Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Pacov (29. 8. 2015)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Ondra, Adam 00 Atletika Jihlava 33,00
2 Novák, David 00 Atletika Jemnice 30,00
3 Kadlec, Ondřej 00 Atletika Jemnice 29,00
4 Gallová, Kristýna 00 TJ Spartak Třebíč 27,00
5 Šimůnková, Tereza 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. 27,00
6 Ryška, Tomáš 00 Atletika Jihlava 26,00
7 Kovář, Šimon 00 Atletika Jemnice 25,00
8 Grulich, Ondřej 01 TJ Spartak Třebíč 25,00
9 Dlapková, Klára 01 TJ Spartak Třebíč 25,00
10 Střelec, Mikuláš 01 Atletika Jihlava 24,00
11 Forchtsamová, Eliška 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. 24,00
12 Habermannová, Tereza 00 Atletika Jihlava 23,00
13 Tláskal, Tomáš 01 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou 22,00
14 Kylerová, Sabina 01 TJ Spartak Třebíč 22,00
15 Koutník, Martin 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. 22,00
16 Zámečníková, Sára 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 22,00
17 Krajčová, Eliška 01 Atletika Jemnice 20,00
18 Čihák, Michal 01 Atletika Jihlava 19,00
19 Pilař, Sebastien 00 TJ Spartak Třebíč 19,00
20 Vrzal, Sebastian 02 Atletika Jihlava 19,00
21 Kaplánek, Jiří 99 Atletika Jihlava 18,00
22 Polách, Adam 01 TJ Spartak Třebíč 18,00
23 Krpálek, Tomáš 01 TJ Spartak Třebíč 18,00
24 Neumannová, Nikola 99 TJ Spartak Třebíč 18,00
25 Lovětínský, Pavel 02 Atletika Jihlava 17,00
26 Bartoňková, Andrea 02 TJ Spartak Třebíč 16,00
27 Kincl, Tomáš 98 Atletika Jemnice 16,00
28 Kincl, Daniel 98 Atletika Jemnice 16,00
29 Šaclová, Patricie 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. 16,00
30 Matějíčková, Denisa 01 Atletika Jihlava 16,00
31 Peňázová, Lucie 00 TJ Nové Město na Moravě z.s. 16,00
32 Mičková, Markéta 00 TJ Slavoj BANES Pacov 15,00
33 Vaníčková, Veronika 98 TJ Spartak Třebíč 15,00
34 Skřivanová, Dorota 98 TJ Slavoj BANES Pacov 15,00
35 Kopecký, Martin 99 Atletika Jihlava 15,00
36 Duchan, Kryštof 99 TJ Slavoj BANES Pacov 15,00
37 Růžičková, Nikola 99 TJ Spartak Třebíč 15,00
38 Šimková, Karolína 99 TJ Spartak Třebíč 14,00
39 Janíčková, Veronika 98 TJ Spartak Třebíč 14,00
40 Jakl, Pavel 98 TJ Slavoj BANES Pacov 14,00
41 Vejvarová, Gabriela 02 Atletika Jihlava 14,00
42 Kývalová, Adéla 02 TJ Spartak Třebíč 13,00
43 Tříletá, Simona 00 Atletika Jemnice 13,00
44 Nováčková, Barbora 99 TJ Spartak Třebíč 13,00
45 Marešová, Michaela 99 Atletika Jihlava 12,00
46 Jůzová, Veronika 00 TJ Spartak Třebíč 12,00
47 Váňová, Mirka 03 Atletika Jihlava 12,00
48 Reichová, Natálie 98 TJ Slavoj BANES Pacov 12,00
49 Svoboda, Aleš 98 TJ Spartak Třebíč 12,00
50 Mutlová, Karolína 01 TJ Spartak Třebíč 11,00
51 Čečáková, Adéla 00 TJ Slavoj BANES Pacov 11,00
52 Kaplánek, Jakub 02 Atletika Jihlava 10,00
53 Szelke, Ludvík 99 Atletika Jihlava 10,00
54 Chlád, Ondřej 99 Atletika Jihlava 10,00
55 Kirchdorfer, Jakub 99 TJ Spartak Třebíč 9,00
56 Židlíková, Simona 98 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9,00
57 Cyrusová, Eliška 01 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9,00
58 Šimková, Anna 01 TJ Slavoj BANES Pacov 9,00
59 Kováčová, Natálie 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9,00
60 Veselý, Petr 01 TJ Spartak Třebíč 9,00
61 Vomelová, Aneta 01 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8,50
62 Malečková, Markéta 99 Atletika Jihlava 8,00
63 Kováč, Dan 99 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7,00
64 Kárníková, Leona 98 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou 6,00
65 Šimůnková, Jana 03 TJ Nové Město na Moravě z.s. 6,00
66 Teplanová, Natálie 01 TJ Spartak Třebíč 6,00
67 Melicharová, Saša 00 TJ Spartak Třebíč 6,00
68 Venhodová, Nikola 00 TJ Spartak Třebíč 5,00
69 Čížek, Roman 00 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou 5,00
70 Dvořáková, Johana 02 Atletika Jihlava 5,00
71 Jelínek, Marek 98 TJ Spartak Třebíč 5,00
72 Nezveda, David 98 TJ Spartak Třebíč 4,00
73 Peštál, Marek 99 TJ Spartak Třebíč 4,00
74 Pecinová, Romana 02 Atletika Jihlava 4,00
75 Fixová, Eliška 01 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4,00
76 Velebová, Barbora 01 TJ Spartak Třebíč 4,00
77 Kuthanová, Marie 01 TJ Spartak Třebíč 4,00
78 Trojanová, Monika 01 TJ Spartak Třebíč 3,50
79 Kuchyňová, Eliška 02 Atletika Jihlava 3,00
80 Navrkalová, Jitka 01 TJ Spartak Třebíč 3,00
81 Vojáčková, Marcela 99 TJ Spartak Třebíč 2,00
82 Vejnarová, Vendula 99 Atletika Jihlava 1,00
83 Němcová, Tereza 01 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1,00