79.84 6.00
6 Tomáš MráčekTomáš Mráček 93 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 80.34 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šindler, Jakubíček, Sedláček, Podestát Šindler, Jakubíček, Sedláček, Podestát AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:03.69 9.00
2 Šilhavý, Kraus, Vosejpka, Loučím Šilhavý, Kraus, Vosejpka, Loučím Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 4:05.90 8.00
3 Veselý, Cenefels, Štrba, Štefek Veselý, Cenefels, Štrba, Štefek MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:06.21 7.00
4 Steiner, Mráček, Cinterhof, Šetlík Steiner, Mráček, Cinterhof, Šetlík ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 4:47.29 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Královec, Knopf, Voják, Váchal Královec, Knopf, Voják, Váchal MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:55.31 11.00
2 Kopecký. Šaroch, Merůňka, Horváth Kopecký. Šaroch, Merůňka, Horváth ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:08.29 6.00
Jabůrek, Lavička, Pech, Kotek Jabůrek, Lavička, Pech, Kotek ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNS
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,511,561,611,661,711,761,811,861,91 Body
1 Lukáš KrálovecLukáš Královec
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
85 1.61 OOO-XXX 11.00
2= Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
00 1.61 XO-O-XXX 8.50
2= Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 1.61 OXOOXXX 8.50
4 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 1.56 OOXXX 7.00
5 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 1.56 OXOXXX 6.00
6 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.56 XOXOXXX 5.00
7 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 1.51 OXXX 4.00
8 Filip CenefelsFilip Cenefels
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
94 1.51 XOXXX 3.00
MB Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.86
MB Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.81
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.402,602,803,003,203,403,60 Body
1 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 3.40 O-----XXX 11.00
2 Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 2.80 O-----XXX 9.00
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
00 2.60 O-----XXX 8.00
4 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 2.40 O-----XXX 7.00
5 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 DNS
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KrálovecLukáš Královec
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
85 5.33 4.684.925.055.054.42XX 11.00
2 Jan MerunkaJan Merunka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
86 5.27 4.684.925.055.054.42XX 9.00
3 Filip CenefelsFilip Cenefels
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
94 5.22 4.684.925.055.054.42XX 8.00
4 Jan KrausJan Kraus
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
74 5.19 4.684.925.055.054.42XX 7.00
5 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
00 5.13 4.684.925.055.054.42XX 6.00
6 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 5.08 4.684.925.055.054.42XX 5.00
7 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 5.05 4.684.925.055.054.42XX 4.00
MB Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 DNS
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 DNS
Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 DNS
Celkem 10 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 12.43 12.43-11.5712.43X-11.72 11.00
2 Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 11.05 10.7511.0510.9611.05-XX 9.00
3 Jan MerunkaJan Merunka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
86 10.95 10.4810.9510.8910.95--- 8.00
4 Jan KrausJan Kraus
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
74 10.76 10.5110.4610.3710.51-10.76- 7.00
5 Lukáš KrálovecLukáš Královec
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
85 10.53 10.5310.32-10.53--10.37 6.00
6 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 10.52 10.4510.5209.9110.52X-10.49 5.00
7 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
80 10.04 09.9710.0410.0010.04--- 4.00
MB Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 12.42
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16.25
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 11.55
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 11.82 11.2811.4111.6111.6111.82X11.23 11.00
2 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 11.65 10.7010.6811.3611.3611.6510.4511.25 9.00
3 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 11.02 10.7411.0210.1311.0211.01XX 8.00
4 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 10.24 09.8410.11X10.1109.8610.24X 7.00
5 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 09.77 08.4909.37X09.3709.6409.77X 6.00
6 Jan SutnarJan Sutnar
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
95 08.75 08.7408.7508.2308.75-- 5.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 53.14
MB Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 47.93
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 31.35
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 38.21 11.00
2 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 34.19 9.00
3 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 30.29 8.00
4 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 29.94 7.00
5 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 26.61 6.00
6 Jan PechJan Pech
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
79 23.97 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
00 55.04
MB Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 48.46
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 61.20
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 29.85
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 41.49 11.00
2 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 34.68 9.00
3 Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 33.26 8.00
4 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 32.55 7.00
5 Ivan LiškaIvan Liška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
65 29.81 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 50.19
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 43.47
MB Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
00 33.97
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 33.35
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 44.54
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PechJan Pech
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
79 50.37 11.00
2 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 41.35 9.00
3 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 37.47 8.00
4 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 33.89 7.00
5 Jan SutnarJan Sutnar
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
95 32.81 6.00
Celkem 5 závodníků